Skocz do zawartości

kto w PO na zachodzie ?


pitti_8

Czy Bowen jest:  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Bowen jest:



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Moje typy na zachodzie :

 

1. Spurs

Wiadomo, mistrzowie NBA zawsze byli w czołówce

2. Suns

Mimo osłabień, bez JJ grają dobrą i skuteczną koszykówkę

3. Maverics

Dobry początek Maverics. Popracować nad obroną ... ( Bryanta ;P )

4. Lakers

Oczywiście, bo jakby inaczej, wierzę w moją drużynę

5. Nuggets

Z Camby'm, Anthony'm mają szanse coś zawojować

6. Clippers

Koledzy z podwórka Lakersów bardzo pozytywnie zaskakują

7. Grizzlies

Zawsze wchodzą do PO, mają szanse, dobra gra

8. Rockets

Jak Yao i Tracy bedą w dobrej formie to kto wie ...

 

Jakie są wasze typy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Suns

Mimo osłabień, bez JJ grają dobrą i skuteczną koszykówkę

3. Lakers

Oczywiście, bo jakby inaczej, wierzę w moją drużynę

Nie wiem jakim cudem lakers na pozycji nr3, a Suns na pozycji nr2.:roll: Przeciez to ta sama dywizja :roll: No i Mavs siódmi z drugim bilansem w konferncji. NIe sądze by nagle tak spadli by przeskoczyły ich takie zespoły jak LAL ktore są minimalnie powyzej 50%... Nuggets maja 2 mecz przed 50%, a Mavs maja bilasn 21-7. NIe powiem dosc ciekawe i orginalne spojrzenie na to jak bedzie wygladał Zachód.

 

1.San Antonio Spurs- nie bezsprzecznie bo czuja oddech Mavs, ale narazie jest to najrówniejszy, najsolidniej wygladaajacy oraz najbardziej doswiadoczony zespól a do tego wszystkiego obroncy tytułu. Dlatego 1 dla nich.

 

2.Phoenix Suns-nadzwyczaj dobrze graja bez Amare i nie maja dosc dobrej konkurencji w dywizij by ktos mógl odebrac im to miejsce.

 

3.Denver Nuggets- zniweluja strate do Wolves i jescze ich przeskocza. Pod reka Karla spisuja sie dobrze, widac ze to poukadał. Potencjał w zespole tez maja.

 

4.Dallas Mavericks- maja najwiekszego pecha w całej lidze. Skłąd od dawna dobry, ale zawsze wychodza zmeczeni po pierwszej rundzie PO bo graja z zespołem równie dobrym do nich. Teraz tez SAS nie przeskocza, ale to drugi team na Zachodzie.

 

5.Los Angeles Clippers- zaczeli bardzo dobrze, jezeli nie trafi im sie kontuzja to utrzymaja pozycje. Zobaczymy jak bedzie po ASG, ale mysle ze jezeli nie bedzie urazów to stac ic na to 5 miejsce.

 

6.Memhis Grizzlies- dla mnie lekkie zaskoczenie ze mimo osłabien graja tak dobrze, ale swojej pozycji obecej nie utrzymaja,beda jedno miejsce nizej.

 

7.Golden State Warriors-Richardson i Davis graja swietnie i prowadza zespól zgodnie z moimi oczekiwaniami. NIe wygraja swojej dwyziji i nie bedą 3, ale mniej wiecej takiego bilansu od nich oczekiwalęm.

 

8.Denver Nuggets-- troche zawodza w tym sezonie ale miały w tym tez udział kontuzje. Teraz wychodza na prostą i wierze zejeszcze nadrobia dystans do LAL- jest duzo czasu.

 

PS. Jakby to sie sprawdziło to ktory raz w historii nie byłoby w PO LAL A byliby LAC? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]3.Denver Nuggets- zniweluja strate do Wolves i jescze ich przeskocza. Pod reka Karla spisuja sie dobrze, widac ze to poukadał. Potencjał w zespole tez maja.[...]

