Skocz do zawartości

Typowanie PO (z nagrodami pieniężnymi)


Artlan

Rekomendowane odpowiedzi

To może obniżymy do 15 zł, bo chyba światowy kryzys finansowy odbił się na portfelach większości userów. ;) A może to nie kwota tylko konieczność nadania przelewu jest problemem? Innymi słowy - nie chce się dupy ruszyć (a pewnie nie każdy ma możliwość przelewu przez internet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kurde dawajcie ogarniamy :)

9 osób juz tu się zgłosiło, na co czeka reszta: (przepraszam, że tak loginami wymienię, ale spinać poślady) lorak? Chytruz? bb2? Maciek? Julius? Jendras? Van? Roger? micro? Kubbas? karpik? chomik? wariat? karl? i reszta znamienitych osobistości tego forum, których nie wymieniłem - przepraszam. Nie wierzę, że nie poświęcicie 2 dyszek na fajną zabawę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie to wygląda, ale jeśli wpłata z góry to nie ma problemu :)

Dokładnie. Dzięki temu, może się bawić kto chce.

 

@ matek

 

Reguły w moim regulaminie są dokładnie takie same. :P Wg mnie jest to optymalne rozwiązanie.

 

Więc jak się na nie zgadzacie(upieram się do dojść wczesnego deadline nadal....) oraz na moją skromną osobę na stanowisku skarbnika turnieju to podaje numer konta i maila do kontaktu i można z tym jechać. Chciałbym jednak żeby każdy biorący udział w zabawie wypowiedział się czy zgadza się na te dwie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się jeszcze parę osób zgłosi bo przy 13 uczestnikach i obecnej wysokości wpisowego na zwycięzce przypadnie ok. 170 PLN a na wicemistrza ok. 90 a to jednak trochę mało. Jak dla mnie gra ma sens gdy za 1 miejsce można otrzymać co najmniej 10 razy więcej niż wynosi wpisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wczytywalem sie dokladnie w to co podales :P

 

zgadzam sie na te reguly i Ciebie jako skarbnika, to nie problem dla mnie. moim zdaniem typy musza byc podane przed startem PO (do soboty wieczor jest wystarczajaco duzo czasu, powazni forumowicze raz na trzy dni zagladaja) bez poslizgow a czas na wpłatę maks do środy i ci ktorzy wpłacili sie bawią a glosy reszty sa nieliczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wczytywalem sie dokladnie w to co podales :P

 

zgadzam sie na te reguly i Ciebie jako skarbnika, to nie problem dla mnie. moim zdaniem typy musza byc podane przed startem PO (do soboty wieczor jest wystarczajaco duzo czasu, powazni forumowicze raz na trzy dni zagladaja) bez poslizgow a czas na wpłatę maks do środy i ci ktorzy wpłacili sie bawią a glosy reszty sa nieliczone

To muszę przyznać, że niby jestem nowy a od dwóch lat dzierżę w takim razie tytuł mega super poważnego forumowicza bo zaglądam 4 razy dziennie :-)

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.