Skocz do zawartości

Prawdziwych wysokich juz nie ma.... albo sa ale im sie nie chce


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

@bastillon

nie wiem, jakich "faktów" oczekujesz w tego rodzaju polemice.

początkowo sądziłem, że chodzi ci o to, że nie zamieszczam żadnych

adv stats alias miód z gównem wymieszane i w sreberko zapakowane,

ale przeczytawszy twoje posty raz jeszcze, i stwierdziwszy, że w zasadzie

poza napinaniem się na "dobitność" w swoich subiektywnych sądach i

szermowaniem epitetami - nie znajduję nic więcej, uspokoiłem się,bo

ja robie dokładnie to samo. A że ja robię to na większym luzie i z uśmiechem, a w

tobie ciągle górę bierze dominujący gen wkurwionego prymusa-okularnika, to wszelkie

twoje rytualne i dziecinne połajanki, czego to ja nie wiem, czego to ja

nie rozumiem i na czym to ja się nie znam, przyjmuję pogodnie, ze środkowym

palcem w cipce laski, którą mógłbyś mieć, gdybyś nie był sobą, ew. trzymając

za jaja chłopca, którego mozesz mieć tylko sobą będąc.

 

a przy ocenie Griffina cały czas nie potrafisz uwzględnić tego, o czym napisałem -

zmiany team-offense, playbooka Clippsów i tego jak biega HCO caly zespół oraz

alternatywnych sposobów wykorzystania talentów Griffina.

 

uparłes się, ze Griffin ma grać izolacje i nie ma innej możliwości.

 

Są inne możliwości, to po prostu ty jesteś schematyczny i jakbyś prowadził

team, to nawet pierwszoligowca posunąłbyś na skraj upadku w lidze przedszkolaków.

Tak właśnie kończą zespoły trenowane przez dyletantów, którzy nie umieją

wykorzystywać mocnych stron zawodników, a zamiast tego z żyłą na czole i

jajem na pępku probują prostokątny klocek pchać w trójkątną dziurkę, aż rozjebią

na kawalki całą układnkę.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego Griffina i jego wykorzystania przez Clippers to vasquez dalej nie uzywasz zadnych faktow. to ze Griffin jest zle uzywany przez Clippers jest totalna bzdura. on nawet w playoffs mial mnostwo easy pts wykreowanych przez CP. na samych izolacjach byl kompletna miernota, prawdopodobnie mial cos w stylu 35-40% FG na tych sytuacjach. nie wiem co ty jeszcze chcesz, jesli myslisz ze Clippers moga w kazdej akcji dawac Griffinowi latwe pkty to sie po prostu grubo mylisz. na pewnym etapie lepsze zespoly odcinaja pewne rzeczy i gdy przyjda tacy Lakers w PO to co zrobi bez swoich alley oopow ? nie zacznie grac izolacji bo nie potrafi. nie bedzie rzucal jumperow bo nie potrafi. to rowniez oznacza ze ciezej go bedzie wykreowac. Griffin znaczna wiekszosc pktow zdobywa w pomalowanym a tacy zawodnicy maja problemy w playoffs, bo sa zbyt przewidywalni i latwi do gameplanowania. to jest moj ostatni post w temacie Griffina bo i tak sie powtarzam a nie zapowiada sie zebys napisal cos nowego niz teorie rodem ze sredniowiecza koszykowki.

Vasquez przeczytaj jeszcze raz co napisalem. powiedz mi jak z tego wyciagnales wniosek ze "Griffin ma grac same izolacje" ? problem w tym ze Griffin wbrew temu co mowisz nie gra samych izolacji, jest wysmienicie wykorzystywany przez CP i gral bardzo slabo pomimo tego. gdyby Griffin gral same izolacje to wygladalby jak jednoreki bandyta napadajacy na bank z baseballem. problem jest taki ze granie izolacji w playoffach jest nieuniknione bo nie bedziesz walil zadnych dunkow (a to jest glowny atut Griffina) w kluczowych momentach meczu.

 

bardzo ciezko sie z toba dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.