Skocz do zawartości

Typowanie PO (z nagrodami pieniężnymi)


Artlan

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to Boowko mamy sobie po równo punktów a więc jesteśmy ex-equo na 1 i 2 miejscu. Więc przynajmniej nie będzie się trzeba bawić z jakieś rozdzielanie groszy tylko po prostu dzielimy pule na połowę :D

 

Wyślij mi proszę na maila swoje dane to wyślę Ci Twoją wygraną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed typowaniem dlugo zastanawialem sie kogo postawic na mistrza czy na OKC czy wlasnie na Heat... wybralem OKC bo wydawali mi sie druzyna bardziej kompletna, no coz przejebalem. gratulacje dla zwyciezcow, dzieki za dobra zabawe chociaz 2 stowki przeszly mi kolo nosa... no i do zobaczenia za rok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wytypował poprawnie wyniku finałow, więc każdy dostał albo 2 albo 0 punktów.

 

rahu - 2

Luki - 2

Tomek4 - 2

Artlan - 2

liv - 2

matek - 0

artur86 - 0

karlossg - 0

KotBehemot - 0

Boowka - 0

theo001 - 0

szoszon - 0

obywatelPP - 0

 

 

10 punktów za prawidłowe wytypowanie mistrza dostali: Boowka, Luki, rahu, Tomek4, Artlan, Pendriu

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

1. Boowka - 46

Luki - 46

3. rahu - 45

4. Tomek4 - 43

5. Artlan - 42

6. theo001 - 37

7. Szoszon - 35

8. Pendriu - 32

9. liv - 31

10. artur86 - 30

11. obywatelPP - 29

12. KotBehemot-28

13. matek-27

14. karlossg - 26

 

 

Zgodnie z regulaminem Boowka i Luki po połowie dzielą się kasą. Nagrody pocieszenia nie przyznajemy.

 

 

No i bardziej prestiŻowa klasyfikacja czyli...

 

The lorak's system:

1. rahu 8,5

2. Artlan 8,15

3. szoszon 7,75

4, Luki 7,15

5. Tomek4 7,0

6. Boowka 6,75

7. theo001 6,5

8. obywatelPP 5,25

liv 5,25

10. KotBehemot 4,75

11. artur86 4,5

karlossg 4,5

13. pendriu 4,25

14. matek 3,0

 

 

Rahu największy pechowiec - nie dość, że w normalnej klasyfikacji zabrakło mu tylko 1 punktu do 1 miejsca to gdybyśmy grali w systemie loraka by wygrał wszystko. ;]

 

Gratulacje dla zwycięzców. Za rok gramy drugim systemem i mam nadzieję, że będzie więcej osób a tym samym będziemy grać o sporo większe pieniądze. ;)

 

PS. Lorak, czemu nie zaproponowałeś tego systemu zanim zaczeliśmy zabawę? Przez ciebie prawie 100 zł straciłem, bo tyle bym miał za drugie miejsce. ;]

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja robota to tylko wpisywanie waszych typów na początku każdej serii, no i potem wklepanie wyników meczów żeby excel wiedział komu ile punktów naliczyć. ;] Łącznie się może z 5 minut "napracowałem" przy tym. W sumie można by na przyszłość napisać jakiś prosty programik żeby każdy sam wpisywał do niego typy ale to ma większy sens tylko przy większej ilości grających (zresztą tak czy owak musiałbym ręcznie wklepywać wyniki meczów więc oszczędność czasowa w porównaniu z liczeniem w excelu byłaby minimalna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.