Skocz do zawartości

Raptors 2005/2006


torontos

Co osiągną gracze Toronto w nadchodzącym sezonie?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co osiągną gracze Toronto w nadchodzącym sezonie?

    • Będą najlepszą drużyną Wschodu :)
      0
    • Awansują do fazy Play-off
    • Zabraknie im bardzo niewiele do awansu do Play-off
    • Będą uczestniczyć w "wyścigu" o wysoki numer w Drafcie 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Torontos widze ze juz sledzisz mecze...przedsezonowe :)

 

mam w zwiazku z tym pytanie,a mianowicie:

w sezonie regularnym wstawalem o 1.00 albo w niedziele od 19.00 sledzilem mecze na http://www.sportsline.com/nba/scoreboard , http://www.yahoo.com czy http://www.espn.com byl to oczywiscie system play-by-play czyli akcja po akcji-przechwtyty,zbiorki,faule itd.

 

Czy przedsezonowe tez sa pokazywane play-by-play?Jak tak to gdzie sledzisz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze przedsezonowe śledze na yahoo tyle tylko ze nie ma jeszcze jednej zbiorowej aplikacji gdzie mozna wszystkie mecze naraz sprawdzac tak jak jest to w sezonie zreszta sam wiesz. teraz mozna wejsc w boxscore danego meczu i ta juz strona sama sie odswieza na biezaco

oczywiscie podawany jest tez na biezaco przebieg kazdego meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po kolejnym meczu preseason. Niestety druga porażka, tym razem z Celtics 107-100. Szkoda tego meczu, bo prowadziliśmy przez większość spotkania. Decydująca okazała się czwarta kwarta przegrana 33-22. trzeba popracować nad końcówkami i wystawiać najlepszych graczy w meczu.

 

Jeśli chodzi o zawodników to bardzo pozytywnie wypadł nowy nabytek Mike James 20pkt. 4as. 2przech. skuteczność 8/13. Bardzo dobry występ tego gracza. Matt Bonner dzisiaj zagrał w pierwszej piątce i także dobre spotkanie 16pkt. 5zb. 2przech. Kolejny dobry mecz zaliczył także Charlie Villanueva 17pkt. 6zb. Bosh jak zwykle wszędzie na boisku 12pkt. 6zb. 2przech. 4bl. troszke gorzej ze skutecznością, ale nadrabia innymi statsami. Peterson z rezerwy dzisiaj katastrofa :( 1/10 w sumie 4pkt. 4faule, dzisiaj sobie wogóle nie radził. Calderon poza asystami (6) nic ciekawego nie pokazał, Araujo ... hmm może nie bede komentował.

 

Widać u większości graczy braki defensywne, duże braki, bardzo dużo fauli całej drużyny 42 :!: i jak zwykle słaba walka na desce. 36-44 dla Celtics. Pozytywny aspekt duża ilość przechwytów, zadowalająca liczba strat. Widać, że czeka ich naprawde dużo pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIem, ze wynik jest niewazny, ale qrde ten mecz moglismy wygrac. CHociazby dla poprawienia humorów, wiekszej wartosci. Nawet w meczach niewaznych win to win i podbudowuje. Pozytywnie zaskoczył James. Takimio meczami ma szanse przekonac nas, że sporwadzenie go za Rafera nie było błedem. Lepiej wpasuje sie w tą układanke i nie ma manier gwiazdora. Bonner jak na niego grał dosc długo, ale zachował swoja słynną wysoką skutecznosc. Ogólnie mecz mu wyszedł, w ataku jak i na tabliach. Bardzo łądnie prezentował sie Vialnueva, ale zszedł za nadmiar fauli.

 

Calderon poza asystami (6) nic ciekawego nie pokazał,

W sumie to to jest jednak w jakims stppniu zadowalajace. Ze statów z Europy ani nie błyszczał w asystach ani w punktach. NIe był kluczowa postacia, nikt nie mówi ze tu ma byc. Ale 6 asyst w jego wykoananiu mnie z całą pewnoscia zadowala. Szkoda ze nie wnióśł nic poza tym, ale jeden mecz z 0 zdobyczą punktowa moze mu sie przytrafic(tym bardziej ze w Europie miał srednia ok. 4). Niestety musimy zmierzyc sie z rzeczywiscoscia, nie ma co za wiele po nim oczekiwac. (nie mówie, że Wróbel oczekuje, bo wiem, ze nie, tylko tak ogólnie :wink:

 

jak zwykle słaba walka na desce. 36-44 dla Celtics

To od dawna sie za nami ciagnie, nie potrafimy tego wyeliminować. Nawet przeciwko teoretycznie słabszym rywalom na frontcourcie nie potrafimy wygrac walki. Moim zdaniem moze to sie brac z braku odpowniego centra. Araujo 1 zbiórka, jak na pierwszego C fatalnie. Woods akurat jak na czas gry, pod tym wzgledem korzystnie.

