Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za tabelke january! To dobry moment by zobaczyc kto gdzie stoi i dokonac ostatnich poprawek... tak jak to fajnie zrobili Benon i Zodd swoja wymiana.

 

Macie jakiś kontakt z croolickiem? Mail?

W lidze ostatnia aktywnosc ma w grudniu, a na tym forum 24 stycznia takze ewidentnie odpadl z zabawy.

Troche szkoda, ze komisz i wspolzalozyciel tak polegl, ale coz poradzic jak wyskocza wazniejsze sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze ostatnia aktywnosc ma w grudniu, a na tym forum 24 stycznia takze ewidentnie odpadl z zabawy.

Troche szkoda, ze komisz i wspolzalozyciel tak polegl, ale coz poradzic jak wyskocza wazniejsze sprawy.

No szkoda, może wróci w przyszłym roku ;)

 

Jak sprawdzać ostatnią aktywność w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropnołem Rose, mogłem pomęczyć jakiś trade ale trochę nie miałem ostatnio czasu, ale nie olałem ligi i nie mam zamiaru. Teamy ustawiam, kilka razy co nie ustawiłem to z powodu tego iż byłem schlany jak świnia i się zapomniało. Wiec to taki mały prezent ten DR jakby wrócił. Fakt faktem, że brak aktywności psuje innym zabawę. Dla mnie to była 1 moja liga i granie w ROTO, piszę się na następną!

Teraz już będę wiedział z czym to się je i co nie tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem podziękować Bononowi za trejd ;)

 

All-star break i u mnie z przerwą zachczył i dopiero dziś zajrzałem na yahoo i tam miła niespodzianka w postaci nowych grajków ^^

 

ps. rozdziewiczyłeś mnie Benon, to mój pierwszy trejd ever na fantasy ;D

 

ps2. z Reddickiem rozstawałem się z bólem (jak to rezerwowy to jak dla mnie super rezerwowy ^^), natomiast McGee w sumie mnie rozczarował, spodziewałem sie po prostu więcej po nim (i chyba tego że będzie więcej grał; to że postępy robi to jedno ale spodziewałem się chyba większych cudów po przygotowaniach z Hakeem The Dream ;p)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch pierwszych meczach pozyskanego duetu można było mieć wrażenie, że nie jest dobrze... Spodziewałem się poprawy w FG%, 3pct i blokach, a tymczasem JJ trafił 7 z 26 rzutów, w tym całą jedną trójkę. JaVale natomiast naparzał na 50% skuteczności ze średnio jednym blokiem i 3 zbiórkami. Ostatnia noc pozwala mi jednak patrzeć z nadzieją na poczynania ww panów w pozostałej części sezomu.

 

Po przeprowadzce Redicka spodziewałem się najgorszego i choć dostałem od niego tylko jedną trójkę, to ogólnie pokazał się w pierwszym meczu przyzwoicie i dostał, co najważniejsze, mnóstwo minut. Minuty McGee pozostały na stałym w tym sezonie poziomie, ale ulubieniec Shaqa wreszcie przyzwoicie je wykorzystał.

Spore nadzieje wiążę z powrotem do mojego teamu Jordana Crawforda, tym razem pod inną banderą, w miejscu, gdzie zawodnicy z jego pozycji albo dupy nie urywają, albo co innego sobie pourywali, w związku z czym na parkiecie już ich w tym sezonie nie ujrzymy.

 

Jeśli chodzi o innych reprezentantów Zbieraniny, to Greg Monroe w b2b vs Indiana został zmielony, zjedzony i wypluty, po czym ponownie go zmielono, zjedzono i tym razem wysrano. Mam nadzieję, że otrząśnie się z tego gówna i wróci szybko do swojej normalnej dyspozycji. Oby nadchodzący tydzień był tym w którym wraca Rose i oby poziom przez niego prezentowany dawał mi dużo pożytku. Trzymam kciuki.

 

P.S. Jakby ktoś chciał jeszcze coś powymieniać, to zupdate'uje za chwilkę trading blocka. Chętnie oddam dwóch za jednego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szykuje nam sie ciekawa walka o awans miedzy Ferajna, Sopockie Trefliki, Lajkersik, Silesia Pacers i Tottenham Cavaliers. Szkoda, ze Łódzcy Ceglarze calkiem odpuscili rozegrane mecze bo byloby jeszcze ciekawiej. To tym bardziej istotne, ze ktos dostanie punkty roto za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka zbliża się coraz bliżej i ja już wiem jaki błąd popełniłem ze zestawieniem swojego rosteru i wykorzystywaniem miejsc. Zostanie mi około 15 niewykorzystanych slotów (nie wiem czemu ale wydawało mi się, że regularnego sezonu end jest tydzień póxniej ^^). Mój błąd i moje gapiostwo. Będę musiał liczyć, że poza 5tkę nie wypadnę. Zapas punktowy jakiś tam mam ale najbliższe 4 tygodnie będą całkiem ciekawe. Plus na przyszłość będę miał nauczkę.

 

Powodzenia w ostatnim miesiącu zmagań i obyście mnie zbyt dużą ilośćią ekip nie wyprzedzili ;)

 

Ile teamów awansuje do 1 ligi? 5 czy 6?

