Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Przecieram oczy ze zdumienia co wyczynia Bradford w pierwszych III kwartach swojego debiutu dla Vikings. Jest tam zaledwie od 2 tygodni. Co tylko dobitniej pokazuje jak patologiczna organizacja sa Rams w ostatnich "kilku" latach. Ten difens jest wyjebany w kosmos, Diggs jest przekotem, fajnie sie ich oglada. Problem to byc moze powazna kontuzja AP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem ustalono mniej więcej co u Garoppolo. Skręcił bark i na pewno nie zagra z Texans, ale są podobno spore szanse na jego występ z Bills w 4 kolejce. Zatem na czwartkowy mecz backupem na QB jest Edelman ;)


Swoją drogą ciekawe co będzie z nim dalej. Liczę na to, że Patriots wytrejdują go za dobre picki. Pierwszą rundę bankowo ktoś za niego da, a osobiście liczyłbym na więcej (minimum to taki zestaw jaki Eagles dostali za Bradforda, czyli 1 runda + 4 runda). Chyba, że Pats uważają go za unikatowy talent, znacznie przerastający Brissetta czy potencjalnych ludzi, których jeszcze mogą wybrać w drafcie, to niewykluczone jest postawienie na niego jako przyszłość drużyny i nawet pożegnanie się z Tomem po sezonie 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki znam ale niedokladne, co polecacie zobaczyć? Planuję coś ściągnąć na pon wieczór. Jako fan Seahawks zasnąłem podczas meczu, nie da się na to patrzeć ale defensywa mieli BENNET I FRANK THE CLARK jada równo z resztą linii :-)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomer rzucił chyba pod publikę taką śpiewkę. Kompletnie nierealne. Być może kogoś krótkoterminowo Pats podpiszą żeby nie mieć Edelmana jako backup, ale z całą pewnością Brissett będzie grał w czwartek.

Wiadomo, że będzie mu trudniej niż Jimmy'emu, bo nie był przygotowywany przed sezonem do tej roli i grał głównie z backupami zamiast z pierwszym składem, a do tego to rookie i dopiero pierwszy rok uczy się playbooka, a do tego nie ma tak szybkiej release jak Jimmy, ale sądzę, że Pats pokonają Texans z nim jako QB.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czytałem, że Lamar to taki 5krotnie lepszy Vick i w NFL znajdzie się dla niego miejsce.

33nyic6.jpg

;D

 

Jeśli ktoś nie oglądał Broncos-Panthers to polecam. U tych pierwszych po grzaniu ławy przez rok czy kilka zaczął w pierwszym składzie QB Trevor Siemian, jak na kogoś kto zagrał w zasadzie pierwszy swój zawodowy mecz to koleżka niezły spokój prezentuje, bardzo poprawny ale bez błysków fleszy, taki trochę Andre Miller ;)

 

Wybrałem ten mecz ze względu na Newtona ale trochę się zawiodłem, cudów nie było. Za to Kelvin Benjamin, który ponoć wrócił po zerwanym ACL, wyglądał mega kozacko. Przy tym rozmiarze i masie rusza się jak kot.

 

ch**a się znam ale myślę, że mecz może się podobać.

 

 

edit po meczu Broncos z Indianą: Simian prze c***, w obu meczach miał po jednym przechwyconym podaniu, takim że prętem po jajach by mu jebnął ale poza tym to wygląda wyśmienicie, zwłaszcza w akcjach z Andersonem.

Obrona grała w tym meczu w c*** solidnie.

 

Po raz kolejny superstar QB drużyny przeciwnej w meczu z Broncos wypada na moje oko całkiem marnie. Newton to jeszcze coś tam pobiegał jak nie miał komu podać, miał TD ale, jak rozumiem, takich QB co mają masę Lebrona i poza podaniem mogą jeszcze dobrze pobiec to nie ma w lidze zbyt wielu ? Luck bez szału.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blount moj ulubieniec, mowilem ci Kilas jak jest niedoceniany bo gra dla Billa, ktoremu zaraz odjebie i bedzie forsowal White'a czy cos :)

Typowalem wysoka wygrana Texans, a tu 3rd stringer przyszedl, zagral wystarczajaco dobrze by wygrac. No ale special teams Houston to jakis k**** zart...

Uczen przerosl mistrza? No w przypadku Billa chyba to sie nigdy nie sprawdzi.

Nie skreslalbym jednak Texans tak po prostu, rok temu widzielismy co Chiefs zrobili z Pats w MNF (rok czy dwa?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skreslalbym jednak Texans tak po prostu, rok temu widzielismy co Chiefs zrobili z Pats w MNF (rok czy dwa?).

Dwa lata temu ;) co masz na myśli mówiąc o skreślaniu? Jeśli chodzi o walkę o mistrzostwo to ja ich skreśliłem automatycznie już przed sezonem i nie sądzę, żeby szybko się coś w tej kwestii zmieniło. Tylko Broncos i Steelers, ew. Chiefs są w stanie zagrozić Patrots. Reszta konferencji odpada w przedbiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, ze sie po takiej porazce nie podniosa i beda pomiatani. Nie to, ze moga zagrozic Pats w drodze do SB, az takim optymista nie jestem. Za wczesnie dla nich jeszcze, zbyt wielu waznych zawodnikow jest u nich nowych, do tego w ogole nie maja glebi w defensywie, zabiegal ich Blount. Strach sie bac co by bylo z Tomkiem w skladzie.

Moze jakis typerek sobie zorganizujmy, wg spreadow z Vegas? Albo bez spreadow ktore sa cholernie trudne to ogarniecia?

Ktos chetny na organizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.