Skocz do zawartości

O sezonie słow kilka


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pięknie Wira, ale powiedz mi jak wytłumaczysz tutaj uraz Rosea - tez zwykły przypadek? (bo o Ripa nie pytam - wiek, przymusowa długa przerwa z MoTown nie służą mu niestety). mam podobne wrażenie jak Ignazz. Nawet nie chodzi o same cyferki przy kolumnie z minutami, ale ogólnie grę wąska rotacją. Spo oszczędza Wadea w pierwszej kolejności z oczywistych wzgledów i nie forsuje jak nie trzeba dodatkowych minut dla Bosha i Jamesa.

Nie życzę nikomu kontuzji i wolałbym, żebyś w czerwcu napisał, że Heat byli lepsi i już, a nie, że zabrakło kogoś tam, a ktoś inny grał z urazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę to jeszcze ja mam tłumaczyć czego Rose,a bolą plecy? przecież on sam tego nie wie ani medyczny stuff Bulls i ma zasięgać rady specjalisty ale ja mam widzieć a jak nie wiem ooo to już Alozjy spieszy z pomocą: Thibs go zajechał.

Może w końcu ja się dowiem czemu Thibs zajężdza młode Byki czy to tylko Alojzowe wrażenie.

 

Nie życzę nikomu kontuzji i wolałbym, żebyś w czerwcu napisał, że Heat byli lepsi i już, a nie, że zabrakło kogoś tam, a ktoś inny grał z urazem.

napiszę że Wade'a Bolała Dupa tak jak Ty i inni fani Heat jak Chicago rozjebało obrońców tytułu do zera. Głośno wtedy szczekałeś Alojz na e-baskecie oj głośno.

To nie ty przejebałes hajs wtedy?

miło było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Thibo za długo trzyma S5 w meczach +20- fakt

2. Thibo nie odpowiada za uraz ani Denga, ani tym bardzej Cja- fakt

3. Spo nie odpowiada za uraz Wade'a a rok wcześniej Millera czy haselma- fakt

4. Heat w Waszych oczach są przewyjebani- fakt

5. Niedoceniacie Bulls- fakt

6. W dupie to mam- fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tylko o moich wrażeniach nt. temat , a Wirosław dokonałeś iście goebbelsowskiej nadinterpretacji, ale niech będzie po Twojemu.

Więc proponuję symboliczne 50 złociszy lub 100 co by mi się milej oglądało pojedynki Heat z Bulls w playoffs o łina w serii naturalnie.

Wira? Josephnba? - wchodzicie?

Przy tym sweepie w 2007 przeciwko kontuzjowanemu Wadeowi sie nie zakładałem (więc to nie o mnie), ale faktycznie dopiero przy 3-0 zwątpiłem w Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą VeGi, sam James po tym zebraniu powiedział: We have to go out there and play at the highest level we are capable of.

więc proszę nie zniżajmy się do poziomu lakers gadaniem o jakimś coastingu.

lakers też robili jakieś zebrania i gadali piękne rzeczy

 

efekty? cóż

 

kiedy masz świadomość przytłaczającej przewagi talentu nad większością rywali, a do tego kupę efektownych wyników w RS w karierze na koncie, to trudno o pełną mobilizację na każdy mecz.

 

za mało w tobie empatii lorak ;] ja wiem że chciałbyś zobaczyć wkurzonego LeBrona w każdym meczu chcącego zrehabilitować się za porażkę... ale to już nie czasy Magica, Birda i MJ'a oraz ich competitive fire nie z tej ziemi

 

na tyle na ile widziałem Miami w tym sezonie, to bez wątpienia mogę stwierdzić, że wyglądają lepiej niż w analogicznej fazie ubiegłorocznych rozgrywek, kiedy wprost nie dało ich się oglądać. no i trzeba mieć na uwadze specyfikę skróconego sezonu

 

w bezpośrednim starciu będę kibicował Bulls, ale obawiam się, że za mało się zmieniło w stosunku do poprzedniego sezonu, żeby wynik był diametralnie inny. chyba że Rip rozegra serię jak za dawnych czasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wchodze bo jak chyba zauważyłeś w ewentualnej serii nie widze Bulls jako zwycięscy... jako przegranego tez ich nie widzę.

Powtarzałem to do znudzenia- nie wiem na co stać Bulls w optymalnym składzie, bo w takim ich jeszcze nie widziałem

Powtarzałem tez że w obecnej sytuacji, z takim składem i ilością kontuzji w serii Heat byliby w duzo lepszej sytuacji, ale powrót RIPa i reszty do pełni zdrowia może duzo zmienic, tak mi sie przynajmniej wydaje.

RIP robił Bykom ogromną róznice w meczach w których grał, a wtedy o zgrozo połowa składu była jeszcze bez formy...

