Skocz do zawartości

kto w PO na zachodzie ?


pitti_8

Czy Bowen jest:  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Bowen jest:



Rekomendowane odpowiedzi

1. San Antonio Spurs

2. Dallas Mavericks

3. Phoenix Suns

4. Denver Nuggets

5. LA Clippers

6. Memphis Grizzlies

7. LA Lakers

8. GS Warriors

Juz o tym pisałem. Typ niemozliwy bo SAS i Mavs to ta sama dywizja. Pierwsze 3 miejsca zajmuja zwyciescy dywizji, a dopiero potem moze byc zespól II w swojej dywizji niezaleznie czy ma drugi bilans na zachodzie czy nawet w całej lidze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Spurs - mysle ze wygraja rywalizacje z Mavs

2) Suns - maja Nash'a i Marion'a i graja powyzej moich oczekiwan

3) Denver - dywizje wygraja raczej bez problemu

4) Mavs - byliby wyzej gdyby nie ta dywizja :(

5) Memphis - graja dosc rowno i nadspodziewanie dobrze jednak skonczy

sie na I rundzie

6) Clippers - trzymam za nich kciuki nich pokaza kto w LA jest gora :D

7) Utah - Kirilenko gra coraz lepiej Boozer kiedys musi wrocic

8 ) Mnnesota - KG do spolki z Davis'em zapewnia wilkom PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Spurs - wygrali dzisiaj z Mavs, więc..czynik psyhologiczny, oni będą pierwsi.

2. Suns - wszyscy siez tym chyba zgodzą.

3. Denver - nie spuchło do tej pory, a wymiany od koniec okienka na "+"

4. Mavs (prawdopodobne, że Spurs zamienia sie z Mavs miejscami, ale ja stawiam na mistrzów, tym bardziej, ze widać jak sie oszczędzają)

5. LAC - grają dobrze, wystarczajaco dobrze i zasługują na 5 lokatę!!

6. Memphis - Brodacz ze spułką grają bez fajerwerków ani bez przykrych porażek!!

i tu sie zaczyna problem...

NO, moze nie wytrzymać tempa i zacząć seryjnie przegrywać w najważniejszej częsci sezonu. I może się stać jak z Cavs w zeszłym sezonie. Prawie pewni PO, jednak brak doświadczenia i poza PO.

Jazz kolejna kontuzja Kirklieni. I o Po moze być trudno!!

LA, zeszły sezon bez PO w tym roku walka do samego końca z Sacramento (rozpędza się) i Houston, które nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Są ostatni, ale to sie zmieni..pójdą w górę. T-mac ma kłopoty, ale..będą walczyli.

Wolves(niestety), GSW, Sonics(to miały być wzocnienia, drużyna straciła na wymianach) i Portland już się według mnie nie liczą...

Za dużo drużyn a tylko dwa wolne miejsca.

Skończy się według mnie, tak:

7. Jazz

8. Sacramento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja playoffy na zachodzie widze tak:

 

1.SAN ANTONIO- Myślę że obronią 1 miejsce na zachodzie przed Mavs

 

2.PHOENIX SUNS-Innego kandydata do 2 miejsca nie widze i w utrzymaniu 2 miejsca pomoze im Tim Thomas

 

3.DENVER NUGGETS-Melo i spółka myśle ze 3 miejsce maja pewne

 

4.DALLAS MAVERICKS-Czwarte miejsce murowane dla nich, a moze nawet 1, zobaczymy

 

5.MEMPHIS GRIZZLIES-Gasol i Jones wyprzedza Clippers :P

 

6.LA LAKERS-6 miejsce dla Lakers jak najbardziej możliwe pod warunkiem że Bryant utrzyma świetną forme do końca RS. Jeśli nie Lakers to Clippers

 

7.NO HORNETS-Licze ze Szerszenie wraz z najwiekszym kandydatem do ROTY wejda do Playoffs

 

8.LA CLIPPERS-Wejdą do playoffs ale z 8 miejsca. Lakers ich przegonią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze, ze juz sklad PO na zachodzie sie ustabilizowal z wyjatkiem miejsca 8. Jak wiekszosc na 1 miejsce typuje SAS, dalej...