 

8.Denver Nuggets-- troche zawodza w tym sezonie ale miały w tym tez udział kontuzje. Teraz wychodza na prostą i wierze zejeszcze nadrobia dystans do LAL- jest duzo czasu.[...]

:lol: Przejdą do historii jako pierwsza drużyna która zajęła zarówno trzecie, jak i ósme miejsce w konferencji w jednym sezonie. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: hehe no KarSp to ci się naprawdę udało tak bardzo chciałeś wykopać Lakers z PO, że Nuggets dałeś dwa razy.

 

Dobra to już wrzuce moje typy:

 

1.Spurs- jak nie oni to kto :?:

2.Lakers- jak nie oni to kto :?: a na poważnie podtrzymuję to co mówiłem przed sezonem, a widząc jakiego pecha do kontuzji mają Nuggets myślę, że wygranie Pacyfiku może dać drugie miejsce na zachodzie

3.Nuggets Melo się rozkręcił gdyby nie te kontuzje ta drużyna mogłaby nieźle namieszać

4. Mavs - aż ich polubiłem w tym sezonie, poprawili defensywę może w meczach przeciwko Lakers i Bryantowi tego nie widać, ale tak jest Avery odwala kawał dobrej roboty i kto wie może Dirk na MVP :roll:

5. Wolves- są lepsi niż myślałem, że mogą być

6. Grizzlies- (ups wpisało mi się przypadkiem Clippers) a niech im będzie wciąż nie jestem przekonany, ale co tam

7. Warriors- całkiem przyjemnie się ich ogląda, gdyby Dunlevy ze swoim kontraktem nie psuł tego wrażenia byłoby jeszcze przyjemniej.

8. Suns- długi sezon ten ich skład wykończy może będą trochę wyżej, ale niewiele sukces jak dotąd bez Amare to w dużym stopniu kwestia korzystnego jak dotąd układu meczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Denver Nuggets- zniweluja strate do Wolves i jescze ich przeskocza. Pod reka Karla spisuja sie dobrze, widac ze to poukadał. Potencjał w zespole tez maja.

8.Denver Nuggets-- troche zawodza w tym sezonie ale miały w tym tez udział kontuzje. Teraz wychodza na prostą i wierze zejeszcze nadrobia dystans do LAL- jest duzo czasu.

 

Ale LOL :lol: Niezły jesteś :lol:

 

7. Maverics

Jak wyżej, mimo dość słabego początku

Słaby początek :lol: No rzeczywiście 2 bilans na zachodzie i 3 w NBA to naprawdę kiepsko :lol:

 

1. SAS - zdecydowanie najlepszy i najrówniejszy zespol na zachodzie. Mimo, że nie gra Manu prowadzą w konferencji to z nim tym bardziej będą prowadzić.

 

2. Phoenix - mają bardzo dobrze zbilansowany skład i jeszcze grają bez Amare. Mogą w PO zwojować jeszcze więcej niż w poprzednim sezonie.

 

3. Nuggets - pod warunkiem, że przestaną ich kontuzje prześladować. Poza tym i tak nie wierze w Wolves.

 

4. Dallas - byli by drudzy, gdyby nie ta dywizja. Co ciekawe też mają niepełny skład bo kontuzjowani są Daniels i Stackhouse(ten już sie wyleczył)

 

5. Memphis - kolejny dobrze zbudowany zespół. Bez gwiazd, ale bardzo wyrównany. Niestety pewnie znowu skończą na pierwszej rundzie, tak jak Minnesota będą musieli dojrzeć aby przeskoczyć ten próg

 

6. Clippers - prawdziwa sensacja sezonu. Są wysoko a jeszcze grają bez Corey'a. Brand wyrasta na all-star. I mają szansę osiągnąć najlepszy bilans w historii klubu

 

7. Lakers - z przykrościa to mówie, ale Lakers awansuje do PO :twisted: Nie mają najlepszego składu, jednak do awansu wystarczy to że mają Jax'a.

