Skocz do zawartości

[West Rd1] 4 Los Angeles Clippers - 5 Memphis Grizzlies


Chytruz

Kto gro dali?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto gro dali?

    • Flop City
      35
    • Elvis City
      58


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie ta seria kompletnie nie rusza, Clippers to dla mnie odpowiednich ubiegłorocznych Heat pod względem rozczarowania - miało być showtime, lob city, tymczasem mamy prymitywny, niezorganizowany ataku oparty praktycznie w całości na zdolnościach Paula, będącego jedynym powodem, dla którego nie skreślam Clipps w tej serii. Grizzliers mają lepszego trenera, są bardziej zorganizowani po obu stronach parkietu, a do tego wywalczyli sobie HCA. Typuję 6 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta seria kompletnie nie rusza, Clippers to dla mnie odpowiednich ubiegłorocznych Heat pod względem rozczarowania - miało być showtime, lob city, tymczasem mamy prymitywny, niezorganizowany ataku oparty praktycznie w całości na zdolnościach Paula, będącego jedynym powodem, dla którego nie skreślam Clipps w tej serii. Grizzliers mają lepszego trenera, są bardziej zorganizowani po obu stronach parkietu, a do tego wywalczyli sobie HCA. Typuję 6 meczów.

Nikt z poważnych obserwatorów nie twierdził, że Clippers będą off the charts. Wręcz przeciwnie - wróżono im taką karierę jaką właściwie zrobili. A Lob City to efekt entuzjastów wsadów i promo NBA nie mający nic wspólnego z efektywnością.

 

Ta seria przynajmniej pokaże czy Clippers mają szansę na bycie kontenerem w najbliższych latach, czy też Chris Paul ponownie został otoczony marionetkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis dostaje karnego kutasa za frajerstwo i przerżnięcie wygranego meczu. Run 28-3, myślałem że takie rzeczy tylko w NBA2K12. Każdy z graczy powinien się oblać pokutnym wiadrem pomyj i posiedzieć cały dzień na karnym jeżyku w kącie pokoju. Ciekawe czy po takim blamażu dadzą radę się podnieść i pojadą LA w 2 meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Grizzlies nie zdominują trzech pierwszych kwart w conajmniej czterech meczach, nie wygrają czterech meczy :D

:D A nie mówiłem?? Nawet to nie wystarczyło :D. Po dzisiaj jeszcze bardziej pewny jestem że będzie coś w stylu 4:0, 4:1 dla Clippers. Paul znowu przejął końcówkę, tym razem nawet nie musiał rzucać, wystarczyło 8 asyst w 4q i mamy 'fuksem' urwany win. Memphis sfrajerzyli się sami i ciężko im będzie się podnieść po takiej porażce.

Blake jest scrubem strasznym w Defense i to ich zabije w serii ze Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w clippers nie ma kto grac, z koszykarzy jest paul a reszta to atleci

k**** meczy mnie to gadańie na del negro? jak oni maja grac z takim skladem ? jak tam nie ma komu

ai jak zawsze w formie:encouragement:

 

Mam prośbę - jak możesz napisz coś pozytywnego o Thunder i o zajebistości Westbricks (nie pisz tylko nic o Hardenie, bo jego gra mi się akurat podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D A nie mówiłem?? Nawet to nie wystarczyło :D. Po dzisiaj jeszcze bardziej pewny jestem że będzie coś w stylu 4:0, 4:1 dla Clippers. Paul znowu przejął końcówkę, tym razem nawet nie musiał rzucać, wystarczyło 8 asyst w 4q i mamy 'fuksem' urwany win. Memphis sfrajerzyli się sami i ciężko im będzie się podnieść po takiej porażce.

Blake jest scrubem strasznym w Defense i to ich zabije w serii ze Spurs.

akurat ja prędzej widzę jak schańbieni, wkurwieni Grizz wygrywają teraz wszystkie mecze do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle było.

 

Oglądam teraz z torrenta mecz, Grizz cały czas koło +20, w końcu +27, trzecia kwarta, to sobie odpuszczam. Przewijam trochę - dalej +20, przewijam dalej +15, przewijam jeszcze trochę - 98-98. Myślę sobie - co do k****? Ale wszystko staje się jasne jak wchodzę na forum i widzę przepowiednię ai3.

 

Frajerstwo Grizzlies na niespotykaną skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem z torrenta, myśli o przewijaniu miałem już po 1Q, w której Grizzlies wyglądali jak contender (ball movement, Marc Gasol at his best), ale Clipps po chwili jakby się przebudzili, więc oglądałem dalej. W trzeciej kwarcie pomyślałem sobie, że gdyby Blake Griffin zaczął trafiać lay upy, to LAC mieliby w sumie szanse, w międzyczasie jednak Conley walił trójki po crossoverach i zaczęła wracać myśl, żeby to przewinąć albo w ogóle wyłączyć. Problem polegał na tym, że musiałem czekać jeszcze 15 minut na to aż ściągnie się mecz Celtics, więc oglądałem dalej. No i stało się. W 8 minut z -24 na +1? A ja myślałem, że Mavs w zeszłym roku mieli fajne comebacki. Grizzlies zero adjustments, myśleli, że takie rzeczy się nie mają prawa zdarzyć i jakoś to dowiozą, a kiedy Young trafiał 3 identyczne trójki back2back2back, wiadomo już było, że Clippers to wyrwą.

 

Najlepszy comeback jaki widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radość po takim powrocie i wyrwaniu wygranej nieopisana ale ile nerwów się najadłem przez cały mecz to masakra ciśnienie chyba 200+ :) i jeszcze darcie ryja nad ranem sąsiedzi chyba nie byli zadowoleni , ost raz tak sie emocjonowałem jak mój Liverpool wygrywał LM w 2005.Brawo Clippers jechać tak dalej! ale defensa poprawić bo z taka obroną nie jestem jeszcze pewny awansu dalej :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dopiero teraz i szczerze mówiąc nie wiem co odjebał Hollins i cała zgraja z M'phis. 3 punkty przez około 10 minut? Przy obronie Clippers, srsly?

 

Ale mecz był epicki. Zgodnie z przewidywaniami, jak na razie ta seria + seria OKC-Dallas dostarcza najwięcej emocji jesli chodzi o kibicowanie z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.