Ciezko stwierdzić na co stać Bulls, zapytajcie mnie 3tyg po powrocie RIPa czy wejde w jakis zakład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładna powtórka z zeszłego sezonu - powiedz mi co można zarzucić Miami w PO poza serię Finałową?

a co można LeBronowi poza serią finałową? ;]

 

ale na pewno macie rację, że wynik w regular sam w sobie jest mało ważny (poza HCA oczywiście), co cavs z LJ już zresztą udowodnili ;( dla mnie jednak trochę niepokojąca jest obecna sytuacja, bo zwyczajnie oczekuję więcej. jasne, nie ma za bardzo się czym przejmować, właściwie mamy za sobą dopiero preseason, ale o ile siła gwiazd miami jest porażająca, to ułożenie bulls wydaje mi się istotniejsze, szczególnie w tym przypadku, gdy LJ i DW po prostu nie pasują do siebie za dobrze.

 

w każdym razie w tym roku kwestia mistrzostwa rozegra się na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem odpuścić ale co tam nachylę się bardziej.... czy coś można zarzucić TT?

oczywiście!

 

 

Dengowski 38 minut per gejm #5 w lidze

 

Rosowski 35,5 #24

Ripowski 31 #69 (mało meczy)

Buzerowski 30 #80

Noachowski 29 # 90

 

 

 

jak u konkurencji?

 

LBJ 37

Bosh 36

Wade 33

chalmers 28

 

nie wygląda to jakoś tragicznie i są w lidze pary bardziej zajeżdżane: KB&Gasol, Gay%Gasol ale są trenerzy jak Pop którzy raczej oszczędzają wszystkich ( jedyny wyjątek ova30 to - skoczyło ostatnio do 33,7 minut Parkerowi z 29 ale na prawdę nie ma kto grać na PG przy kontuzji Forda i Manu równocześnie zaraz gwarantuje że przy powrotach ww. graczy średnia cofnie mu się do 31/30 minut) ale NIE PODOBA MI SIĘ CZAS GRY DENGA!!!

 

czy to zarzut? tak! tym bardziej ze zbilansowany skład walczący o tytuł wybrakowany nie jest na pozycji rezerwowego SF (bo ma najlepiej opłacanego w bulls ławkowicza - za 5mln - Kyle Korvera gracza SF/SG

kto wytłumaczy mi:

 

po co 32 minuty grał Deng w dawno wygranym meczu z memphis ( 104 : 64 )? tym bardziej że produkcja 4/12 FG jaj nie urywała?

po co 40 minut Rose'a i 38 Denga w wygranym meczu z pistons ( 99:83 )?

po co po 33 minuty Denga i Rose'a owszem w podbitym wyniku dopiero w 4Q meczu z pistons ( 92:68 ) gdzie produkcja Denga znowu 2/12 FG?

po co granie Noah Dengiem i Boozerem 31/33/31 minut w meczu z cavs - znowu podbijanie w 4Q ( 114:75 )?

po co Deng ponad 34 minuty w lekko wygranym z NOH ( 90:67 ) znowu nie brylujący 4/10 z FG?

po co Deng ponad 30 minut w spokojnie wygranym meczu Bobcats ( 95:64 ) 5/13 FG

i ostatni przykład z bucks aż 41 minut Denga ( 113:90 )

 

moim skromnym zdaniem w tak ostrym sezonie jednak trzeba dać tych parę minut mniej gościowi który ma kryć w Po Iggiego, PP i LBJ.....

 

w meczach o pietruszke często widze w spurs liczby typu 18 minut u tych najlepszych....

może Bulls tego zabraknąć

 

trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy Deng w RS to takie NIEZASTĘPIONE ogniwo?

 

na moje TT nie potrafi oszczędzać Denga Rose'a czy Noaha gdy można spokojnie to zrobić

nie wszystkie mecze widziałem i pewnie są powody aby grać czasem Dengiem ale przykłady przy próbce 30 meczy to chyba jednak zbyt sporo złego..........

 

przyznaję się bez bicia że jestem przewrażliwiony w druga stronę ( choć przyznam że akcje które robi Pop z Duncanem to czasem przegięcie) jako fan Spurs więc to bardziej PYTANIE niż mega krytyka

 

 

tym bardziej że życzę zwycięstwa w serii z HEAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz co Ty pitolisz chłopie

Porównujesz minuty młodego Rosea i Denga ze starymi gaczami SAS?