 

8. Warriors - stać ich na więcej, ale grają w kratkę, nigdy nie wiadomo na co ich stać.

 

O PO powalczą jeszcze Wolves i SuperSonics. I Rockets jeśli do końca sezonu będą grali McGrady i Ming.

 

Ciekawe, prawie wszystkie drużyny na zachodzie mają problem z kontuzjami. Przynajmniej jeden ważny zawodnik jest kontuzjowany w Spurs, Suns, Nuggets, Mavericks, Clippers, Rockets, Kings, Jazz, troche długa ta lista.

 

PS. Jakby to sie sprawdziło to ktory raz w historii nie byłoby w PO LAL A byliby LAC?

To by było pierwszy raz w historii. Tak w ogóle to Clippersi dopiero czwarty (w tym raz weszli z bilansem 36-46) raz weszli do PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets - pod warunkiem, że przestaną ich kontuzje prześladować. Poza tym i tak nie wierze w Wolves

Nuggets Melo się rozkręcił gdyby nie te kontuzje ta drużyna mogłaby nieźle namieszać

No właśnie - jakoś w tym kontekście jakoś nikt nie wspomniał o Jazz, a oni dokładnie mają takie same problemy i zbliżony bilans :roll: :wink: W związku z tym ich szanse podobnie jak Nuggets są bardzo zbliżone. Zresztą zawsze to powtarzam - Northwest Division jest najsłabszą a przez to najbardziej wyrównaną dywizją na zachodzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jakoś w tym kontekście jakoś nikt nie wspomniał o Jazz, a oni dokładnie mają takie same problemy i zbliżony bilans :roll: :wink: W związku z tym ich szanse podobnie jak Nuggets są bardzo zbliżone. Zresztą zawsze to powtarzam - Northwest Division jest najsłabszą a przez to najbardziej wyrównaną dywizją na zachodzie :roll:

Wspomniałem o nich mówiąc o kontuzjach prześladujących zachód. Wymieniłbym ich jako pretendentów do awansu do PO, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że skończą się ich problemy z kontuzjami. Gdyby nie to to byście mieli bardzo duże szanse, a jabyście nawet nie weszli to byście odpadli po wyrównanej walce.

 

PS. Sorry za dwa posty z rzędu, ale zamiast EDIT wcisnąłem przez pomyłkę Quote.

 

MOD:

Post usunięty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Spurs - dominacji ciąg dalszy :cry:

2. Suns - a tak wszycy sę o nich bali że bez Amare anie rusz a tu prosze jak sobie dobrze radza a to wszytko dzięki... Raja Bellowi pozyskanemu latem z Jazz :x

3. Nuggets - w tamtym sezonie brakowało tego drugie do pary z Melo w tym sezonie jest, ale dość łamliwy mowa o Camby no i jeszcze jest Miller który gra w tym roku świetne zawody

4. Clippers ? - czy Brand okaże się lepszym wodzem niż Nowitzki

5. Mavs? - czy Nowitzki okaże się lepszym wodzem niż Brand

6. Grizzzzlies - podobna sytułacja jak z Suns skreślani przed sezonem, a oni na tej wymianie z Heat wyszli lepiej niż się wszytkim wydawało

7. Jazz - 3 stycznia powinien wrócić Boozer a wtedy to bójcie się wszyscy :twisted:

8. Warriors - Należy się chłopaką chcociażby za ta zeszłoroczna pogoń

 

o 7 i 8 miejsce będzie walka w tym sezonie jak nigdy, ponieważ Wolves, Nuggets, Jazz, Sonics (czyli Nortwest), Warriors i Rockets grają podobne koszykówke czy to z powodu umiejętności czy tak jak Rox z powodu kontuzji , lub nazwyczajniejszego pecha badz szczęścia. Wojna ta bedzie miała wiele bitwe, ale wynik poznamy w samej kończówce sezonu, który się wyjątkowo ciekawie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets - pod warunkiem, że przestaną ich kontuzje prześladować. Poza tym i tak nie wierze w Wolves

