Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Trade Browns-Eagles wygląda na wygrany przez Cleveland. Zgaduje więc, że jest to po prostu mylne wrażenie, mrzonka, fatamorgana. Phila ściągnie z 2. jakiegoś game-changera a Browns zmarnują swoje wybory na przeciętnych graczy. Chciałbym się mylić ale doświadczenie uczy mnie nie wierzyć w Browns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade Browns-Eagles wygląda na wygrany przez Cleveland. Zgaduje więc, że jest to po prostu mylne wrażenie, mrzonka, fatamorgana. Phila ściągnie z 2. jakiegoś game-changera a Browns zmarnują swoje wybory na przeciętnych graczy. Chciałbym się mylić ale doświadczenie uczy mnie nie wierzyć w Browns.

Oczywiście, że Browns wygrali ten trade. Może nie udało im się wydymać swojego kontrahenta tak jak Tytanom, ale bardzo dobrze zrobili podejmując samą decyzję o trejdzie, jak i bardzo dobrze wyszli na samej wymianie.

Takie trzymanie się kurczowo nazwy drużyny chyba nie ma sensu. Oni mają zupełnie nowych ludzi zarówno od trenerki, jak i managementu, a Sashi Brown wygląda na bardzo ogarniętego ziomka. Myślę, że jest spora szansa, iż będzie odwrotnie od Twoich przewidywań, tzn. Browns dobrze spożytkują swoje wybory, a Goff (jeśli to będzie on) okaże się kolejnym Bradfordem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w Ameryce jest możliwe ciąganie latami po sądach (bo to bankowo trafi pod Sąd Najwyższy) największej legendy w historii danego (zdecydowanie najbardziej popularnego) sportu w kwestii ustalenia czy jest bardziej prawdopodobne niż nie, że miał generalną wiedzę o tym, że piłka miała odrobinę za mało powietrza.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tak że w chwili draft masz papierki do podpisania aby nie używać kodeksu cywilnego i bawić się w sądy?

W każdej z zaw lug

Takiej praktyki raczej nie ma i w takiej czystej postaci nie mogłaby być skuteczna. Konstytucja gwarantuje prawo do sądu i nie można się go odgórnie pozbawić.

Jest natomiast najczęściej tak, że w umowie zbiorowej (CBA) pomiędzy ligą a związkiem zawodników (w tym przypadku pomiędzy NFL a NFLPA) oddaje się kwestię wykazywania ewentualnych przewinień zawodników i karania za nie przedstawicielom ligi. I w związku z tym zawodnik, który czuje się pokrzywdzony niesłuszną karą ma mocno związane ręce, bo niewiele rzeczy może kwestionować przed sądem, który nie jest właściwy do badania sprawy merytorycznie. Ten przypadek jest pod tym względem dość wyjątkowy, bo zarzucono totalną bzdurę, na jej poparcie nie przedstawiono żadnych bezpośrednich dowodów i wymierzono bardzo surową karę (zawieszenie na 1/4 sezonu bez wynagrodzenia; dla porównania ten sam komisarz dał dwa razy łagodniejszą karę typowi, który prawie zabił swoją narzeczoną). I to jeszcze wobec największej gwiazdy w historii ligi. Wobec tego pojawiła się naturalnie kwestia tego, gdzie są granice władzy komisarza, którego umowa zbiorowa czyni właściwym do orzekania w takich sprawach. Sad w I instancji uznał, że pała została przegięta za mocno i wywalił całą tę karę do kosza. Dzisiaj sąd II instancji (większością głosów 2 do 1) uchylił ten wyrok.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.si.com/more-sports/2016/04/26/skip-bayless-espn-first-take-fox-sports

 

Moze nie do konca na temat, ale w sumie nie ma gdzie tego wkleic.

Wiec jednak menda w koncu przestanie mnie denerwowac od rana.

A najsmieszniejsze jest ile on zarabia, i ile bedzie zarabial, co za zart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez on wkurza, choc ogladam tylko wrzutki na temat nba. Rzygam tym jego 'my san antonio spurs' i wydaje sie miec glupawe poglady ale na tym chyba polega to show, skip rzuca jakies kontrowersyjne i czasami glupawe tezy, a Stephen A jest od studzenia i trzezwego spojrzenia na sprawe. Wszystko okraszone ich 'klotnia'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się McFadden ucieszył. Zagrał niezły sezon to mu sprowadzili najpierw Morrisa, a teraz Elliota. Jeśli zdrowie dopisze (a rzadko dopisuje) to Cowboys będą mieli najmocniej naładowany atak w lidze i shit w obronie.

 

Mieszane odczucia mam co do ruchu Jaguars. Kolejny raz w tym offseason stawiają na obronę, mają coraz bardziej kompletny team i są moim faworytem do wygrania AFC South w najbliższym sezonie. Z drugiej nie jestem przekonany Ramseya i wydawał mi się mocno przeceniany już w mock draftach. 3 interceptions w 3 lata i problemy z kryciem głęboko na tyłach? Sporo wątpliwości jak na 5 pick.

 

Zaskoczeniem z kolei jest to, że Tunsil nie poszedł najwyżej z linemanów.

 

No i oczywiście rozstrzygnęła się saga QB z pierwszymi dwoma pickami. Goff zostaje w Kalifornii.

 

EDIT: Tunsil nawet nie w top 2 wsród tackli.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack miesiąc temu będąc na 70/80% sprawnym zrobił 40 inch vertical, dziwi mnie aż taki jego zjazd, potencjał ma kosmiczny.

 

Troszkę niespodzianek jest.

Karl Joseph najlepszy hard hitter w NCAA na pozycji Safety, ale nie widziałem go chyba w żadnym mocku w 1 rundzie.

 

Apple przed Hargreavesem duże zaskoczenie, przynajmniej Vernon w domu będzie grał. Dla mnie jest najlepszym cb w tym drafcie, o wiele lepszy skill wise od Ramseya, który bazował na fizyczności, a w coverage nie zachwyca.

 

Vikings, Dolphins i Cardinals największe steale wg mnie.

 

Jestem ciekaw wyborów Titans, mogą się fajnie obłowić. Chciałbym Henry'ego obok Marioty.

https://www.youtube.com/watch?v=DEd1t4pjVG8

Jak ktoś nie widział, tak wybierali kilka dni temu "eksperci".

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampa Bay wybrało kickera Roberto Aguayo w 2. rundzie. Ale to nie koniec. Przehandlowali picki w 74. i 106. na to żeby mieć 59. i móc go wybrać. Bali się że ktoś im go podkradnie w tak wczesnej fazie draftu. Oczekiwania muszą mieć wobec niego spore albo tak źle się czuli po zeszłorocznych kickerach (jeden grał tak jak się nazywał: Bryndza) że postanowili ostro zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragland w Bills kawał steala. Ich wybór w 1 rundzie też z resztą bardzo dobry.

 

No i tak jak chciałem, Henry w Titans.

 

Jaguars mega mi się podobają, świetny draft, jeszcze dojdzie zeszłoroczny 3 pick, Dante Fowler Jr. Do tego z FA Ivory, Amukamara, Gipson, Malik Jackson.

No. 1 team to watch. Będę miał kim grać w Madden 17.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.