Skocz do zawartości

LAL discussion: rumors, trades (cd.. Ruchy sezonowe 2006/07)


Mich@lik

Czy potrzebujemy już zmian?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potrzebujemy już zmian?

    • Tak
    • Nie
      0
    • I tak nam nic nie pomoże..
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Hardaway'a i Brunsona...

12:41 AM PST on Wednesday, March 1, 2006

 

Broderick Turner

 

LOS ANGELES - The Lakers still are searching for ways to improve, and they appear to need the most help in the backcourt.

 

On Tuesday, General Manager Mitch Kupchak said he spoke with Coach Phil Jackson about Penny Hardaway and Rick Brunson, veteran guards who were recently waived.

 

Asked if the Lakers had talked to or brought in guard Tony Delk on Monday to gauge the veteran guard's interest in joining the team, Kupchak responded with "no comment."

 

Kupchak said it was his understanding that Delk, who had cleared waivers after being waived by the Atlanta Hawks on Friday, was going to sign with the Detroit Pistons.

 

With Aaron McKie still out with a slight tear in his left quadriceps, the Lakers basically have a three-guard rotation.

 

"We'll continue to look at the waiver wire," Kupchak said.

 

Players waived by today still are eligible to be on another team's playoff roster.

 

Hardaway and Brunson have each played just four games this season, Delk one. Hardaway, 6-foot-7, is injury-prone at 34 but has career averages of 15.4 points and 5.1 assists. Delk and Brunson are career backups with more modest numbers.

 

Kupchak said the Lakers also will look at players in the developmental league.

 

Patrząc obiektywnie...przydalby sie Wam Hardaway, tym bardziej, ze Phil lubi takich kolesi (graczy zespolowych, z b. wysokim BIQ, majacych wyplyw na team) i potrafi ich wykorzystac. A penny tak calkiem skonczony to jeszcze nie jest. Nadal potrafi rozegrac, nadal ciezko go zatrzymac "ina da post", nauczyc mlodych gry obronnej... Brunson juz moze troche mniej, ale te pare minut moglby dostac jako koles od czarnej robotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penny byłby dokładnie kimś kogo ta młoda drużyna potrzebuje, ale zdrowy grający Penny a nie w takim stanie w jakim on jest obecnie :? Jego agent coś mówił, że on najpierw musi zaleczyć swoje urazy to niby kiedy miałby wrócić do gry :?

Chociaż jak znam Kupchacka to możliwe, że go ściągnie mówiąc jakim to cennym nabytkiem będzie, że chcą żeby grał w końcówkach blebleble a ten spędzi resztę sezonu kontuzjowany i tyle z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze, by Penny leczyl jakies kontuzje, urazy obecnie. Byla to pewnie taka zagrywka spowodowana sytuacja w NYK, tym ze nie gral, itp...

I tak pytanko bo sie na tym nie znam?? LA moga mu teraz zaoferowac swoj kontrakt powiedzmy 2-3 mln, czy beda cos placic jeszcze z tego starego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w jakimś wywiadzie radiowym Kurt Rambis powiedział, że McKie nie zagra już prawdopodobnie do końca sezonu :? Czyli oficjalnie już mamy dwa lata z rzędu kiedy za pomocą MLE w żaden sposób nie udaje się wzmocnić drużyny, ale w sumie takie marnowanie MLE to jeszcze nic w karierze Mitcha Kupchacka w końcu kiedyś mieliśmy mieć za MLE niejakiego Chaunceya Billupsa, ale dostał je George bo Mitch nie wykorzystał jego opcji w kontrakcie pozwalającej na zachowanie go na prawach Birda, ciekawe nie jak to jeden taki wydawałoby się mało znaczący szczegół sprzed kilku lat może mieć konsekwencje w przyszłości.

 

Trudno wracając do teraźniejszości Lakers podobno skonaktowali się ze zwolnionym z Suns Jimem Jacksonem, tak patrzę na jego statsy i jeszcze rok temu był świetnym strzelcem, ale w tym sezonie już po prostu tragedia, nie wiem czy to starość, kontuzje w końcu czy można z sezonu na sezon tak stracić skuteczność rzutu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym już była mowa...