Nuggets Melo się rozkręcił gdyby nie te kontuzje ta drużyna mogłaby nieźle namieszać

No właśnie - jakoś w tym kontekście jakoś nikt nie wspomniał o Jazz, a oni dokładnie mają takie same problemy i zbliżony bilans :roll: :wink: W związku z tym ich szanse podobnie jak Nuggets są bardzo zbliżone. Zresztą zawsze to powtarzam - Northwest Division jest najsłabszą a przez to najbardziej wyrównaną dywizją na zachodzie :roll:

Spoko ja nawet przecież w typowaniach przed sezonem typowałem na PO, ale u nich kontuzje prześladują najlepszego gracza dlatego ja osobiście tym razem ich nie wymieniłem. Oczywiście jak Boozer wróci i będzie mu się chciało pech Kirilenkę przestanie prześladować to ich awansu nie wykluczam ani nawet wygranej w dywizji bo poza Spurs sytuacja jest dla całej reszty otwarta i drużynę z miejsca 2 czy 3 nie musi wcale wiele dzielić od tej z 8 czy nawet 9.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Lakers- jak nie oni to kto :?: a na poważnie podtrzymuję to co mówiłem przed sezonem

Wiele drużyn, a na pierwszym miejscu LAClipps. Ja też podtrzymuję to co pisałem na początku RS. Clipps dojrzeli, żeby być czołowym zespołem konferencji, o ile (i to jest niestety ich klątwa) ominą ich urazy to zdrowi Lakers nie dorastają im narazie do pięt. W LAC jest bilans, wielu dobrze czujących się w ataku graczy, niestety mają problemy z grą w obronie, ale jak pokazują to ostatnie sezony bez tego można odnosić jako takie sukcesy. Na chwile obecną stawiam Clipps zdecydowanie wyżej od Lakers i nawet tak udany dla was grudzień nie jest w stanie zmienić mojego zdania. Lakers mają zdecydowanie za mało atutów na boisku na bycie liderem dywizji i będę się tego trzymał.

5. Wolves- są lepsi niż myślałem, że mogą być

A nie mówiłem :cool:

 

Typował nie będę, bo jest zdecydowanie za wczenie i z prognozami wstrzymam sie do ASW, ale chcę Van żebyś wiedział, że czuwam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karSp napisał :

 

Nie wiem jakim cudem lakers na pozycji nr3, a Suns na pozycji nr2.

każdy ma prawo do własnego wyboru ... takie jest moje zdanie ;)

 

karSp napisał :

 

No i Mavs siódmi z drugim bilansem w konferncji. NIe sądze by nagle tak spadli by przeskoczyły ich takie zespoły jak LAL ktore są minimalnie powyzej 50%... Nuggets maja 2 mecz przed 50%, a Mavs maja bilasn 21-7. NIe powiem dosc ciekawe i orginalne spojrzenie na to jak bedzie wygladał Zachód

Fakt, troszke sie pogubiłem zaraz zmienię posta. Szczerze mówiąc to myślałem, ze Nuggets mają lepszy bilans od Mavs.

Dzieki za sprostowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karSp napisał :

 

Nie wiem jakim cudem lakers na pozycji nr3, a Suns na pozycji nr2.

każdy ma prawo do własnego wyboru ... takie jest moje zdanie ;)

 

Nie chodzi o to że nie masz prawa do własnego wyboru. Tylko o to, że trzy pierwsze miejscą są dla zwycięzców dywizji, a jak wiadomo Suns i Lakers są w tej samej. Więc to co mówisz jest możliwe pod względem bilansu, a nie miejsc rozstawiających do PO. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mają zdecydowanie za mało atutów na boisku na bycie liderem dywizji i będę się tego trzymał.

