Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy tylko w City of Brotherly Love ;)

 

Obejrzałem wczoraj drugą połowę Patriots @ Cowboys, Greg Hardy w pierwszej ponoć dwa sacki zaliczył i grał świetnie ale w drugiej Patriots włączyli wyższy bieg i odjechali. Brady i Edelman klasa sama w sobie, mniejszy od wszystkich o głowę albo dwie Dion Lewis też pokazał się z świetnej strony zdobywając TD chyba jeszcze pod koniec 1. połowy. Dallas dodając Hardy'ego mają naprawdę solidną defensywę ale potrzebują powortu Romo bo Weeden, były zawodowy baseballista i najstarszy gracz wybrany w drafcie to nie jest potencjał na startera.

 

Arizona dalej ciśnie i miło to widzieć, Seattle za to w dołku choć przegrywają raczej minimalnie. Cincinnati 5-0 ale ciężko mi uwierzyć że to real deal, już od paru lat co roku grają w PO ale ostatnio wygrali tam w... 1991. Za to w Atlantę wierzę, z nowym couchem i tak grającym Freemanem. U Falcons potencjał był od paru lat tylko jakoś nie chciał się ujawnić na murawie ale chyba przyszła na to pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogarnąłem u torent na androida śmiga tylko problem taki, że nie można zapisywać na karcie, a dwa, że jak się wyszykuje na kickass torent czy gdzieś to od ch jest reklam wyskakujących na telefonie. Więc ściągnąłem torenta i wysłałem sobie na telefon do tego VLC by odtworzyć .mkv i git. Ok podczas pisania posta download zakończył się sukcesem, teraz file menager i przerzucam plik na kartę SD co by telefon tak nie mulił - potem usunę torenta i zamknę apkę. Mecz działa na VLC no i żyleta jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby wyczarowali kogoś z FA do pierwszego składu. Raczej będzie wieczny rezerwowy Cannon grał w miejsce Soldera. Być może jednak Patriots po prostu będą w stanie grać dobry atak bez dobrego protection. Główną nadzieją jest to, że Brady czyta obrony szybciej niż inni QB i potrzebuje w tym sezonie średnio 2,06 sekundy od snapu na rzucenie piłki (nieporównywalnie mniej niż ktokolwiek inny).

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.