Skocz do zawartości

[West Rd1] 4 Los Angeles Clippers - 5 Memphis Grizzlies


Chytruz

Kto gro dali?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto gro dali?

    • Flop City
      35
    • Elvis City
      58


Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to clipsi wlasnie sie wzmocnili , defensywny scrub sie kontuzjowal , jeszcze tylko niech foy sobie cos zrobi i bedzie git. young i simmons do s5 , wyjebac foya z rotacji , mo i bledsoe z lawki i moze cos jescze sie wydazy w tej serii , mayo wygladal wczoraj jak rose przy foyu i mo , najlepszy wczorajszy matchup - evans kontra gasol - del negro kiedys powinien napisac ksiazke jak tworzyc mismatche i pomagac przeciwnikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy wczorajszy matchup - evans kontra gasol - del negro kiedys powinien napisac ksiazke jak tworzyc mismatche i pomagac przeciwnikom

Marc Gasol to ten koleżka, którego niedawno nazywano "paczką chipsów", którą cwani Lakers wcisnęli głupiutkim Grizzlies w zamian za jego starszego brata?

 

A tak swoją drogą to ilu coachów na miejscu Del Negro posadziłoby na 4 kwartę Paula lub/i Griffina i dograło ten mecz rezerwami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Clippers were down 27 points with about two minutes left in the third quarter and down 95-71 with less than eight minutes left in the game. Del Negro was all but ready to grab one of the white T-shirts that the team handed to Memphis fans and wave it at the officials to put an end to the game before Chris Paul begged him not to.

 

“At the end of the third quarter Coach took me out and I went nuts,” Paul said. “I said, 'Coach give us a chance! Give us a chance!' He puts us back in there and [Eric] Bledsoe got going, Nick Young was amazing and Reggie Evans gets the game ball, he was unreal.”

Macie Negra.

 

http://espn.go.com/blog/los-angeles/clippers/post/_/id/1840/clippers-grow-up-in-improbable-comeback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dopiero teraz i szczerze mówiąc nie wiem co odjebał Hollins i cała zgraja z M'phis. 3 punkty przez około 10 minut? Przy obronie Clippers, srsly?

 

Ale mecz był epicki. Zgodnie z przewidywaniami, jak na razie ta seria + seria OKC-Dallas dostarcza najwięcej emocji jesli chodzi o kibicowanie z boku.

Co to znaczy "przy obronie Clippers"? Po co myśleć takimi stereotypami, Clippers grali w ostatniej kwarcie dobry defence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "przy obronie Clippers"? Po co myśleć takimi stereotypami, Clippers grali w ostatniej kwarcie dobry defence.

Cały mecz grali padakę. W 4Q Memphis też mięli kilka open looków mimo że Clippers się spięli. Ale 3 punkty? Jaka musiałaby być ta obrona żeby pozwolić na 3 punkty przy całym talencie Memphis?

 

EDIT: Del Negro szykuje kolejne ułatwienie dla Grizzlies bo w miejsce Butlera ma startować Young ;)

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest nie tak??? nie ma rangeu , wyobrazasz sobie caly front bez rangeu , griffin i deandre musza miec dobrych shoterow wokol inaczej nie mieliby zupelnie miejsca lepszy bylby simmons ktory ma "range" ale moglby chociaz stac w rogach i wyciagac gaya, w takim przypadku na mijscu hollinsa i tak kazalbym zostawiac simmonsa samego z ta jego niepewna trojka i robic tlok pod obrecza, potym jak young ich karal w g1 nie ma opcji aby go gay odpuszczal i zageszczal pomalowane , niestety gay jest zbyt dobrym obronca i younga mozemy juz w tej serii nie zobaczyc. takze mozna zrozumiec w tej sytuacji rozumowanie del negro.

ja osobiscie zaryzykowalbym przynajmniej na poczatku meczu z simmonsem na 3 i youngiem na 2 , young ma dobry midrange , z rogow ma 48% , jest sporo wyzszy od mayo i allena moglby rzucic im nad glowami sporo punktow , nad gayem raczej nie ma szans i traci sie w ten sposob najwieksze korzysci z younga w s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gomes mial range , ale w tym sezonie przestali wogole na niego stawiac, czemu??? nie wiem (kontuzja???) w kazdym razie woleli sprowadzic simmonsa z d-league niz dac szanse ryanowi. jestem w stanie zrozumiec decyzje o graniu na sf youngiem - del negro przy griffinie i deandre chce miec w s5 trzech quality strzelcow zza luku - aczkolwiek ja przynajmniej na poczatku meczu sprobowalbym innego ustawienia o ktorym pisalem wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RS Young nieżle radził sobie z Durantem to i Rudego jakoś pokryje.Gomes za dużo błędów popełnił na początku sezonu i za kare grzeje ławę do dziś.

 

Podoba mi sie gra Erica Bledsoe,Statystki tego nie pokazują ale to naprawde materiał na klasowego PG.Wystarczy troche ograniczyć straty i poprawić 3pt range.Świetny obrońca na piłce,szybki,kurewsko silny jak na 6'1,niezły z mid range i z FT,niezły przegląd pola.Grając w S5 na jakimś zadupiu kręcił by cos koło 12-7-2.Jakby miał choćiaż te 6'3 to nawet na SG by dawał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://assets.sbnation.com/assets/1095576/gasolll_medium.gif

http://h9.abload.de/img/untitled-2htlql.gif

 

W Memphis im nie gwizdali, więc zachowywali się w porządku, ale poczekajmy na mecze w LA. Powinno być po nich więcej gifów ;)

 

A do meczu - przykro to przyznać, ale Ci Grizzlies to nie jest ta sama drużyna co rok temu. Z-Bo wygląda taaaaaaaak ociezale, że mam wątpliwości czy byłby w stanie zrobić wsada. Mają swoje momenty, ale to będzie po prostu za mało na San Antonio w tym roku(o ile tam dojdą, przegrany frajersko G1 może się niesamowicie na nich zemścić, zwłaszcza gdy moc gwizdka będzie z Clippers w Los Angeles).

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był stat, że coś koło 99,5% celnych rzutów DeAndre było z trumny. Zza trumny trafił bodajże 6 razy w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

Na drugim biegunie mamy Steve'a Novaka, który w tym sezonie w czasie ponad 1000 minut spędzonych na parkiecie oddał jeden (niecelny) rzut z pomalowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o ile tam dojdą, przegrany frajersko G1 może się niesamowicie na nich zemścić, zwłaszcza gdy moc gwizdka będzie z Clippers w Los Angeles).

Rozumie,że nikt nie lubi Clippers,ale daj se siana ze swoim mitycznymi teoriami dotyczącymi Clipps i sędziów.

Co drugi post w tym wątku pieprzysz coś,że sędziowie pchają LA albo dopiero zaczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.