 

2. Suns-zadnych watpliwosci

 

3. Denver- rowniez zadnych watpliwosci...nie sadze by Jazz czy Wolves cos jeszcze zdzialali

 

4. Dallas-mam wrazenie, ze SAS caly sezon lekko odpuszczali, a teraz w koncowce bez problemow wyjda na 1 miejsce

 

5. LA Clippers-chyba, ze nagle posypie sie calusienki sklad

 

6. Memphis-o tych wszedzie cicho, graja, nikt nie zwraca na nich uwagia PO pewne maja

 

7. NOH-mila niepodzianka, fajna mieszanka zawodnikow

 

8. Obawiam sie ze Sacramento wyprzedzi Lakers, mam jakies takie dziwne przeczucie. LA raczej mi sa obojetni, ale Sacro nie cierpie, nie trawie, a fe. Obym sie mylil , Lakersi wygrywali wiecej takich meczykow jak dzis z DET...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) San Antonio - no comments

2) Phoenix - nie oddadzą prowadzenia w Pacific Division

3) Denver - zwycięzca Northwest Division (bo kto niby ją ma wygrać)

4) Dallas - raczej bez szans na przeskoczenie San Antonio

5) L.A. Clippers - nie schodzą poniżej pewnego poziomu

6) Memphis - obecnie tylko solidny zespół, może można było znaleźć na zastępstwo kogoś lepszego niż Atkins

7) Sacramento - grają coraz lepiej, byle Artestowi coś nie strzeliło do głowy

8) Houston - również na fali wznoszącej

--------------------

Myślę, że pierwszych 6 ekip to pewniaki. Do końca będzie trwała walka o 7 i 8 miejsce do których aspirują jeszcze w kolejności

L.A. Lakers - przeciwko nim przemawia fakt, że tylko 1 na 5 meczy wygrają zespołowo

NO/Oklahoma - wg mnie zabraknie im doświadczenia (ale kto wie moze mieszanka doświadczenia P.J. Brown'a i młodości C. Paul'a wystarczy na awans)

Utah - jeśli nie załapią żadnej kontuzji i Boozer'owi się zechce walczyć to ich szanse bardzo wzrosną.

Minnesota - potencjał na awans do PO jest, ale ikry brak.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. San Antonio Spurs

2. Phoenix Suns

3. Denver Nuggets

4. Dallas Mavericks

5. LA Clippers

6. Memphis Grizzlies

7. NO / OK Hornets

Sorki jeszcze miejsce ósme:

8. LA Lakers

 

MOD:

Nie pisz dwóch postów pod sobą. Do tego służy funkcja EDIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.San Antonio Spurs - maszynka funkcjonuje jak należy bardzo szeroka kadra wielu cennych zmienników no i Tim Duncan.

2.Phoenix Suns - Zespól dowodzony przez Nasha i MAriona (dla mnie MVP RS) grają świetnie.No i te wspaniałe niespodzianki w postaci Diawa i Bella.Teraz doszedł jeszcze Thomas no i pozostaje czekać na Amare.

3.Denver Nuggets-Szkoda że tyle kontuzji.W innym przypadku gra byłaby znacznie równiejsza.Lecz pozystanie Reggie Evansa i Pattersona myśle że wzmocni jeszcze tą ekipę.

4.Dallas Maverics - Dirk + szeroki wybór świetnych ważnych graczy "zadaniowych" Dallas jest najmocniejsze od kilku lat.

5.Los Angeles Clippers-t miejsce im się należy poprostu.

6.Memphis Grizzlies - Tu tak samo jak wyżej.Choć tak naprawdę to już nie ten zespół co na początku sezonu.

