Skocz do zawartości

Typowanie PO (z nagrodami pieniężnymi)


Artlan

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi wysyłanie prywatnych wiadomości szwankuje więc tutaj napisze, że kasa w poniedziałek powinna być na twoim koncie.

 

Czyli łącznie ze mną o kasę gra 14 osób co daje dla zwycięzcy 186, 67 PLN a za drugie miejsce 93,33. ;] Trochę mało ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ DO WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ W ZABAWIE:

 

Przed drugą rundą typowanie będzie tajne(jak i w kolejnych rundach) aby unikać sugestii innych osób etc... W tej chwili jestem w trakcie poszukiwania odpowiedzialnej i aktywnej na forum osoby, która się tym zajmie. Będzie wyglądać to tak: Przed pierwszym meczem drugiej rundy kazdy wyśle do tej osoby maila ze swoim typowaniem. Następnie osoba ta wklei wszystkie typy do odpowiedniego tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie ostateczne rozwiązanie ;] Bo w takim razie żebyś Ty się nie sugerował musiałbyś mi wysłać przed wszystkimi typowaniami, a wtedy to ja bym się mógł sugerować Twoim :D Ogólnie akurat ja się bawię dla funu i Ty pewnie też, ale wolałbym żeby wszystko było elegancko, żeby potem nikt nie zgłaszał reklamacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie, że X np. przed finałami ma punkt przewagi nad Y i chce ją utrzymać. Na 99% poczeka więc jak wytypuje Y i powieli jego typy. Tajność typowania ma zapobiec tego typu kombinacjom. Choć jak dla mnie to drugą rundę można jeszcze typować jawnie a tajne zacząć od trzeciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to nie jest wielki problem by któraś z osób grająca dla funu spełniła funkcje przyjmującego zakłady. Taka osoba poświęci maksymalnie 3 minuty na skopiowanie i wklejenie około 15 wiadomości od użytkowników. Dlatego uważam, że tajne typowanie powinno być już od II rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie, ale ja jestem za jawnym do finałów konferencji lub nawet finałów. to jest zabawa, nie gramy o majątek żeby robić z tego takie halo i komplikować niepotrzebnie :D

 

druga runda powinna być jawna a na omówienie reszty będzie jeszcze czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że to jest przede wszystkim zabawa ale jednak głupio by było jakby ktoś stracił 1 czy 2 miejsce bo przeciwnik za bardzo kombinował. Z drugiej strony nie ma za bardzo sensu już teraz utajniać typy, dlatego najlepiej zrobić to dopiero od finałów konferencji. Bo to wtedy wyklaruje się nam czołówka i będzie pewnie z 4 czy 5 uczestników walczących o wygraną.

 

I tak jak napisał pendriu - roboty z tym za dużo nie będzie, bo wystarczy by jeden user skopiował wszystkie typy od uczestników (które mu się wyśle na PM) i wkleił na forum a to jest robota na kilka minut.

 

Dlatego najlepiej II rundę zróbmy jawną a potem już tajne.

 

Tak w ogóle to potem można zrobić podobne typowania na EURO i Igrzyska (tutaj mam na myśli przede wszystkim basket).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę rusza druga runda, ale jeszcze nie wiadomo o której godzinie(albo o 19 albo o 21:30).

 

W takim razie do godziny startu pierwszego meczu II rundy trzeba wytypować wyniki w odpowiednim temacie. Gdy jakaś seria będzie jeszcze nierozstrzygnięta do tego czasu to po prostu piszcie dwa warianty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.