Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, chciałem Hargreavesa w Giants, a nie Apple'a... Kibicuję Florydzie, śledzę jego karierę od freshmana, byłoby fajnie, ale cóż. Zgadzam się z wami co do Jags, na pewno będą fun to watch i mogą okazać się czarnym koniem w walce o PO, zwłaszcza że ich dywizja nie należy do najmocniejszych w lidze.

 

Wszystko jednak blednie przy połączeniu Ezekiel Elliott + OL Cowboys. To będzie legendary shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w ogóle nikt tu nie pisze o świetnym drafcie Vikings? Spielman dokonał dobrego wyboru, bo Treadwell jak na CB ma świetne warunki fizyczne. Stealem może okazać się Alexander, który jest świetnym defensorem. Nie robi nie wiadomo jak wielkich liczb, ale jest strasznie produktywny.

Btw., śmiechy śmiechami, ale ten Niemiec jest dobrze zbudowany i jak nim dobrze pokierują, to coś z niego będzie. :) Knicks mają Porzignisa, Vikings mają Bohringera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w ogóle nikt tu nie pisze o świetnym drafcie Vikings? Spielman dokonał dobrego wyboru, bo Treadwell jak na CB ma świetne warunki fizyczne.

Laquon to WR.

 

Troszkę ostatnio poczytałem, pooglądałem i odwołuję tezę, że Ragland to mega steal Bills. Fatalny w coverage, nawet w NCAA był ściągany przy 3rd downach, gdy było wiadome, że będzie próba podania. Dobry tylko na inside runy.

 

Za to Jaylon Smith, którego wzięli Cowboys w 2 rundzie, rok temu przed kontuzją był projected top5 pick, niesamowity all-around talent. Byle zdrowie dopisało.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laquon to WR.

Fakt, miałem tam o Alexandrze pisać i nie usunąłem tego.

 

Za to Jaylon Smith, którego wzięli Cowboys w 2 rundzie, rok temu przed kontuzją był projected top5 pick, niesamowity all-around talent. Byle zdrowie dopisało.

Problem w tym, że w środowisku chodzą ploty, że te kontuzje mogą sprawić, że gość nigdy w NFL nie zagra. Oczywiście to są dość pesymistyczne wersje i wierzę, że Smith pogra, ale nie wróżę mu niestety wielkiej kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ale dozylem dobrego draftu Chargers  :onthego:

 

Ogolnie AFC West bedzie jedna z mocniejszych w przyszlym sezonie, Chiefs wiadomo, Broncos wiadomo, mega wzmocieni Riders i Chargers ktorym braklo zdrowia w zeszlym roku i nikt na nich nie stawia a ja uwazam ze maja naprawde potencjal na PO.

 

Tak, kibicuje im.

 

W NFC najwiekszym sleeperem sa chyba Vikings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.