 

 

trzeba popracować nad końcówkami

Z tym jest podobnie jak ze zbiórkami. Tez nie raz juz mecz prezgrywalismy w ostaniej kwarcie. Po prostu nie ma graczy posiadajacych na tyle rozbudowany lidership aby pociagnac cała ekipie.

 

 

Widać, że czeka ich naprawde dużo pracy.

Ciekawe tylko jak duzo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie wnióśł nic poza tym, ale jeden mecz z 0 zdobyczą punktowa moze mu sie przytrafic(tym bardziej ze w Europie miał srednia ok. 4).

Jezeli pamiec mnie nie myli to mial srednia okoo 11 punktów, a to niewielka roznica od 4 :wink: .

 

jak sie juz wpisalem, to napisze cos o Rpas. IMO w tym roku szans na PO nie maja, za rok bedzie trzeba dac obrzymia umowe Boshowi, bo to prawdziwy diament, w ataku gra momentalnie kapitalnie, narazie to slabsza wersja Amare Studemire'a, ale jest rok krócej w lidze, mysle ze w tym oku powinien dojsc do poziomu 20-10, albo byc tego bardzo blisko. Ciekae kto bedzie gral na srodku drewniani Woods czy araujo, czy moze mlokod- C-Vill, ktory pokazuje ze nie jest zadnym bustem, tylko czy poradzi sobie na srodku, wymienie z Boshem moga grac troche na C, gdyz ani Woods, ani Araujo nie powinni grac po wiecej niz 10-13 minut na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koejna porażka... Tym razem z Celtics w Manchesterze 100-107... pomimo ze jest to tylko preseasons to jednak niepokoi mnie nie tylko wynik ale i styl w jakim sa ponoszone te porazki... mianowicie chodzi mi o te cholerne wachania w trakcie meczu... pierwsza kwarte wygralismy 12 druga dostalismy w plecy 10 nastepna do przodu 2 a ostatnia 11 w plecy... prowadzilismy w pewnym momencie meczu nawet 17 punktami... wiec ja sie pytam: GDZIE JEST STABILNOŚĆ :?: :!: :!: :!:

W poprzednim sezonie bylo identycznie....

 

Nasi centrzy żenada... Jeszcze bardziej utwierdzam się w przkonaniu że C-Villa powinien wychodzic w pierwszej 5... Zawsze to bedzie lepiej niz te polamance....

 

Z Maccabi w kolejnym meczu musi byc zwyciestwo zeby nie dopadla naszych koszykarzy jakas zla atmosfera czy cos w tym stylu... a pozatym jesli mnie pamiec nie myli to jeszcze nigdy zespol NBA nie przegral z zespolem z europy a wiec dobrze by bylo aby Raptors nie zapisali sie w tej niechlubnej historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytko o meczu z Celtami zostalo juz napisane,wiec ja mam tylko sprawe organizacyjna :wink:

 

jutro o 19 gramy z Maccabi,ale nie widze tego meczu w terminarzu yahoo czy sportsline,dlatego ze nie jest brany pod uwage jako przedsezonowy mecz NBA :? .

Dlatego mam pytanie wiecie gdzie bedzie mozna sledzic play-by-play jutrzejszy mecz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy dzisiaj kciuki za Rapki, bo to naprawdę byłby wstyd przegrać z drużyną z Europy :oops:

 

Jestm po obejrzeniu video, które zapodał Torontos (teraz ssam 2. i 3. kwartę meczu z Jazz). Mam mieszane odczucia co do gry Raptors - chwilami grali naprawdę dobrą, ładną dla oka koszykówkę, a chwilami ich gra przypominała wyczny naszej reprezy. Podoba mi się Brown, chętnie jego bym podpisał :) Chris to rzeczywiście istny diament i w tym sezonie NA PEWNO będzie jeszcze lepszy, o to jestem spokojny. Reszta drużyny - istna kratka. Raz świetnie, raz tragicznie. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie stabilizacja i wreszcie wygrana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.. szkoda słów. Sytaucja w zespole jest coraz gorsza. Wkurza mnie tez to ze nie znalazłem nigdzie zadnego boxscouru czy nawet porzadnego opisu tego meczu :? Na oficjalnej stronie ostani mecz jest z Celtics... :?

