Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Ehe, jak 1 z 10 grajków leżących na fa zacznie coś sobą prezentować to będzie dobrze...mi się nawet tam nie chce zaglądać, bo mając Bynuma i Amare, mam juz dawno po sezonie. Mimo to od niechcenia zgarnąłem Salmonsa, który całkiem nieźle sobie poczyna.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei się cieszę, że trzymam się na skraju pierwszej i drugiej ligi ;)

Jak wrócą mi w styczniu (mam nadzieję że już wtedy ^^) Wall i Bradley to będzie większa możliwość rotacji i wtedy podgonię utilsy pozycje bo je obecnie zapełniam jeżeli pozostałe pozycje mam kim obsadzić (w końcu utilsy będzie można kimkolwiek wypełnić). Zastanawiać się też zacząłem czy by przypadkiem Grangera nie odpuścić ale jeszcze mi trochę żal go wyrzucać. Póki jakoś trwam to go ostawiam. Później będę się najwyżej martwił. Obecnie byle bez kontuzji (Lopez trzymaj sie twardo i stópek nie gub ^^), a będzie całkiem całkiem. Durant robi swoje a Kemba oby trzymał formę a będzie dobrze i może nawet przy odrobinie szczęścia w totalnym moim debiucie w fantasy baskecie awansuje do ekstraklasy. Choć to w sumie mniej ważne dla mnie bo liczy się zabawa i bawić się będę póki tutaj ligi będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego miejsca już nie osiągne, drugiego stracić nie powinienem. Tylko kataklizm pozbawi mnie ekstraklasy.

... rzadko zaglądam na forum ale takie pierdoły lekko irytują

Minęła 1/3 sezonu, a ten już wszystko wie :D

Stary w lotto graj, marnujesz się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, trejd z jajami bulek! Gratki za dogadanie sie i za probe powalczenia u obu stron...

BTW, w naszej lidze Vucevic jest wyzej w rankingach od Dwighta, ale mimo tego to wyglada zabawnie:

Dwight 44$, Vucevic 1$, Henderson 1$... piekny przyklad roznicy miedzy stealami, a wpadkami draftowymi, huh? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś w temacie tu cicho sza ostatnimi czasy ;)

Fajnie, że ktoś z postem się pokwapił, aż chce się samemu coś dorzucić.

 

Wolf-Pack, fakt, rozwala naszą ligę i dominuje niemal jak Dream Team nad resztą świata ;)

 

Ja się cieszę, że trzymam się całkiem nieźle ostatnio na 4tej pozycji i nawet powoli chyba udaje mi się zaatakować wyższe pozycje. Splotło się to z powrotem Walla u mnie. Bardzo dobrym powrotem. Jak tak dalej będzie wykręcał takie cyferki jak w pierwszym czy drugim po powrocie meczu to cód, miód i malinki, że się tak wyrażę ;D

Wciągnięcie Willa Bynuma do skałdu też się opłaciło. Trochę sie zastanawiałem czy Bradley (który wrócił chwilę po tym jak się go pozbyłem) nie kręciłby lepszy cyferek ale na szczęście póki co warto było Detroiczyka wziąść. Z Grangerem wciąż się waham ale póki reszta skłądu zdrowa to chyba potrzymam go aż wróci (chyba że bezie info, że już nie wróci w tym sezonie).

 

Reasumując ja jestem bardzo zadowolony ze swojego teamu. W sumie tylko jedna osoba mniej zmian zrobiła w trakcie sezonu, a w górnej połówce rotacja jest o wiele większa, a mimo tak niewielu zmian wciąż się trzymam. Tak więc chyba nie taki zły ten mój zespół z draftu się wyciągnęło mi choć to mój totalny debiut w fantasy. Aż się boje jak będę mógł się zbłaźnić ^^ w next sezonie jakbym wylądował z tuzami tutejszego fantasy. Ale co tam, ważne że jest fun. Co najzabawniejsze to w roto idzie mi lepiej niźli w fp, a tam przecie łatwiej bodaj jest ;) Fart nowicjusza ;D

 

ps. Dzięki mac, że mojej kontrpropozycji nie chciałeś zaakceptować. Teraz bym żałował jakbym Lopeza i Walkera wymienił na Hibberta i Feltona ;) Fart jest wciąż ze mną jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Dzięki mac, że mojej kontrpropozycji nie chciałeś zaakceptować. Teraz bym żałował jakbym Lopeza i Walkera wymienił na Hibberta i Feltona ;) Fart jest wciąż ze mną jak widać

No to był dobry props :) Ale Brook był chyba wtedy kontuzjowany? Mam spory problem ze slotami z uwagi na kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół sezonu za nami (+-) Tabela ze średnich :

Dzieki za wrzucenie podsumowania. Czas najwyzszy by cos sie na forum dzialo ;-)

 

Co do mojej opinii na temat pierwszej połowy sezonu

1. Kilku graczy troszkę opuściło ligę w pewnych okresach.

Tez mam takie wrazenie. Coz, taki los dziewiczych lig - nigdy nie wiadomo co wniosa nieznani nikomu GMowie. Jak system spadkow/awansow bedzie dzialal przez kilka lat to w przyszlosci tego problemu nie bedzie bo zostana sami sprawdzeni w bojach.

