Skocz do zawartości

O sezonie słow kilka


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

a sezon i tak wszystko zweryfikuje

głebia to klucz w tym intensywnym sezonie,

Bulls wchodzą jak co roku powoli w sezon i co z tego? a no nic, bo raz juz sie napalali na RS i zadyszkę złapali w PO, Heat błyszczą, ale może to byc bron obusieczna, bo przy takiej intensywności gry jaką prezentują teraz i przy tak napiętym grafiku nawet taka hybryda jak LBJ moze się zmęczyć, a chciałbym, zeby do pojedynku Bulls-Heat w PO doszło jak obie ekipy beda w optymalnych formach, bo tylko wtedy ta seria będzie wybitna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz.

Dlaczego się napierdala z westbrooka, rose miał z GSW 4-17 ellis mial na nim chyba 100% skutecznosci, curry go ośmieszył pod kazdym wzgledem koszykarskiego rzemiosła. Ja nie chce mysleć co by było z lakers jesli by te trojki nie siadaly.

Chicago bulls maja bardzo duzy problem i nie dlatego ze przegrali ale dlatego ze jesli defensywa lezy to to jest team do d-lig gdyz, owszem jest sporo opcji w offensywie ale niestety ktos nie chce ich wykorzystywac, przestój z lakers, nie moznosc zrobienia CZEGOKOLWIEK przeciwko defensywie gsw ktra zagrala z soba 4 mecze.

Bulls maja problem, cofneli sie o rok, miami idzie na przód, i miami już nikt nie dogoni. Lakrers, mavs, c's sie posypali, memphis nie przejdzie okc, nix sa mlodzi, a bulls maja problem ktory NIGDY W ZYCIU nie przejdzie w 7 meczowej serii z Miami (a raczej max 5-cio).

finał OKC-MIAMI.

chłopak luz.

za rok czy dwa czy trzy i tak heat bedą faworytem każdej serii z Bulls.

I nie trzeba czekac dwoch wyjazdowcych spotkan.

defensywa lezy czy nie lezy ale niech pierw w koncu zaczną piłkę pilnowac przy dupie a nie dawac punkty na tacy i nakrecac przeciwnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Bulls, przynajmniej na papierze, najlepiej wyglądają. Jakość całość, DRUŻYNA, nie pojedyncze trzy nazwiska. Mają świetny, zbilansowany skład i jak się Rip wgra w zespół i utrzymają defensywę na zeszłorocznym poziomie, to stawiam ich o każdej porze dnia i nocy ponad Heat.

 

 

ojp , najperw borat przeplacony teraz bulls over heat , przypomnij sobie ich ostatnie spotkanie w po

 

mozemy wejsc w maly deal ty na bulls ja na heat :lol:

w lutym mogę wejść w coś takiego, oczywiście jak zobaczę, że Bullsi zatrybiają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te tragikomedie która się odbywa w Waszyngtonie, na ten cyrk zwany, nomen omen, Wizards i tak sobie myślę czy to co odwala Wall to znak nowych czasow, czy po prostu chłopak zderzył się z twardą rzeczywistością?

No bo jeśli pewnego dnia zdał sobie chłopak sprawę że i tak po skończeniu kontraktu pójdzie do niujorka czy innego losandzelesa, i że i tak na tle tych patalachow z drużyny z tym kołczem lepiej wyglądał nie będzie, to może po prostu położył laske i olal sprawę? W końcu, o zgrozo, jego idolem i mentorem jest LeBron.

Czy mamy oto przed oczami zwiastun czasów w których rookie kontrakt będzie odbębnianą pańszczyzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak.

 

Cousins jest wkurwiony na taktykę Westpaula, konkretniej na to, że nie daje mu swobody a Marcus już teraz chciałby być gwaizdą. Choć obstawiam, że się pogodzą ;]

 

Nie jest tak jak mówisz z prostego powodu - Cousins na ten temat się wypowiadał tuż przed sezonem, on jest po prostu sfrustrowany swoimi niepowodzeniami na boisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także się wydaje że on nigdzie nie pójdzie i (dlatego?) się pogodzą.