 

The Lakers contacted the representatives of swingman Jim Jackson, who was waived by the Phoenix Suns. The Lakers would like to add another backcourt player and have talked about Penny Hardaway as well. -- Riverside Press Enterprise

 

I co wy na to?Ja bym JJ z chęcią zobaczył w Lakersach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wracając do teraźniejszości Lakers podobno skonaktowali się ze zwolnionym z Suns Jimem Jacksonem, tak patrzę na jego statsy i jeszcze rok temu był świetnym strzelcem, ale w tym sezonie już po prostu tragedia, nie wiem czy to starość, kontuzje w końcu czy można z sezonu na sezon tak stracić skuteczność rzutu :?

Van według mnie można facet ma już 36 lat więc ruchy juz nie te reka nie ta

Osobiscie ja bym go nie chciał u nas bo wedlug mnie to by byly pieniadze wyrzucone w błoto kupowac go na reszte sezonu w nastepnym bedzie miec 37 lat.

Nam potrzebny jest perspektywiczny zawodnik ale juz w miare dobry i ograny ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam potrzebny jest perspektywiczny zawodnik ale juz w miare dobry i ograny ;d

IMO Wam wlasnie potrzebny jest gracz doswiadczony, rozumiejacy te gre...itd (patrz posty wyzej). Terz Wam perspektywiczni gracze nie pomoga musi byc ktos kto zrozumie Phila i bedzie wdrazal te zasady do druzyny. Na Jima Lakers rowniez powinni sie skusic. W Suns w porownaniu do poprzedniego sezonu wiele sie zmienilo, a nie sadze by Jim nagle stracil umiejetnosc rzucania badz zrobil sie tak nagle bardzo wolny, itp. LA przyda sie shooter...Tak wiec zdrowi Jim i Penny i jedziem po mistrzostwo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam potrzebny jest perspektywiczny zawodnik ale juz w miare dobry i ograny ;d

buahaha, najlepiej Lebron, co? :lol:

 

Również bym się skusił na JJ, chociaż Penny byłby lepszy, ale te kontuzje... :?

Też nie wierzę, że JJ stracił rękę przez 1 lato. Przestali nim grać i to wszystko. Może u nas by się trochę rozegrał, a zawsze byłby to jakiś zmiennik dla KB, bo jak widać Aaron już nie pogra :? kolejne MLE... jak pomyślę, że za zeszłoroczne i tegoroczne moglibyśmy mieć dwóch dobrych zawodników na poziomie MLE to mnie trafia... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy mnie nie rozumiecie :> pisze ze juz w miare dobry i ograny z Lebronem to joke rozumiem :P

gdyby sie Jim rozegrał u nas to by było calkiem fajnie tylko martwi mnie to jak dlugo by u nas zadomowił :>

rok ? 2 max 3 :/

I tylko to mnie martwi a tak to bylby mile widziany ;d

Oczywiscie jesli bedzie grac ;d

Pozdro @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penny i JJ w Lakersach? Jeśli obaj będą się dogadywać z Jax-em (profesjonalistami to oni są) to mogą nam pomóc więcej nie tylko na parkecie, ale i poza nim.. Pomagać młodym, dawać przykład.. Mnie to pasuje, a na parkecie też bym ich chętnie widział :!:

 

Ps.P_M Skasuj jeden swój post (masz dwa pod rząd) bo robi się syf.

 

EDIT by Qpa:

Moze nie pisuje tu za czesto, ale w koncu jestem modem, wiec staram sie czytac wszystko i sprzatac w miare mozliwosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby sie Jim rozegrał u nas to by było calkiem fajnie tylko martwi mnie to jak dlugo by u nas zadomowił :>

rok ? 2 max 3 :/

Chyba logiczne, że dostałby kontrakt do końca obecnego sezonu. Może jakby się sprawdził dostałby na przyszły rok. Przecież nikt mu nie da 2u letniego kontraktu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywicznych graczy mamy już aż za dużo, przecież Lakers to chyba obecnie druga najmłodsza drużyna w lidze, z grających najstarsi są George i Bryant. Przecież jeżeli w drużynie walczącej o PO z trzech grających obrońców jeden to Smush Parker a drugi Sasha Vujacic to jest naprawdę źle.

