Skocz do zawartości

Typowanie PO (z nagrodami pieniężnymi)


Artlan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, za 2 dyszki to ja też się pobawię więc macie +1 ;) To szukamy jeszcze paru chętnych i jazda!

 

Problem jest taki, że jeśli dziś wieczorem będą pieniądze wysyłane to będzie trzeba potwierdzenia jakieś printscreeny czy coś wysyłać bo nie dojdą już na czas...

Ja też będę musiał tak zrobić bo najwcześniej będę mógł cokolwiek wysłać późnym wieczorem.

 

Proponuję więc szybkie ustalenie stawki na 20zł + podanie konta na które przelewamy. Tytułem: zaklad + nick z forum czy coś żeby skarbnik nie miał problemu.

Do tego drugi temat z typami, wpisujemy typy po zrobieniu przelewu żeby burdelu nie było i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów :] Jednak nigdzie nie jadę więc moge pełnić tę funkcję.

 

Mam już zaczać wysyłać dane do wpłaty osobom, które się zgłosiły?

 

I zróbmy tak - typowanie trzeba przedstawić przed rozpoczęciem pierwszego meczu a deadline na wpłaty przedłuzymy, powiedzmy, do wtorku. Hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ostatecznie wygląda to tak:

Punktacja - 2pkt za wygranego w serii, 5pkt za wygranego w serii + dokąłdny jej wynik, 10 punktów za wskazanie mistrza.

Wejście - wpłacenie kasy, 20 zł do Wtorku(jeszcze we wtorek mozna).

Przed rozpoczęciem pierwszej rundy(i każdej kolejnej, ale na razie tylko pierwszą ciśniecie + mistrz) musicie tutaj podać swoje typy i NIE EDYTOWAĆ wiadomości po momencie rozpoczęcia pierwszego meczu każdej rundy(za taką edycję dyskwalifikacja bez zwrotu kasy).

Chyba tyle, to raczej umowa dżentelmeńska, dla stworzenia przejrzystości i równych szans. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czytuję forum od jakiegoś czasu, ale z powodu takiego poważnego tematu warto się zarejestrować ;) Zatem witam wszystkich i chętnie dołączę do zabawy o ile nie jest za późno.

 

@Luki - podrzuć proszę dane do przelewu, postaram się przelać jak najwcześniej się da, ale jutro z rana wyjeżdżam na majówkę więc mogą być lekkie utrudnienia (ale spoko jakiś dostęp do neta powinien być w dzisiejszych czasach ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.