A to, że chce być nie wiadomo kim to wiadoma sprawa dodamy do tego Walla, który też gra jak by chciał a nie mógł to mamy kolejny poziom wchodzenia w niebezpieczny trend Wielkiej Trójki i grania o Mistrzostwo Teraz i Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westphal to tetryk i aferzysta, miał już 2-3 sytuacje analogiczne do tej z Cousinsem. Może nie jest on synonimem krystaliczności, ale ten zdziadziały ramol dorzucił od siebie wiecej niz bylo trzeba, zreszta sprawa wyglada tak, ze Cousins stawia twarde dementi wobec tych jego rewelacji, klub rowniez twierdzi ze pozbywac sie go nie chca. Inne druzyny ida do przodu (oprocz Wizards ;p)a Kings stoja w mieajscu z figurantem i idiota na stanowisku head coacha, przedpotopowa hala, spadajacym attendance i niezadowolonymi wlascicielami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland jest już któryś kolejny rok niesamowite. To początek sezonu, i to jeszcze skróconego - wiele się pozmienia, ale pewnie by grali o po z pierwszą piątką w składzie

F PJ Spiker

F Metta Maskotka Klubowa

C M. Camby

G S. Masażysta

G K. Cieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mów Koelner, że mecz stał na wysokim poziomie ;] dla mnie od zeszłorocznych playoffs magic i hawks grają najbrzydszą koszykówkę. wczoraj to było widać i zresztą nawet heat mimo zwycięstwa wcale nie pokazali się z dobrej strony. Chalmers z Boshem niby bohaterowie, ale czasem popełniali takie błędy, że aż szok.

 

[video=youtube_share;XOAPL5Td7uo]http://youtu.be/XOAPL5Td7uo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mów Koelner, że mecz stał na wysokim poziomie ;] dla mnie od zeszłorocznych playoffs magic i hawks grają najbrzydszą koszykówkę. wczoraj to było widać i zresztą nawet heat mimo zwycięstwa wcale nie pokazali się z dobrej strony. Chalmers z Boshem niby bohaterowie, ale czasem popełniali takie błędy, że aż szok.

 

[video=youtube_share;XOAPL5Td7uo]http-~~-//youtu.be/XOAPL5Td7uo

Dzięki lorak, że wrzuciłeś, masz jeszcze takie urywki? Bo właśnie nie oglądam na takim strimie bo chce mieć HT itd a tam ciekawe rzeczy też mogą być wypowiadane. Reggie mówi, że DH by do ATL nie poszedł :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Atlanta za pięknie nie gra, ale ZAWSZE są solidni i jakoś lubię oglądać z nimi mecze. No i 3 dogrywki - fun fun fun ;]

to jest chyba ktores stadium wrodzonego masochizmu :)

mecz przefatalny , mialem to nieszczescie ogladac to widowiskao na zywo , lebron i wade siedzacy w garniturach pewnie woleliby przegrana aby tylko jak najszybciej wydostac sie z hali hawks, z calego meczu jedna akcja warta uwagi trojka bosha na dogrywke, mala dygresja nt. josha , w tamtym sezonie ciskal mniej tych swoich jumperow. teraz natomiast ponoc stracil na wadze imo. stracil mase i ma mniej sily aby walczyc blizej obreczy i tego jego smieszne rzuty pewnie beda czesta ozdoba meczow atlanty, bosh jebal go na postupie dobrze , jesli chris robi takie rzeczy z ponoc dobrym obronca to obrona tegoz drugiego jest lekko zastanawiajaca..... ale z pomocy nadal umie przyjebac fajnego bloka a to chyba najwazniejsze aby byc w recapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggie mówi, że DH by do ATL nie poszedł :o

Nie wiem, ale ktoś na stronce Jazz, a propos fochów D-Willa w Nets, zapodał, że między Deronem a DH istnieje jakiś nieformalny deal, coś a la układ Wade-LBJ, w którym macza paluchy Cuban:confused-new:. Dla tego ostatniego Deron to cel nr 1 za rok, a w parze z Howardem to byłby prawdziwy Royal Flush:greedy_dollars:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.