Przecież przed sezonem, która drużyna widziałaby ich w ogóle w swoim składzie :? Potrzebujemy wetranów w tej drużynie, ale takich którzy są jeszcze w stanie pograć te 15 minut w meczu dając dobre zmiany i wnosząc doświadczenie do tej młodej drużyny, Jim Jackson ten z zeszłego sezonu by świetnie pasował dobry strzelec, solidny defensor tylko czy jeszcze trochę gry w nim zostało :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby się sprawdził dostałby na przyszły rok. Przecież nikt mu nie da 2u letniego kontraktu...

A w dodatku na trzy lata.. To by była Kasa wyrzucona w błoto.. (tzn.to co lubi Mitch :? :wink: )

Michalik pieknie to opisales ;d

sorki za posta ale cos mi sie tam popsulo i 2 razy sie wyslalo :/

co do tych perspektyw :P kurcze przydalby sie doswiadczony gracz ale bez przesady kolo ma 36 lat taki 30-to latek by sie przydał w nam w defensywie ;d Parker nie jest taki tragiczny ale vujacic to porazka totalna :/

 

Potrzebujemy wetranów w tej drużynie, ale takich którzy są jeszcze w stanie pograć te 15 minut w meczu dając dobre zmiany i wnosząc doświadczenie do tej młodej drużyny, Jim Jackson ten z zeszłego sezonu by świetnie pasował dobry strzelec, solidny defensor tylko czy jeszcze trochę gry w nim zostało

Van wlasnie o tym mowie czy jeszcze gra jak tak to mozna by go przyjąc :/

Jesli mitch juz wszystkiego nie zawali to moze dojdzie jakis doswiadczony obronca do naszego teamu

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Mitch załatwił jedną potrzebę tej drużyny

Jim Jackson Signed, Medvedenko Released

By Mike Bresnahan, Times Staff Writer

March 6, 2006

 

With an eye to the immediate future, the Lakers said goodbye to part of their past, signing free-agent swingman Jim Jackson and waiving injured forward Slava Medvedenko.

 

Jackson, 35, will be asked to add a veteran presence and outside touch to a team that has shot inconsistently throughout the season but is fighting for a playoff spot.

 

On his 12th team in 14 seasons, Jackson played in 27 games this season before being released by the Phoenix Suns last week, averaging 3.7 points and 2.4 rebounds in 15.6 minutes. He has not played since Jan. 4 but was practicing with the Suns until he was waived. His minutes were reduced this season when Phoenix added Eddie House and James Jones.

 

Jackson, the fourth overall pick in the 1992 draft, averaged 8.8 points and 3.9 rebounds last season for a Phoenix team that won a league-best 62 games and lost to San Antonio in the Western Conference finals.

 

Jackson, 6 feet 6 and 220 pounds, will be paid about $500,000, his contract contingent on passing a physical today in Los Angeles. It is not expected to be a problem.

 

Medvedenko, who will be 27 next month, played only two games this season and underwent season-ending surgery in January for a herniated disk in his back.

 

Signed as a free agent in August 2000, Medvedenko played on two Laker championship teams. He was re-signed to a two-year, $6-million deal before the 2004-05 season but played only 23 games after that because of injuries and ineffectiveness.

 

For his career, Medvedenko has averaged 5.4 points and 2.9 rebounds in 249 games.

 

Nieźle Lakers są 12 klubem JJ :) Strasznie jestem ciekaw jak wygląda jego forma, pod względem fizycznym chyba źle nie jest gość zawsze po względem budowy imponował. Najażniejsze jest to, że ktoś Vujacicowi odbierze wreszcie minuty i dostanie jego rzuty z czystych pozycji oby z lepszym skutkiem, w sumie trudno się spodziewać, że może być z tym gorzej więc zawsze to jakiś postęp powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.