Skocz do zawartości

O sezonie słow kilka


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak :)

Ja też jednak nie jestem pewien czy ktoś tak dominujący grę, uzależniający od siebie ofensywę swojego zespołu, od którego musi rozpoczynać się każda akcja, pass-first pg jak Nash czy Paul to dobra opcja przy Durancie i Hardenie. Obaj nie są jakimiś zajebistymi kreatorami, ale robią postępy i ja widziałbym kogoś działającego trochę "ciszej" jak np. Kirk Hinrich, co już kiedyś tu pisałem albo Steve Blake - ALE zaznaczam, koniecznie w FORMIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden jest ok (jeszcze nie taki superduper jak tu się pisze) i pewnie dostanie te kilkanaście (12/13) baniek, zobaczymy czy nie przehandlują Westbricka żeby go zatrzymać, bo w sumie mamy generację PG i łatwiej o zapełnienie tej pozycji (chociaż niektórzy wciąż grają Fishem...) niż SG.

 

Fishem? Fish to małe piwo.... W NYK to jest albo rookie albo połamany Baron albo jeszcze starszy Bibby i uwierz oprócz brodacza to tam nikt nie ma pg skills

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard to dzieciak, raczej chodzi mu o zabawę a nie o kasę. On by może nie chciał max, ale Deron? Nie, Deron jakby mógł to by i 40 na sezon chciał. Brać Howarda, podpisywać Garnetta i Allena za minimum weterańskie i szukać dobrych rolesów i Celci wracają do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwight to z każdym kolejnym tekstem robi z siebie rozwydrzonego dzieciaka z piaskownicy. Chcę tu bo ciepło, chcę tam bo zielono, nie chcę znowuż tam bo zimno i nie ma kamer. Zagram z poświęceniem 30/20 albo skończę na 5pkt i 3 zb. bo mam dzisiaj focha. Mentalnie to stawia się jeszcze za Lebronem bo ten przynajmniej chciał wygrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co im Deron?

przecież Rondo to taki świetny rozgrywając.... :P

Złośliwiec.

 

Tak serio - zastanawiam się czy Boston rzeczywiście jest w stanie powalczyć o ich obu. Tyle, że żeby to miało ręce i nogi, to Rondo by musiał iść do Nets. Rajon ma nieprzyjemnie rosnący kontrakt (od 10 do 14 baniek) i tak, tak, jest overated, pewnie w Nets sportowo spadnie. Ale jeśli Williams nie chce zostać w Nets, to Rondo to jakiś wybór jest. Zwłaszcza na Brooklynie - ze swoim charakterem, wyrobioną marką itd. Tyle, ze Nets nadal maja plan ściągnięcia Howarda...

 

Gdyby Boston zaczął przyszły sezon z 1 piątką Williams, Howard i Stare Dziadki oraz kasą na ławę, to byłby to większy "przekręt" niż Gasol/Kwame i Heat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.