7.Sacramento Kings-Ten zespól mi się podoba Biby Artest Miller Thomas plus młody Martin a na ławce cenni rezerwowi Wells i RahimGonią gonią i myśle że na 7 miejscu w PO się znajda.

8.Los Angeles Lakers.Ostatnio coraz lepiej jjuż nie tylko Koby lecz także reszta drużyny zaczyna pogrywać.Zobaczymy na efekt

 

W takim Przypadku:

1.runda

SAS-LAL 4:0

PHX-SAC 4:2

DEN-MEM 4:3

DAL-LAC 4:2

2.runda

SAS-DAL 4:3

PHX:DEN 4:2

3.runda

SAS-PHX (4:3) lecz w którą stronę to zalezy głównie od powrotu Amare bo według mnie reszta zespołu jest lepsza niż w zesłorocznym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAS-LAL 4:0

 

 

No, ja też tutaj bym sie kłócił.... Tak jak napisał Mich@lik Lakersi potrafią grać ze Spursami, czego może dowodzić np. ostatnia wygrana w lidze. Jeżeli Kobe bedzie w formie to nie 4:0 tylko ewentualnie 4:2. Nie wydaje mi się żeby Lakersi mogli przejść Spurs, jednak mogą ten 1-2 mecze z Ostrogami wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem na forum Lakers Spurs jak dla mnie w tych meczach w ogóle imponująco nie wyglądają, naprawdę nie będę zdziwiony gdy ktoś ich wykopie z PO i wcale nie musi to nastąpić dopiero przy spotkaniu z Pistons. Tak się zastanawiałem zdrowi Clippers gdybyśmy mieli właśnie ich pojedynek w pierwszej rundzie z miejsc 4-5 mają szanse, przede wszystkim kluczem jest wymęczenie Parkera a Cassell może swoją grą w ataku to zrobić, Brand-Kaman to frontcourt, który wygląda bardziej okazale niż Duncan-Mohammed. No właśnie Duncan wygląda naprawdę źle, Kwame go zneutralizował więc Brand i Kaman tym bardziej mogą i dodatkowo sprawią mu sporo problemów w ataku. Spurs wydają mi się mimo tego co pisałem na początku sezonu zdecydowanie do pokonania, nie wiem może Duncan zacznie grać lepiej w PO, ale gdyby zabrać im jeszcze sędziów to jest spora szansa, że nie będziemy mieli powtórki finału :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos wspomnial gdzie indziej - nadzieja umiera ostatnia

Ostatnia umiera ale cuda zdarzają się żadko :wink:. Mimo wszystko mysle ze LA wejdzie do PO z 7 miejsca. Szóste tez jest w ich zasiegu ale koncowka sezonu w wykonaniu Kobego i spółki musialaby byc naprawde ostra.

 

Boje sie jeszcze o NOH ktorzy ostatnio graja słabo a Queen's naciskaja i maja juz bilans .500. Szkoda by było gdyby Hornetsi po tak dobrym poczatku zaprzepascili wszystko w koncowce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 miejce powinno spokojne Lakers utrzymać choć Grizzlies grają ostnio troszke gorzej to mają szansę wskoczyć na 6. Bo 5 jest już moich Clippersów. Co własnie się dzieje z Hornets, żeby nie zaprzepaścili tego na co harowali cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh ale ciągle są jeszcze Jazz i Rockets w grze 8) A tak zupełnie na marginesie - zgadzam się z Vanem. Właśnie oglądam Rockets - SAS na Canalu ( o czym nie omieszkami napisać w odnośnym topicu :P ) ale faktycznie SPURS są jacyś ... dziwni tacy ostatnio :? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że Lakersi już zaczeli grać ostro, to nie wiem co będize się działo w meczach kończącyc..

 

ps.Oby tylko dziś nie zwalic z SSS

Ojej jakbys cos przeczuwał :wink: . No ale masz racje Lakers zagrali z jednym wyjatkiem ostro niestety tylko w ataku :wink: A Queens wygrali dzisiaj z Dalls :roll: ten team naprawde sie rozkreca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.