Skocz do zawartości

[West Rd1] 4 Los Angeles Clippers - 5 Memphis Grizzlies


Chytruz

Kto gro dali?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto gro dali?

    • Flop City
      35
    • Elvis City
      58


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze minimalnie sympatyzowałem z Clippers (pewnie z litości), ale kibicowałem w tym meczu Grizzlies, którzy są mi perfekcyjnie obojętni, i których oglądania zazwyczaj zdecydowanie unikam. Niestety Flop City będzie przez kolejną rundę plugawić ten piękny sport.

No bez przesady. Najpierw zrobili jeden z najlepszych runów w ostatnich latach (game 1), potem przetrzymali napór Niedźwiedzi i wygrali dogrywkę (game 4), a teraz zniszczyli przeciwnika w game 7. Jakby nie patrzeć to Clippers uratowali nam pierwszą rundę PO, bo reszta serii to straszna żenada jeżeli chodzi o emocje czy ogólnie o poziom.

 

BTW: to druga wygrana seria Clipps w prawie 35 letniej historii klubu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clippers pokazali jaja

do tej pory to cp3 wyciagal ich za uszy. teraz zrobili to rezerwowi. jestem pod wielkim wrazeniem tego jak zagrali w tej serii i ile wyciagneli. bez hca, majac problemy z kontuzjami. generalnie wielkie wow czy jou.

 

najfajniejsze w tym wszystkim jest to, ze gracze pokroju evansa robia tu spora roznice. strach pomyslec co by bylo gdyby byl billups, choc z 2 strony pewnie nie siegneliby po nicka younga, choc cholera wie...

 

najlepsza seria 1 rundy, no doubt.

 

miski moga miec pretensje wylacznie do siebie. frajersko przegrany game1, gdzie przez 30 minut grali bajeczny basket. pozniej game 4 czy teraz g7 przed wlasna publika, gdzie mieli moment, w ktorym zaczynali odjezdzac ale wyszlo jak wyszlo. nie tego sie spodziewali niektorzy po nich.

 

pozostaje mi teraz 3mac kciuki za zdrowie cp3 a z taka gra lawki ciekawie moga zaprezentowac sie ze spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Najpierw zrobili jeden z najlepszych runów w ostatnich latach (game 1), potem przetrzymali napór Niedźwiedzi i wygrali dogrywkę (game 4), a teraz zniszczyli przeciwnika w game 7. Jakby nie patrzeć to Clippers uratowali nam pierwszą rundę PO, bo reszta serii to straszna żenada jeżeli chodzi o emocje czy ogólnie o poziom.

 

Chodzi o to żeby plusy nie przysłoniły nam minusów.

 

Za to flopperstwo powinni zostać powieszeni za jaja niezależnie czy czasem zagrają dobry mecz. Aktorom i panienkom w koszykówce mówimy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to Grizzlies dali MAKSYMALNIE dupy. Chwała Clipkom, że awansowali, Paulowi, ale bardziej to tłumaczę słabością Memphis, aniżeli siłą LAC.

 

Najlepsza runda I serii, ale szczerze mówiąc mnie w ogóle nie porwała, bo obydwie ekipy były mi maksymalnie obojętne.

 

Teraz prawdopodobnie szykuję się seria, gdzie może i Clippers ugrają nawet dwa mecze, ale ani przez sekundę nie będzie czuć, aby było możliwe ich wygranie całej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Clippers AŻ tak nie flopowali w tej serii. Co prawda CP3 raz przyflopował jak go dotknął sędzia, ale w G7 nikt raczej nie flopował a spotkanie było gwizdane jak w latach 90. A to co Randolph wyprawiał z Griffinem to już masakra.

 

Dlatego mimo, że ich bardzo nie lubiłem po RS teraz są dla mnie znośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Heat z LeFlopem i Shane Floperem? Chłopaki z LA nie są zdecydowanie sami.

Dla mnie to jak porównanie Nowego Targu do Nowego Jorku.

 

Wg mnie Clippers AŻ tak nie flopowali w tej serii. Co prawda CP3 raz przyflopował jak go dotknął sędzia, ale w G7 nikt raczej nie flopował a spotkanie było gwizdane jak w latach 90. A to co Randolph wyprawiał z Griffinem to już masakra

Coś chyba źle oglądałeś. Griffin w pierwszych meczach grał swoje, może trochę przystopował jak się okazało, że sędziowie się nie dają nabierać, Evans ze 3-4 razy poleciał jak porwany przez huragan przy zerowym kontakcie, a CP3 miał kilka instant classiców na jakie stać góra 2-3 osoby w lidze plus całą masę flopów średniego kalibru na właściwie każdej zasłonie czy w ataku czy obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.