Skocz do zawartości

O sezonie słow kilka


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

na szczęście za dwa dni rewanż!

 

a tak swoją drogą to ten Shumpert to defensywny freak!!!

za rok moze dwa jeśli bedzie sie dobrze rozwijał to murowany def 1st team

chyba ze do NYK zawita znowu jakis Wąsacz coach type

 

a te wolne

no nie pierwszy, zaczęło sie od tego feralnego meczu z Heat w Miami, gdzie przestrzelił dwa i przegrali

ale generalnie z tego co oglądam Bulls to Rose raczej w takich chwilach rzadko zawodzi fanów

 

 

a i mycek jak Ci sie podobał JR Smith? Lepiej go mieć po swojej stronie, ale w koszulce przeciwnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stripy Shumperta były niezłe :D

 

A serii z NY raczej nie będzie. Zdziwię się bardzo jak zajmą 8 miejsce(stawiam na 6 jesli Howard coś będzie miał dalej z pleckami).

 

Edit: Chociaż nie, Orlando ma tak prosty kalendarz, że musieliby się nieźle postara żeby spaść za 6 seed, nawet bez Howarda w połowie tych meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph odszczekasz to co wczesniej pisales o potencjalnej serii vs knicks?:P

 

wyprzedziłeś mnie, chciałem go o to zapytac ale dopiero po drugim meczu z Chi-town

 

Niesamowity mecz. Był lepszy w tym sezonie?

 

ja nie widziałem lepszego ( mega się jaram :D)

 

jak sie nie potrafi rzucać wolnych to sie przegrywa mecze

proste

jak sie pozwala Tysonowi zrobic 3 ponowienia w jednej akcji to sie przegrywa

proste

jak sie pozwala Tysonowi grać przez całe OT z 5PFami i nie wymusza sie na nim szóstego to sie przegrywa

proste

 

a poza tym melo zasłuzył na wygraną, genialny mecz rozegrał

Rose zardzewiały jak cholera, ale jak sie nie gra miesiąc to tak czasem bywa

 

 

ale tak juz całkiem powaznie to Bulls odpuścili ten mecz, po co sie spinac na wygrane, niech sie Heat z OKC biją o seedy

tak jak Heat odpuszczali? ;) - żart więc bez spiny

 

myślę, że oprócz osobistych sporo do gadania miały też straty NYK 9-19 CHI

 

 

No stripy Shumperta były niezłe :D

 

A serii z NY raczej nie będzie. Zdziwię się bardzo jak zajmą 8 miejsce(stawiam na 6 jesli Howard coś będzie miał dalej z pleckami).

 

Edit: Chociaż nie, Orlando ma tak prosty kalendarz, że musieliby się nieźle postara żeby spaść za 6 seed, nawet bez Howarda w połowie tych meczy.

ja nie wiem czy nix nie mają obecnie najtrudniejszego kalendarza z całej ligi, poza dzisiejszym meczem to jeszcze raz Chi, Mia, Bos, Atl i Lac, w przerwach oczywiście mecze z Bucks, Wiz, Cle i NJ ale i tak to wygląda nieciekawie

 

Jak na moje oko Byki przegrały przez pudła w osobistych i akcje Rose`a w końcówce , niestety wyszło , że miesiąc nie grał. Mam nadzieję , że do następnego meczu trochę się ogarnie.

Melo jest mega w końcówkach, ale jak Rose wjeżdżał to myślałem że mu się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie pentracje Derricka

ktos łudzi sie że Rose bedący w formie przestrzeliłby 80% swoich rzutów po penetracjach?

wlasnie brak formy w jego grze bylo widac w braku tego genialnego wyknczenia pod koszem jakim normalnie dysponuje

 

magic w przerwie mowil, ze dojscie do plnej sprawnosci po takiej przerwie to jakies 7-10 dni wiec ja sie nie przejmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to ten Shumpert to defensywny freak!!!

za rok moze dwa jeśli bedzie sie dobrze rozwijał to murowany def 1st team

 

Widze, ze na forum jest podnieta defensywa Shumperta, to ja dla odmiany dodam, ze na mnie ogromne wrazenie w defensywie robi Kawhi Leonard. Czlowiek pajak lub osmiornica. Nie wiem jaki ma zasieg, ale wydaje sie wizualnie, ze bardzo duzy, a Spurs maja swojego nowego Bruce'a Bowena. Na szczescie tez dla Spurs wyglada, ze Kawhi bedzie potrafil sobie swietnie radzic z Durexem, ktory bedzie w najblizszych latach jego czestym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Magic robią wszystko by zachęcić do pozostania Howarda w Orlando. Jak bez niego można przegrać z Wizz? Ja wiem że Seraphine miał mecz życia a oni pewnie już bardziej myślą o PO ale niech się potem nie dziwią, że DH będzie chciał ich opuścić.... Już słyszę to gadanie o lojalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dzień chwały Sterna bo nikt nie chciał tego kupić przez długi czas :D

I to za jaką cenę. Prawie o 100 baniek więcej niż jest wyceniany wg. Forbes'a.

 

Ale karma to oczywiście dziwka i znów wracają w Sacto problemy z budową hali...

 

EDIT:

Coś mi się pojebało - nie 100 baniek tylko nie całe 55. Ale i tak na plus dla komunisty.

Edytowane przez Lukic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.