Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

dawać Arize z powrotem do LA !!!

pod warunkiem ze wyjebiemy artesta. chlopak z nadwaga przychodzi...rece mi opaadly, jak juz zmieniamy trzon zespoly to posunmy sie krok do przodu.

 

btw. dorzucamy caractera i ebanksa...nie wiem czy to wszystko jest warte zachodu... chyba przesada, tymbardziej ze bynum podobno wyglada swietnie...mam coraz wieksze watpliwosci. wolalbym zobaczyc zamiane rol (bynum z gasolem) w kwestii opcji ale bedac spokojnym ze na lawce jest ciagle odom. no coz, takie moje odczucie. zobaczymy co sie szykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KBergCBS Ken Berger

Now appears Lakers will keep Devin Ebanks, and that additional young talent to New Orleans will be coming from the Rockets, sources confirm.

hmm...

There were no indications that Andrew Bynum would be included in the new iteration of the trade, or that Emeka Okafor and the $41 million left on his contract would be going to the Lakers.

ESPN's Ric Bucher reporting that trade won't be approved til Monday, and a 4th team has been added to get draft picks. Ric Bucher also said in 07' Kobe Bryant woud never wear a Lakers jersey again. So take it for what its worth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że to zablokowanie transferu to tylko pewnego rodzaju gra wstępna, ściągnięcie mediów przed wielkim dealem. Stern dobrze wie, jak taka wymiana podniosłaby notowania NBA na giełdzie i jestem w 100% przekonany że chce tego transferu. Niestety, bo nie przepadam za Lakers. Nie wyobrażam sobie Paula u boku Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciaz sprzeczne sygnaly dostajmy...

po 1 lakers mieli oddac ebanksa i caractera

po 2 do trade'u wlaczony mialby byc 4 zespol, by hornets pozyskali 1roundowy pick w drafcie

mowi sie, ze tym zespolem mieliby byc celics

 

dzieki temu david west poprzez s'n't trafilby do bostonu a pick oraz jermaine o'neal trafilby do hornets

JO zostalby nastepnie przekazany do lakers razem z cp3 oraz emeka okaforem

 

ale...

 

nasepne raporty mowia o tym, ze lakers zatrzymuja ebanksa, a okafor nie jest wlaczony w trade

 

 

niemniej, nie wyobrazam sobie, by lakers pozbyli sie dodatkowo caractera i pozostali z zaldwi 1 wysokim (bynum)

no way...

 

z 2 strony wyciagniecie z hornts cp3 i okafora podchodzi pod kradziez

jedyna opcja to zredukowanie ilosci graczy, pozostawinie odoma w LA

i bezposrednia wymiana pau->cp3>scola,martin

 

czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybysmy dostali cp okafora i jo za odoma gasola i caractera to bylbym w szoku

 

okafor gralby u nas na 4 bez problemu, w ataku nie zabieralby miejsca Bynumowi czy howardowi( :wink: ) a w obronie bylaby to miazga

 

szczerze to zdziwilbym sie gdyby boston pomoglby nam pozyskac cp

 

oddanie samego gasola za paula to podchodzi pod sf... wyszloby ze mamy cp za kwame i critta :D

 

i staralbym sie gdzies wcisnac blake'a, jak nie w tej to w innej wymianie bo tlok niesamowity zrobilby sie na pg

 

edit k****:

Jason Smith i Marcus Banks zamiast Okafora? to jakis smiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści mówią iż odpuściliśmy sobie CP3,

Lakers skupią się teraz na wyciągnięciu Howarda z

Orlando, oraz iż poszła oferta: Odom do Dallas.

 

Z samej racji tego iż Odom to mój ulubiony zawodnik

Lakers nie jestem tym faktem zachwycony... ale cóż

po smrodzie jaki poszedł przy okazji planów z Paulem

nie dziwię się Odomowi, że nie chce zostać w takiej

organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że to TPE jest za małe na przejęcie kontraktu Turkoglu... póki co to wygląda niestety na jedynie obniżenie salary ze strony Lakers po tym jak Lamar się wściekł, że chcieli go oddać.

 

pozostaje wierzyć, że Mitch ma jakis plan na wzmocnienie strefy podkoszowej, z Lamarem mieli kogoś jeszcze szukać, a teraz to już w ogóle bidnie to wygląda czy to z Bynumem czy z Howardem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.