Chyba o 5ciu było wspominane choć ręki sobie za to uciąć nie dam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, zebrałem się w końcu na małe podsumowanie sezonu w moim wykonaniu. Wiadomo, zostało jeszcze kilka meczy ale w moich subiektywnych rankingach nie powinno to wiele zmienić:

 

Zaczynająć od draftu, z perspektywy sezonu, top 3 wtopy to:

1. Hump - 16$

2. Gasol.P - 37$

3. Kaman - 11$

 

Top 3 nie wykonane ruchu po dniu draftu (draft -> okres 1 miesiaca):

1. Sanders za Seraphina

2. Kufos za Seraphina

3. I.Thomas / A. Johnosn / M.Barnes

 

Top3 kolesi których chciałem zgarnąć i obudziłem się z reką w nocniku:

1, Harkless

2. Bayless (miałem, wywaliłem, chciałem mieć jeszcze raz :))

3. Green.J

 

Tutaj serdeczne pozdrawienia dla January, który najczęśćiej zgraniał ludzi których chciałem u siebie (patrzac na jakieś top 10 powiedzmy) i pod którego adresem zużyłem najwięcej inwektyw :-)

 

 

Top 3 graczy których miałem, spóściłęm i później tego żałowałem:

1. Evans R

2. Gasol.P (mimo wszystko...)

3. Bayless

 

Top3 graczy któcyh trzymałem z uporem maniaka

1. Kaman

2. Hump

3. Seraphin

 

Top3 FA

1. Tobias Harris

2. AFA (miałem, grał piach więc poleciał, znowu go miałem)

3. B.Wight albo luty J.Oneal'a :)

 

Po drafcie myśłałem że bedę gdzieś w okolicach top 5 na koniec sezonu, po tym wszystkim co si ę działo (kontuzje, niewypały draftowe, standardowy brak czasu na cokolwiek w styczniu-lutym z powodu roboty, nadwyżka debilnych decyzji nad rozsądnymi i inne ) jak bedzie 8 miejsce to uznam to za przyzwoity wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zebrałem się w końcu na małe podsumowanie sezonu w moim wykonaniu. Wiadomo, zostało jeszcze kilka meczy ale w moich subiektywnych rankingach nie powinno to wiele zmienić:

"W Twoim wykonaniu" w sensie, ze tylko o Twojej druzynie czy przez Ciebie zrobione/policzone?

 

Top 3 nie wykonane ruchu po dniu draftu (draft -> okres 1 miesiaca):

1. Sanders

2. Kufos

3. I.Thomas

Eghm, hmmmmm, jakby to skromnie ujac... dzieki? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Twoim wykonaniu" w sensie, ze tylko o Twojej druzynie czy przez Ciebie zrobione/policzone?

 

 

Eghm, hmmmmm, jakby to skromnie ujac... dzieki? ;-)

ad1. o mojej drużynie, moich lepszych i gorszych decyzjach, jakoś specjalnie się tutaj nie naliczyłem :-)

ad2. na poczatku nie zauważyłem, ale fakt, dziwnym trafem ta trójka kończy sezon u Ciebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i moje krótke podsumowanie, choc awansu jeszcze nie ma:

 

Steale:

 

Lillard - 17$. Jeden z najlepszych rozgrywajków, niełamliwy. 17 to niemało, ale było warto. Udało się, bo był rookie.

Duncan - 22$ Od samego początku myślałem, że był to dobry ruch, ale jego gra przerosła nawet moje oczekiwania :)

Bryant - 34$ Wielu się zastanawiało, kto w lakersach straci najbardziej. Na szczęscie nie Kobas, który równiez, tak jak Duncan, gra najlepszy sezon od lat (duzo wyższy wskaźnik asyst)

Hickson - 11$ Duży steal to nie jest, bo Hickson to tylko maszynka do zbiórek. Ale za ta kasę było warto, 57% z gry tez piechotą nie chodzi.

Miller - 3$ - tani zadaniowiec.

 

Busty:

 

Camby - 2$ - No, ale umówmy się, strata żadna.

Lopez - 13$ - Na poczatku było fajnie, potem juz jak po grudzie. Najwiekszym bustem nie był jednak Lopez tylko to, że za dużo kasy mi zostało na koniec :)

Miles - 5$ - i tak szybko polazł. Ale kasa wydana a potem rotowałem cieniasami, ktorych bez sensu wystawiałem potem.

Iguodala - 40$ - no i tu mam dylemat. Iggy to niezły gracz... ale chyba za ta cenę mozna było brać coś lepszego.

 

Dobry pomysł - zablokowanie mojego trejdu sprzedania Dwighta w pakiecie z Dre za Millsapa

Dobry pomysł - Dwight za Vucevicia i Hendersona :) Vucevic sie połamał, ale był okres, ze Dwight też. Howard wiele mi pomogł, ale wiecej juz nie był w stanie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan - 22$ Od samego początku myślałem, że był to dobry ruch, ale jego gra przerosła nawet moje oczekiwania :)

Bryant - 34$ Wielu się zastanawiało, kto w lakersach straci najbardziej. Na szczęscie nie Kobas, który równiez, tak jak Duncan, gra najlepszy sezon od lat (duzo wyższy wskaźnik asyst)

Analize zrobie po sezonie, ale do tej dwojki pewnie trafi "najwieksze zaskoczenie wsrod dziadow".

 

Iguodala - 40$ - no i tu mam dylemat. Iggy to niezły gracz... ale chyba za ta cenę mozna było brać coś lepszego.

Oj to zbyt delikatnie, to byla mega wtopa rzedu 30$.

 

Dobry pomysł - zablokowanie mojego trejdu sprzedania Dwighta w pakiecie z Dre za Millsapa

Dobry pomysł - Dwight za Vucevicia i Hendersona :) Vucevic sie połamał, ale był okres, ze Dwight też. Howard wiele mi pomogł, ale wiecej juz nie był w stanie.

Klasyczny przyklad dlaczego weta zawsze sa i beda problematyczne...

bo wlasciwie pare glosujacych osob zadecydowalo o losie Twojego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.