Skocz do zawartości

O sezonie słow kilka


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że Love se pierdzielnie 50 punktów, jak skopie ostatnia akcje czy całą dogrywkę? To tylko liczba. Efekt jest taki, że drużyna przegrała.

Ej no, fenomenalny argument po prostu.

 

Bez kitu, z 2 minuty myślałem co odpisać i nie wiem od której strony się za to zabrać.

 

O co tu chodzi, że liczy się tylko dogrywka albo ostatnia akcja, a pierwsze 47,5 minuty można wyjebać za okno? Czy o to, że Love pierdoli końcówki i dogrywki, a inni nie pierdolą? WTF? No i co z tego, ze Jordan był w c*** dobry jak spierdolił dogrywkę i zespół przegrywał.

Love był w tamtym meczu niesamowity. Gdyby miał chociaż trochę większe wsparcie i nie opadł z sił w drugiej dogrywce, to miałby szansę otrzeć się oo 60-20. Wszystko na parkiecie najlepszej drużyny na zachodzie. I nieprawda, że Barea ciągnął grę, bo Thunder dwoili się i troili, żeby nie dać na pickach dobrej pozycji Love'owi, dzięki czemu obwodowi mieli trochę przestrzeni.

 

Przy całej tej ilości oddawanych rzutów, Love utrzymuje wysoką skuteczność, a zespół odnosi zwycięstwa. Facet ma świetnie ułożoną rękę, rzuca praktycznie z każdego miejsca (a te trójki na dogrywkę czy zwycięstwo są wisienką na torcie), jest groźny przodem jak i tyłem do kosza, dobrze podaje, a do tego jest monsterem na deskach. A nie jest przecież wybitnym atletą - wszystko zawdzięcza umiejętnościom, IQ i pracy nad sobą.

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że Alonzo, który niejednokrotnie wspomina dawne czasy i stara się podkreślić, jak długoletnim jest kibicem, dwoi się i troi, żeby umniejszyć zasługi oldschoolowemu, świetnie wyszkolonemu technicznie zawodnikowi, na rzecz niezbyt efektywnego strzelca i ball stopera, który nie broni i jest praktycznie tym samym zawodnikiem, którym był trzy lata temu, co mówi nam co nieco o jego etyce pracy. Poważnie, po każdym poście szczęka opadała mi coraz niżej.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co znaczy M w AlonzoM. ?

M jak młot

 

dobra sezon sie zbliza do konca i pare spraw

obejrzalem ostatnio sporo tego Kevina Lova stolowa lowa i pomimo calej jego niekwestionowanej zajebistosci troche nie czaje jak Wolves maja nie wjesc z 8 miejsca do playoffs i gdzie on jest lepszy od Gasola i wogole jaki z niego najlpeszy PF w lidze

nie mozna byc najlepszym PF em w lidze miec Adelmana za trenera i nie wjesc do playoffs

sory ale to jest nie mozliwe

 

Tyrone Corbin na trenera roku za te koncowki i to ze z taka hujowego skladu zrobil playoff bound a z drugiej strony sa momenty ze jak sie ich oglada to czlowiek sie zastanawia kto ich uczyl koszykowki

no ale kierwa

Gordon, Tinsley, Devin, Raja, CJ Miles, Josh Howard i oni maja wejsc do playoffs ?!

trener roku hande nie hoh

 

zaczynam to pisac dzis i chyba bede o tym pisal do konca ale Mike Brown mial takie teamy w regularze ze ludzie srali pod siebie, k**** ofensywa Cavs byla mocarna, ja sie balem i nie wiedzialem co bedzie i co roku modlilem sie by Lebron nie wygral mistrzostwa

w Playoffs wszyscy wiemy

ogral go chyba kazdy tylko nie Flip Saunders

Kobe bedzie zachwycony taktyka trenera zachwycony

czekam k**** na to

 

wytlumaczcie mi jak mozna byc Dwyanem Wadem Lebronem Jamesem Chrisem Boshem i grac taak antykoszykowke w regularze albo inaczej jak to trzeba byc glupim by grac takie przedszkolne sety jakie gra Spoelstra ?! Boze ratuj

 

znajdz roznice Joe Johnson 120 mil kilka razy w ASG, Al Horford ASG , Josh Smith bez ASG i jeden z najlepszych kontraktow w lidze

troche mnie to k**** zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumaczcie mi jak mozna byc Dwyanem Wadem Lebronem Jamesem Chrisem Boshem i grac taak antykoszykowke w regularze albo inaczej jak to trzeba byc glupim by grac takie przedszkolne sety jakie gra Spoelstra ?! Boze ratuj

Bo Twoi trzej najlepsi zawodnicy po prostu nie chcą/nie umią grać prawdziwych setplayów? Tam od początku McAdoo i Rothstein chcieli oprzeć ofensywę na czymś bardziej ambitnym, ale szybko okazało się, że takie zamykanie w schematach LeBrona i Wade'a nie służy im najlepiej, mają problem z własną grą i po prostu nie chcą grać wiele setplayów. Chyba wszyscy pamiętacie mit o tym, że Spo zaproponował po każdej udanej akcji w defensywie wolną rękę w ofensywie dla Wade'a i LeBrona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytlumaczcie mi jak mozna byc Dwyanem Wadem Lebronem Jamesem Chrisem Boshem i grac taak antykoszykowke w regularze albo inaczej jak to trzeba byc glupim by grac takie przedszkolne sety jakie gra Spoelstra ?! Boze ratuj

 

 

W regularze to oni grali na maxa w Cavs i Heat jak jeszcze byli samodzielnymi liderami. Teraz w skróconym sezonie mają wygrać mistrzostwo, a na maxa do wiosny niech sobie grają Bulls i Thunder.

Celem Heat w tym sezonie jest mistrzostwo a nie fajny bilans w regularze i samozadowolenie ai - jako osoba która w tym siedzi od lat powinienec miec nieco głebsze i szersze reflexje niz taki młot jak ja - jak to ślicznie ująłeś.

 

samekontuzj

 

Potrafisz coś więcej napisać po za szczekaniem i jednozdaniówkami?

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.