Hehe wiesz ja byłem w szoku cały zeszły sezon jak widziałem co wyczyniaja Sonics, którzy przed sezonem mieli na oko strasznie mało atutów a skończyli na trzecim miejscu w konferencji, ale oczywiście jak tutaj będzie zobaczymy, Clippers są przklęci kontuzje już ich dopadły :wink:

 

 

5. Wolves- są lepsi niż myślałem, że mogą być

A nie mówiłem :cool:

 

No miałeś rację, mnie chyba marzenia o KG w Lakers wpłynęła za bardzo na obiektywną ocenę ich szans, do tego stopnia mnie to zaślepiło, że na początku sezonu cieszyłem się z ich wygranych bo liczyłem, że to zwiększy szanse na to, że Garnett zażąda tradu, a to po Lakers w zasadzie była jedna z drużyn, które zawsze lubiłem.

 

Typował nie będę, bo jest zdecydowanie za wczenie i z prognozami wstrzymam sie do ASW, ale chcę Van żebyś wiedział, że czuwam :wink:

ee tam za wcześnie. Zespoły rozegrały po blisko 30 meczy, widać kto jaką formę prezentuje, w okolicach ASW już za łatwo będzie wytypować kto jakie miejsce zajmie a tak to jeszcze nie takie proste 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pokuszę:

 

1. Spurs - w tej chwili są liderami konferencji, a w ich przypadku niestety może być tylko lepiej.

 

2. Suns - Steve udowodnił, że należało mu się MVP i już teraz Słońca mają drugą lokatę. Jak wróci Amare będzie jeszcze lepiej i nikt im drugiego miejsca nie zabierze.

 

 

3. Nuggets - mają bardzo słabą dywizję i ich skład na tle reszty z Northwest wygląda znakomicie. Mimo, że teraz mają duże problemy z obroną i z kontuzjami wysokich, w końcu powinni zacząć coś grać. A nie wiele potrzeba, by wygrać tę dywizję.

 

4. Mavericks - chyba nie trzeba tłumaczyć. Gdyby nie to, że mają w dywizji Spursów, byliby wyżej.

 

5.Clippers - fajna zbilansowana drużyna mogąca naprawdę wiele. Gdyby nie braki w obronie, byliby wyżej. Tacy Bucks zachodu (wiem, tak samo pisałem o Bucks przy okazji typowań na wschodzie :P).

 

6.Warriors - moja ulubiona drużyna w tej konferencji. Mają jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy duet obwodowy w lidze, który powinien zaprowadzić ich do PO. Zdobywają mnóstwo punktów, ale i mnóstwo tracą i właśnie obronę powinni poprawić.

 

7.Grizzlies - również nie spodziewałem się po nich tak dobrej gry. Myślę, że sprowadzeni weterani w postaci EJ-a i Damona zaprowadzą ich do PO.

 

8.Lakers - pod wodzą Jacksona to zupełnie inna drużyna niż przed rokiem. Mimo wszystko IMO nie będą mieli łatwo o PO, aczkolwiek widzę ich w fazie posezonowej.

 

Z radością nie wymieniłem tutaj drużyny Rockets. Typowani przez wiele, wiele osób przed sezonem jako druga siła zachodu bez któregoś z dwójki T-Mac - Yao nie potrafią nic wygrać. Typowałem ich dość nisko przed sezonim, ale w życiu bym nie przypuszczał, że mogą być aż tak słabi. Jeszcze na pewno poprawią bilans, ale w PO dla nich miejsca nie widzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie zapytam. Z czego ta radośc ? :twisted: Jak sie raz człowiek pomyli to od razu wszyscy maja radosc a jak wchodzi na wyzyny intelektu i pisze mądrze to zaden k**a nic nie powie :?

 

PS. :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Laughing Przejdą do historii jako pierwsza drużyna która zajęła zarówno trzecie, jak i ósme miejsce w konferencji w jednym sezonie. Laughing

NIe nabijaj :lol: juz mogles swojej typy przy okazji dodac :wink:

 

Laughing hehe no KarSp to ci się naprawdę udało tak bardzo chciałeś wykopać Lakers z PO, że Nuggets dałeś dwa razy.

