Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Stork ostatecznie w Redskins na mocy trade'u. Bez szczegółów, bo Rapoport i Schefter podają sprzeczne ze sobą informacje, ale kokosów Pats raczej nie zgarnęli za Storka ;) jednocześnie Nate Washington ucięty, więc kolejny raz nie w Pats nikogo kto byłby zagrożeniem na dzidę do przodu

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trent Richardson raczej nie potwierdza tej teorii, ale obyś miał rację, przynajmniej co do Pats ;) mam nadzieję, że obaj z Cooperem wypalą i zdejmą z siebie łatki bustów ;]

BTW like a record baby right round 8) http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000690437/Can-t-Miss-Play-Russell-Wilson-pulls-Houdini-throws-TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor Shaw złamał, czy raczej ktoś mu złamał nogę. Nie wiem do końca bo włączyłem w momencie w którym komentatorzy mówili, że nie bez powodu nie pokazują powtórek. W każdym razie podobno ciężka kontuzja. 

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony chyba juz czas powoli zwijac manatki, zdrowie nie te...

A konkretnie czas, aby to jemu powiedziano do widzenia. Póki ma frajerów, którzy mu płacą to dla niego świetna sytuacja. Bo faktycznie z jego zdrowiem to jak dobrego protection by nie miał, to sensu nie ma. Gość gra do pierwszego hitu i połamany, bez cudzysłowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że w Denver ziomek z 7 rundy draftu wykosił na QB dwóch gostków z pierwszej rundy. Teraz niech Trevor rzuca dobre podania do Demaryiusa w trosce o moje fantasy. ;)

 

Tymczasem Pats wywalili kolejnego DT - tym razem Terrance'a Knightona, a trade Storka do Redskins cofnięty, ponieważ ten przeszedł testów w Waszyngtonie.

 

P.S. Tego chyba nie było, a nie wymaga komentarza: http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000691874/article/colin-kaepernick-ill-continue-to-sit-during-national-anthem

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę OT, ale First Take bez Baylessa da się nawet obejrzeć.

Ja po wczorajszym odcinku, kiedy SAS z Kellermanem obaj mówili jak to podoba im się zachowanie Kaepernicka mam już powoli dosyć. Z show o sporcie robi się jakiś lewacki program polityczny o murzynach, piątkowy odcinek nawet w całości był temu poświęcony. Jak się tego słucha to już chyba wolę pi****lenie o Manzielu.

 

BTW Danp w USA chyba tyko w świecie mediów to tak wygląda, że się pochwały zbiera za olewanie hymnu? Wśród zwykłych ludzi chyba jeszcze trochę rozsądku zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie widziałem. No wiadomo, że szału nie ma, bo Smith dalej praktykuje to swoje pretensjonalne darcie gumiora, ale zamiana Baylessa na Kellermana dla mnie na wielki plus, typ nie jest taki radykalny w swoich poglądach i nie pierdoli samych głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu oczywiście racja. Mi po prostu chodzi o to, że po tej zamianie Baylessa na Kellermana wyraźnie zwiększono miejsce na wstawki czysto polityczne, których Skip unikał i akurat za to mu chwała. Teraz w kółko jest biadolenie jak to murzyni mają źle i chwalenie każdego idioty, który robi najgłupsze rzeczy w imię "zwracania uwagi na problem". Kellerman do tego co chwilę gada jaka maryśka jest zajebista i jaki to skandal, żeby w NFL zawieszano za jaranie.


Tu oczywiście racja. Mi po prostu chodzi o to, że po tej zamianie Baylessa na Kellermana wyraźnie zwiększono miejsce na wstawki czysto polityczne, których Skip unikał i akurat za to mu chwała. Teraz w kółko jest biadolenie jak to murzyni mają źle i chwalenie każdego idioty, który robi najgłupsze rzeczy w imię "zwracania uwagi na problem". Kellerman do tego co chwilę gada jaka maryśka jest zajebista i jaki to skandal, żeby w NFL zawieszano za jaranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem w temacie o fantasy, nie potrzeba meczu preseason, żeby stała się krzywda. W końcówce 3 kolejki preseason nikt istotny nie ucierpiał, ale właśnie na treningu kolano rozwalił Teddy Bridgewater i Vikings będą musieli sobie radzić bez swojego startowego QB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.