 

3. Wolf zniszczył jeśli chodzi o wybieranie waiverów/FA (Sanders!) i w znakomitym stylu zmierza po awans.

A dziekuje. Choc o ile cenne byly pobrania Sandersa czy Koufosa to za wyniki jednak najbardziej odpowiada draft: moj najdrozszy gracz mial #24 pensje w lidze, a mam TRZECH graczy w Top10. Czyli nie kupowalem gwiazd, a mimo to je mam. Choc trzeba dodac, ze z Hardenem to przyfarcilem przez trejd.

 

4. Bardzo silny skład Łódzkich z tego co pamiętam cierpiał, gdyż np. kilka meczów na ławce w fantasy siedział po powrocie do zdrowia A.Davis.

Kontuzje go oslabily bez dwoch zdan, ale Varejao wlasnie dlatego tak malo kosztuje.

Plus jego srednie wygladaja lepiej niz powinny, jakos nie spieszy sie do nadrabiania gier ;-)

 

5. Nie zrozumiem nigdy rotowania składem w postaci wywalania na ławkę np. danego dnia 8 graczy, wystawiając tylko tych co grają. Np z tego powodu dziś (pewnie zapomnienie o rotacji) u Task Force brak P.George'a.

Tez tego nie rozumiem takze wyjasnienie mile widziane ;-)

 

3. Parsons, MWP, Dunleavy -> ten tercet właściwie zapewnia mi dotychczas niezłą pozycję. A każdy wydraftowany za grosze.

Yup, bardzo dobre zakupy takze gratki sie naleza.

 

Wolf-Pack, fakt, rozwala naszą ligę i dominuje niemal jak Dream Team nad resztą świata ;)

Chcesz zobaczyc Dream Teamowa dominacja to spojrz na Slawka w zachodniej dywizji... a jak pisalem po drafcie, ze ich zniszczy z takim skladem to padly glosy zwatpienia, ze jak to mozna deklarowac takie rzeczy po drafcie. Duza przewage widac od razu.

 

Aż się boje jak będę mógł się zbłaźnić ^^ w next sezonie jakbym wylądował z tuzami tutejszego fantasy

Jak tak bardzo sie boisz zawsze mozesz spuscic z tonu i wyladowac za rok w "2" lidze ;-)

A propos, walka o awans wciaz trwa. Druzyny Lajkersik, Silesia Pacers, Zbieranina sa jak najbardziej w zasiegum a mac, Holy Grail i Tottenham Cavaliers tez maja jakies szanse. Tym bardziej, ze coraz bardziej watpie iz Ceglarze odrobia wszystkie mecze, wiec ladne srednia na nic sie zdadza.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to był dobry props :) Ale Brook był chyba wtedy kontuzjowany? Mam spory problem ze slotami z uwagi na kontuzje.

W tamtym momencie Brook miał tylko tą małą przerwę na chyba 2-3 mecze, natomiast w dzień czy dwa po mojej kontrpropozycji Hibbert nieźle oberwał i sądziłem że kontuzja go nie minie (na szczęście dla ownera gra). Chyba dzień po tym wydarzeniu z Hibbertem wycofałem tego trejda (dzień wcześniej nie mogłem bo akurat nie miałem dostępu do neta). Wyszło fartownie na moje bo kontuzji Feltona nikt przecież przewidzieć nie mógł.

 

Chcesz zobaczyc Dream Teamowa dominacja to spojrz na Slawka w zachodniej dywizji... a jak pisalem po drafcie, ze ich zniszczy z takim skladem to padly glosy zwatpienia, ze jak to mozna deklarowac takie rzeczy po drafcie. Duza przewage widac od razu.

Wiem wiem, że u nich sieje strach i spustoszenie, ale ja tylko do naszej ligii sie odnosiłem a tu ty robisz pogrom ;)

 

Jak tak bardzo sie boisz zawsze mozesz spuscic z tonu i wyladowac za rok w "2" lidze ;-)

To było z przymróżeniem oka (stąd tam te ^^) ale i chyba twoja wypowiedź też nie miała być do końca serio ;) jednak tak sobie zacytować miałem ochotę ;p

Z chęcią za rok spróbuję swoich sił w waszym gronie, niezależnie w której lidze wyląduję. Zbłaźnienia się nie boję (to w końcu tylko zabawa) a jedynie tylko taki mały anonsik to miał być względem mojej całkowitej zielonowatości w fantasy. Prawdę powiedziawszy w pierwszym miesiącu nawet nie wiedziałem jak trade zaproponować ;D

 

A propos, walka o awans wciaz trwa. Druzyny Lajkersik, Silesia Pacers, Zbieranina sa jak najbardziej w zasiegum a mac, Holy Grail i Tottenham Cavaliers tez maja jakies szanse. Tym bardziej, ze coraz bardziej watpie iz Ceglarze odrobia wszystkie mecze, wiec ladne srednia na nic sie zdadza.

Fajnie, że walka trwa i jest co oglądać. Ja mimo w pewnym momencie z 3-4 kontuzjowanymi graczami nie odpadłem jakoś bardzo z ilością meczy i z tego się cieszę. Kontuzje oponentów (na ich nieszczęście) też mi pomagają. Moi natomiast zdrowieja i niemal już cały skład na parkietach podziwiać mogę. Byle tak było do końca a będzie u mnie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.