Nie ciesz sie Van nie ciesz sie :) O to ostatnie 8 miejsce walczyc bedą włąsnie LAL, Jazz i Wolves ktorzy moim zdaniem bez lidera potem spadna nizej niz są. Tak wogóle to ty Van tez chyba nie chciałęs umiescic w swoim zestawieniu, rywali zza miedzy, co ? :wink:

 

Tak juz całkiem na powaznie to piszac ten ostatni zespól mocon sie spieszyłem, myslaęłm ze nie dalem jeszcze Nuggs i tak odruchowo wrzuciłem ich na to 8 miejsce. Mysle ze nic wielkeigo sie nie stało, oprocz tego ze kilku z Was rozweseliłem i byc moze komus poprawiłem humor :wink:

 

każdy ma prawo do własnego wyboru ... takie jest moje zdanie Wink

Z powodow wymienionych przez Nawciarza Mavs jako 3 zespól w poprawce tez nie przejda :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że Damon Stoudamire zerwał ścięgna rzepki i nie zagra do końca sezonu. :? Jest to dla nich niezwykle istotny player, którego nie bardzo mają kim zastąpić. Wobec tego myślę, że o PO będzie im ciężko, a na ich miejsce w ósemce zachodu typuję Kings, którzy mają bardzo duży potencjał i mogą w końcu złapać wiatr w żagle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie takie temaciki. ponizej przedstawie moje typowanie wraz z uzasadnieniami (umieszczone na innym forum :oops: z konca lipca miinionego juz roku:)

widac wyraznie, ze czesc na pewno sie juz nie spelni, jednak fajnie jest zweryfikowac swoje przypuszczenia i typy po pewnym czasie. pomimo tego podtrzymuje je, bo chyba inaczej juz nie wypada :D

 

"1. SAN ANTONIO - wiadomo mistrzowie w pelnej formie...

 

2. SUNS - mysle, ze przed nimi kolejny wspanialy sezon. tutaj jednak wiele bedzie zalezalo od tego czy zatrzymaja JJ'a. Nie bede ukrywal, ze mysle to przyszly AllStar. Jesli go straca to wypadnie im niezwykle wazny element ukladanki.

 

3. SEATTLE - serce fana Wink Poza tym mysle, ze naprawde maja szanse na powtorzenie ubieglorocznego sukcesu. Tylko mi prosze nie mowcie, ze sie strasznie oslabili. Z wartosciowych graczy stracili tylko Danielsa, bo JJ to duzy patyk. McMillana zastapil Weiss, o ktorym czytalem same superlatywy i powinno byc ok. Maja podobno na celowniku kilku FA i spora kaske, mysle wiec ze prasa w koncu przestanie sie roztkliwiac nad rozpadem Sonicsow. Zreszta nie moze byc inaczej - tam GMem jest Sund.

 

4. HOUSTON - sa bardzo aktywni na rynku. Pozyskali Swifta a nie wyglada to na koniec wzmocnien. Z JVG na lawce, z trio Yao-TMac-Stro i niezla lawka beda mieszac, oj beda.

 

5. DENVER - beda miec bardzo dobry sezon lecz nie rewelacyjny. Koncowka ubieglego sezonu bedzie trudna do powtorzenia. Przyszedl Karl i odmienil ich mentalnie, grali na fali entuzjazmu. Teraz bedzie troszke inaczej. Karl swietnie ich przygotuje ale teamy powyzej sa po prostu lepsze.

 

6. CLIPPERS - moze troche na wyrost ale niech maja Wink Po tylu nieudanych sezonach. Poza wzmocnieniami, ktore poczynili widac, ze chyba ciut zmienia sie klimat wokol tej organizacji. Na mnie zrobila wrazenie oferta jaka zlozyli RayRayowi - 89 mln. Takich pieniedzy nie wydaje druzyna, ktora chce grac ogony.