Dla szybkiego porówniania 25letni Duncan średnio 40mpg, rok wcześniej 39,7, w tych sezonach 35cio i 36cio letni Dave miał po niecałe 30mpg

I jak pod tym wzgledem wypada Twój post? Nijak, bo niczego nie dowodzi. Niby ten Popp taki super bo nie jeździ po Duncanie i Manu, a no nie jeździ, bo Duncan ma teraz 35 a manu 34 lata

Teraz Popp 30letniego parkera, co to nigdy nie był atletą też jeździ po 34mpg co w porównaniu z 23letnim Rosem jest tylko o minutę, ok półtorej minuty krócej

Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisze że młodzi z Bulls maja się zachowywac jak starzy spurs ale IMO trochę za duzo tych minut

 

nie porównywałem a dałem jedynie przykład popa teraz i nie widzę powodu aby TT nie robił podobnie z zachowaniem proporcji co "do wieku"

 

Deng i Rose juz troche po lekarzach pochodzili a przyznasz joe że te minuty mozna było przy 20 punktach prowadzenia trochę zmniejszyć........

 

nie pisałem że Pop jest zajebisty z minutami (wręcz napisałem że przesadza czasem_ ) ale jak już sie powołujesz na te minuty w 1999 to zauważ ze po kolei po tym sezonie maskarycznie zdrowotnie rozwalił się i Duncan i Dave rok po roku i z Lakersami nie gralismy w pełni zdrowu

 

wtedy sie zaczęły kolanka twins towers ( oczywiscie pamietam paskudna kontuzje Admirała wcześniej)

 

nie chcę krakać ale taki sezon sie odbija na zdrowiu.....spursów to w 2000 - 2002 roku niestety spotkało

 

chcesz tak z Rosem i Dengiem proszę bardzo

 

ja tylko zaproponowałem 3-4 minuty mniej gdy prowadzicie 20takiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od bulls będę oczekiwał mistrzostwa tylko wtedy gdy w przeciągu miesiąca forman przekona howarda.

 

Miami ma za dużo talentu żeby ich pokonać, co najwyżej przy jakimś kosmicznie szczęśliwym ustawieniu można sprawić niespodziankę. Bulls mają skład żeby w meczu trzymać się bliziutko miami, nawet prowadzić, ale gdy przychodzą ostatnie minuty meczu to jestem pewien że w serii z heat i derrickowi i thibodo włączy się panic aka 'isolatnion' mode. Musi być jakaś druga opcja, która skupi uwagę obrony żeby derrick jakoś minął lebrona i nie trafił na pułapkę.

 

W ostatnich Po co było? obrona stricte ustawiona pod rose'a. Pierwsza linia- lebron, druga- bosh/haslem/anthony pod koszem. Boozer to pionek, jeśli w meczu z jakimś outsiderem john lucas dostaje 25 rzutów a atak nie opiera się na boozerze to jak w PO boozer ma być przydatny w końcówkach?

 

Czy rose postawi na ball share czy na "pi****le, rzucam" mode?

 

W meczu z heat spolestra pokazał co będzie się działo na hamiltonie/korverze, czyli jedynej drodze na uruchomienie wysokich (szczególnie boozera) podowjenia+ wysokie wyjścia, które często kończą się stratą/nie kończą się odegraniem do wysokiego.

 

cholernie czekam na tę serie ale nie oczekuje fajerwerków. Widze że miami jest mocne, już huj z lebronem czy wadem ale widać że bosh jest na zupełnie innej półce niż boozer. Bosh może dawać regularne 20-25 pkt jesli nie idzie wadowi, boozer tego nie daje, boozer nie jest opcją. Z ripem to funkcjonowało ładnie ale jeśli miami będzie broniło ripa w taki sposób jak w poprzednim meczu to będzie ciężko.

 

Poza tym chemia między lebronem i wadem to 'sky is the limit' nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwszy raz było mi dane w tym roku zobaczyć Bobcraps aka Lolcats, bo oglądałem jak Pekovic sieje spustoszenie. Biyombo to jest absolutnie niesamowite drewno w tej chwili. Przypadkiem trafił osobistego od tablicy, walnął airballa z 3 metrów, a każde podanie łapie na raty - najczęsciej najpierw piłka odbija mu się od rak, później od twarzy, a później traci ją albo jakimś cudem opanowuje. Do tego skacze, biega, blokuje i ma ręce do kolan więc jakiś pożytek z niego powinien być w przyszłości. Ten człowiek+Diaw+Maggette+Byron Mullens=fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwszy raz było mi dane w tym roku zobaczyć Bobcraps aka Lolcats, bo oglądałem jak Pekovic sieje spustoszenie. Biyombo to jest absolutnie niesamowite drewno w tej chwili. Przypadkiem trafił osobistego od tablicy, walnął airballa z 3 metrów, a każde podanie łapie na raty - najczęsciej najpierw piłka odbija mu się od rak, później od twarzy, a później traci ją albo jakimś cudem opanowuje. Do tego skacze, biega, blokuje i ma ręce do kolan więc jakiś pożytek z niego powinien być w przyszłości. Ten człowiek+Diaw+Maggette+Byron Mullens=fun.

 

 

niestety przegrał on z lepszym kolegą z drużyny!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.