Skocz do zawartości

[West Rd1] 4 Los Angeles Clippers - 5 Memphis Grizzlies


Chytruz

Kto gro dali?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto gro dali?

    • Flop City
      35
    • Elvis City
      58


Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuje qrwa, że MEM będzie 9 przypadkiem w historii, który wygrywa serię przy 1:3... Ależ ten Foye mnie wkurwia! Nigdy dziada nie lubiłem ale dziś tym frajerskim autem przy zbiórce doprowadził mnie do szału.

Fakt, że było widać i po Griffinie i po Paulu, że kontuzje nie pozwalają im grać tego co zwykle. I chyba to ostatecznie zdecyduje o losach całej serii. Plus fakt, ze wreszcie MEM gra tak jak powinno- przez środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler. Ale pozwolę mieć sobie inne zdanie. Moim zdaniem w ogóle nie powinien to tej piłki skakać! Butler i Griffin bardzo dobrze zastawiali i piłka sama spadała w ręcę tego pierwszego. A Foye podpalił się i chciał przykozaczyć zbiórką- wg mnie tylko i wyłącznie jego błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech nie dość, że znowu ominęła mnie ciekawa końcówka (padłem ze zmęczenia w połowie drugiej kwarty) to wygląda na to, że znowu działa pierwsze prawo Clippers ("jeśli coś może pójść źle, to z pewnością pójdzie źle") i drugie prawo Clippers ("nie uda się nawet wtedy, gdy właściwie nie powinno się nie udać" - co tłumaczy utratę przewagi 3-1). Clipps teraz muszą zneutralizować granie Memphis przez środek, ale nawet i to nie gwarantuje sukcesu, bo pewnie zadziała trzecie prawo Clippers ("jeżeli przewidzisz możliwe sytuacje, w których coś może się nie udać i zdołasz je obejść, natychmiast wyłoni się kolejna").

 

Pamiętajmy, że ten zespół przez 30 lat wygrał JEDNĄ serię w PO. Clipps to taki koszykarski odpowiednik Ala Bundy'ego i ich przegrywanie jest wpisane w krajobraz NBA tak jak np. to, że Suns grają szybko a Pistons koncentrują się na defensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko zapytam (bo oglądałem raptem jeden mecz z tej serii) co się stało z mega kozakiem DeAndre Jordanem, który przecież miał fruwać, niszczyć tablice i blokować jak Mutombo?

haha, a kto tak zapowiadał?

Przecież ta seria jest dokładnym odzwierciedleniem jego skilla. Tylko dobre staty bloków (2,2 w 21 mpg), zbiórki słabo, ale dziwi to kogoś? Jak on zastawiać nie potrafi. Nie wiem kto czego oczekiwać, ale ten typ jest po prostu cienki od strony koszykarskiej.

na realgm ktoś fajnie napisał o LeBryanie Nashu "he is athlete, not basketball player" podobnie jest z Jordanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdyby Evans mial lepszą skuteczność, bo co z jego ofensywnych zbiórek jak i tak po nich rzadko padają punkt. No ale lepsze to niż to co gra Jordan w tej serii. Krzysiek trochę mniej punktów zdobył i przegrali. Ogólnie wydaje mi się , że Memphis jest lepszą drużyną w tej serii. Szczególnie , że Gasol zaczął grać jak człowiek. Jestem jednak za Clippers. Mam nadzieje , że Krzysiek pokaże klasę i będą wielkie emocje ( zapowiadane zresztą wcześniej nie bez kozery w tym temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdyby Evans mial lepszą skuteczność, bo co z jego ofensywnych zbiórek jak i tak po nich rzadko padają punkt.

błagam cię. piszesz to poważnie? Właśnie od tego jest Evans, żeby zebrać i oddać do Paula czy kogoś i macie drugie posiadanie 'za frajer', a ty piszesz "co z jego off. zbiórek.." :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle trochę napisałem . Chodziło mi głównie o zbiórki po osobistych Clippers. Gdzie nie trafiają , wszyscy myślą że Memphis zbierze a tu nagle wyskakuje Evans , zbiera , dobija i nie trafia. Albo jak zbiera w ofensywie , próbuje rzucać , faulują go i często nie trafia dwóch rzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.