 

7. DALLAS - Avery to nie Nelson i mysle, ze ten sezon to pokaze. Poza tym nie przepadam za nimi Rolling Eyes

 

8. nie wiem Zachod jest tak mocny, ze walka o 8 miejsce pewnie bedzie wygladac jak ta w tym sezonie miedzy Cavs i Nets (tylko przy lepszym bilansie). Jesli mam kogos wskazywac to troche z przekory, a troche z sympatii dla Nate'a - PORTLAND. Paczke maja swietna, dobrego coacha i choc wiem, ze to okres przejsciowy i chyba nikt przed coachem takich zadan nawet nie stawia to moze im sie udac.

Pozostale zespoly tak jak zauwazyliscie wczesniej moga rownie dobrze znalezc sie w PO. W Minnesocie jest nowy trener, UTAH maja Derona i Sloana, Lakersi Kwame'a i Jax'a, Warriors Barona. Sporo jest zmian i dlatego ktos moze zaskoczyc tak jak w minionym sezonie Seattle. Pewnie decydowac (oby jednak nie nie!!!!) beda kontuzje."

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie troszkę niesłusznie typujecie (nie wszyscy oczywiście) GSW. Początek sezonu w ich wykonaniu był dobry, fakt ale jest to imho skutek ich kalendarza... http://www.nba.com/warriors/schedule/index.html

Ze słabszymi wygrywali a z mocniejszymi przegrywali. Obecnie mają tendencję spadkową i prognozuję że będzie ona trwać, a na koniec sezonu wyjdą mniej więcej ze stosunkiem wygranych i przegranych 1:1... Co jak wiadomo szans na PO na zachodzie nie daje :P

 

Trudno mi się wypowiedzieć na temat LAC - nie oglądałem jeszcze ich w akcji. Mam jednak przeczucie że trochę zwolnią, przec co walka o PO będzie jeszcze bardziej zażarta i ciekawsza...

 

1. Spurs

2. Suns

3. Timberwolves

4. Mavericks

5. Grizzlies

+ ewentualna rotacja 1 z 4 :)

Bedą się jeszcze liczyć Jazz Clippers Nuggets i Lakers... Dokładnie w takiej kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy to:

 

 

1. San Antonio

 

2. Phoenix

 

3. Utah Jazz

 

4. Dallas

 

5. Los Angeles Cllipers

 

6. Memphis Grizzlies

 

7. Golden State Warriors

 

8. Minnesota Timbervolwes

 

 

Możecie się dziwić, dlaczego na jest Utah tak wysoko?

 

A to dlatego, że grają coraz lepiej po powrocie AK, a jak jeszce wróci Boozer to może być naprawde ciekawie. :wink:

Wierzcie mi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ja też mogę potypować, choć to na razie jest jak wróżenie z fusów, bo wyniki zespołów zależą w bardzo dużej mierze od stanu zdrowia kluczowych zawodników drużyn i nigdy nie wiadomo, kiedy jak grom z jasnego nieba spadnie na jakiegoś gwiazdora uraz i nie zmieni totalnie pozycji jego zespołu w tabeli i w ogóle całego jej układu...

 

ale może to i cały urok obecnego typwoania, że naprawdę trudno przewidzieć co się stanie....

 

jeśli więc, ktoś z "kluczowych" na zachodzie się nie połamie, to ja to widzę tak:

 

1. San Antonio - to się rozumie samo przez się, w pełnym składzie wygrywają lekko łatwo i przyjemnie ze wszystkimi..ich egzekucja jest dobijająca dla przeciwników a Duncan to maszyna :?