 

 

Przegrana z zespołem Europejskim sama w sobie nie jest jeszcez trgedia, ale przegrac jako pierwszy zespół w historii NBA na włąsnym parkieice. Ehh.... Martwi mnie atmosfera w zespole. Team sie łąmie, przegrywaja z kazdym po kolei, z kazdym brakuje niewiele, to juz 3 z rzedu mecz(jednym słowem "wszystkie") przegrany jednym rzutem. Jezeli w najblizszych dwóch sptokaniach nie zostanie odniesione zwyciestwo moze byc nieciekawie. Wiem ze to PreS ale przegrane same w sobie zle działaja na zespół, czy jest o co walczyc czy tylko mecz przygotwujacy. NIe pozostaje nic innego jak napisac

 

GO RAPTORS :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że następny mecz będzie trudno wygrać. Naszym przeciwnikiem są New Jersey Nets, którzy do słabych drużyn raczej zaliczani nie są. Poza tym, daję głowę, że nasz były ulubieniec, Vinsanity spędzi trochę więcej minut na parkiecie niż w poprzednich meczach i na pewno będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony. Mecze ze swoimi byłymi klubami zawsze motywują zawodników...

 

Cóż - pozostaje tylko wiara, może nie w dobry wynik, ale przede wszystkim w dobrą grę w ataku i twardą obronę. Ten roster nie jest najgorszy, osobiście coraz bardziej wierzę w Charliego. Powinniśmy też podpisać Tierriego Brown'a. To dobry zawodnik. Nia miał imponujących statystyk (beznadziejne też nie były, ofkoz w stosunku do ilości minut spędzonych na parkiecie), ale widziałem jego grę w poprzednich meczach pre-season. On naprawdę może się przydać i wykopać nawet Jose z back-upu...

 

Oczywiście liderem MUSI być Chris, nie ma innego wyjścia. Jest po prostu na to skazany :) Może się powtarzam, ale w nim także pokładam duże nadzieje, może w tym sezonie już zobaczymy pełnowartościowego zastępce KG-ego?

 

KarSp - w twoim podpisie nie wyświetla mi flag Toronto i New Jersey. Patrzyłem w kawiarence i to samo, musiały linki paść. Popraw sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem swiezo po obejrzeniu meczu z Maccabi... godzina jzu pozna wiec napisze w skrocie swoje spostrzezenia... Toronto wbrew temu co sie pisze wcale nie podeszlo do tego meczu tak powaznie jak by sie moglo wydawac a juz napewno nie tak powaznie jak gracze z Izraela ktorzy ten mecz potraktowali prawie tak samo powaznie jak final Euroligi...

 

Pomimo ze podstawowi gracze raps grali bardzo duzo to naprawde skoncentrowani zaczeli grac gdy poczuli ze im sie grunt pali pod nogami i moga to spotkanie przegrac czyli na jakies 3-4 mnuty przed koncem spotkania...

 

fakt jest faktem ze kolejna porazka nie napaja optymizmem ale tez nie ma co popdac w jakas rozpacz... sklad mamy mlody i musi sie ogrywac a takie wyrownane spotkania jak to czy te np z utah tylko w przyszlosci moga zaprocentowac...

 

Villanueva i Bosh moga a moze i nawet musza na parkiecie wystepowac RAZEM :!: to w niczym nie przeszkadza :!: jak patrze na tego arujo to mi sie niedobrze robi :x

 

Nie wiem dlaczego ale prawie wszysyc ludzie w Air Canada Center kibicowali Maccabi a juz pod koniec meczu doszlo do tego ze gdy decydujace rzuty osobiste wykonywal jeden z graczy cala sala buczala :? :? :? Czy ja o czyms nie wiem :?: :?: :?:

 

podczas meczu do komentatorow dolaczyl jako kolejny najbardziej przez nas lubiana osoba w Toronto czyli nie kto inny jak Rob Babcock... mieszane mialem uczucia jak slyszalem go w dobrym zeby nie powiedziec hurraoptymistycznym humorze....

 

to na tyle narazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE :!: :!: :!: :!:

Toronto pokonało Nets po dogrywce 107-105 :!: :!: :!:

Klasą dla samego siebie był Charlie Villanueva zdobywca 24 punktów i 7 zbiórek... Do tego jeszcze machnął 3 trójki... Jak widać bedą z niego ludzie hehe Słabszy mecz CB4 bo tylko 7pkt ale przy katastrofalnej skutecznosci 1-9 ale tymbardziej nalezy pochwalic naszego pierwszoroczniaka ze umial wziac ciezar na swoje barki.

 

niestety znowu mamy te wachania formy w trakcie meczu. nie umiemy utrzymac przez dluzszy okres gry tego samego tempa. to nie wrozy dobrze. z 4 dotychczas rozegraych meczy wszystkie konczyly sie zacietmi koncowkami w tym 2 dogrywka. to mam nadzieje za procentuje kiedys ale mysle ze mozna by uniknac az tak nerwowych koncowek... naszczescie pojawil sie promyk nadzieii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.