 

2. Phoenix - widać, że jest to dobra drużyna nawet bez Amare...Nash wciąż świetnie ciągnie ich atak i kreuje Mariona, Thomasa, Bella i, przede wszystkim, Diaw-Riffioda, na których spoczywa ciężar zdobywania punktów....szczególnie trafili w "10" kupując Diawa, bo on w sumie spełnia rolę Stuodemire'a i Suns niewiele stracili po urazie Amare...inna sprawa, że Amare ma wrócić jakoś po ASG, także drżyjcie rywale Suns - mogą być w tym sezonie (playoff) jeszcze groźniejsi niż przed rokiem

 

3. Utah - wszystko się zmieniło....może Jazz nie zanotują bilansu 50-32, ale z pewnością będą po powrocie Boozera wygrywać częściej niż przegrywać skoro już teraz, gdy wszyscy inni są zdrowi, zaczęli wreszcie coraz więcej wygrywać....w pełnym składzie mają baaardzo mocną ekipę i myślę, że nieznacznie, o 2-3 wygrane zdystansują drugie w dywizji Denver

 

4. Dallas - mają już taką przewagę nad innymi drużynami z drugich miejsc w dywizjach, że praktycznie niemożliwe jest by dali się wyprzedzić...Avery trzyma ich "za mordę" i wszystko wygrywają niczym Spurs - kto wie, czy gdy dalej problemy zdrowotne bedą mieli Spurs, to czy to właśnie Mavs ich nie wyprzedzą i wygrają zachód

 

5. Memphis - świetnie poukładana i wyrównana drużyna...nie ma kłotni o przywództwo i nawet kontuzja Stoudamire'a nie wpłynęła w ogóle na formę zespołu..dodatkowo Gasol rozgrywa sezon życia

 

6. Denver - choć to jest wielka niewiadoma, bo jak dalej będą tak się łamać Camby i Martin to nic nie zdziałają i mogą nawet nie wejśc do playoff...ja jednak zakładam, że wreszcie obaj bedą zdrowi i z tak świetnie grającym Anthonym powinni w końcu zacząć grać tak jak pod koniec zeszłego sezonu....

 

7. Clippers - wejdą w końcu po nie wiem jak długim czasie do playoff....po zaskakującym poczatku spuszczą jednak nieco z tonu - nie są aż tak dobrzy, Brand, Sassell już przestali grać tak rewelacyjne mecze.....jak dla mnie będą od tej pory wygrywali mniej więcej 1 mecz na 1 porażkę..co więcej, prawie pewne jest, że wcześniej czy później odezwą się problemy zdrowotne Sama, a wtedy będzie im naprawdę ciężko...

 

8. Lakers - jednak Lakers...nie lubiłem ich od czasu odejscia Shaqa za sprawą Bryanta ale podoba mi się to jak Jax poukładał ich grę...widziałem ich kilka meczów i podoba mi się to, jak inteligentnie grają...myślę, że dzięki temu mając porównywalny skład z zespołami takimi jak Warriors, Minnesota czy Seattle to właśnie oni wejdą do PO z ostatniego miejsca

 

 

inna sprawa, że tak jak w poprzednim sezonie dobra gra, tak w obecnym fatalna gra Sonics strasznie mnie zaskakuje..doprawdy nie mam pojecia co spowodowało, że grali tak dobrze rok temu, a co powoduje, że teraz grają tak beznadziejnie w prawie niezmienionym składzie...hmhmhm...tak że z nimi nic nie wiadomo i nie można wykluczyć, że znów zaczną seryjnie wygrywać i namieszają w tabeli...podobnie ma się sprawa z Sacramento, z którymi chyba nikt nie wie co się dzieje....

 

Warriors mają według mnie dobry skład ale jednak za słaby żeby wejść do playoff.....inni mają niestety dla nich lepiej poukładaną grę i Warriors ma do tego za mało opcji ofensywnych - owszem Davis i Richardson grają świetnie..ale co bedzie jak przyjdą kontuzje czy spadek formy? Warriors są zbyt uzależnieni od formy tych zawodników...poza nimi solidnym strzelcem jest tylko Murphy i długo nic...

 

Minnesotę po tym co widzialem w meczu z Heat skreślam...wiem, że po jednym meczu nie powinienem tego robić..ale Garnett jakiś stłamszony, poza nim w ataku istnieje tylko Szczerbiak..nie widzę mówiąc szczerze kto inny miałby ten zespół poprowadzić do playoff....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.