Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - DRAFT


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako uzupełnienie mojego frountcortu wybieram Marcusa Camby'ego. Mimo wieku dalej jest bardzo dobrym obrońcą i pokazuje w tej lidze więcej niż nie jeden młodzieniaszek. Będzie bardzo dobrym uzupełnieniem do Duncana i Horforda.

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8QmhzN8FooJ3wDvHXeO4gu0u0xBicXniymn-r5JJcXJP5IyPc

 

PG: Chris Paul

SG: Tony Allen

SF: Grant Hill

PF: Tim Duncan

C: Al Horford

bench: Tyreke Evans

bench: Marcus Camby

bench: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omer Asik

jest duży, silny i biorąc pod uwagę te dwa czynniki to dobrze się przemieszcza, pracuje na nogach. Ma wyczucie do zbiórek i bloków, przy nim raczej ciężko o łatwe rzuty spod kosza

w Chicago gra mało, przed nim jest Noah, ale PER 36 - ma całkiem niezły 8 pkt, 11 zb, 2 bl.

być może w przyszłości podąży drogą Gortata, Asik już teraz, po pierwszym, a przed drugim swoim sezonem w nba, w wielu klubach byłby starterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym graczem, którego wybieram jest.... Trevor Ariza

 

POtrafi zagrać w ataku więc akurat na 2nd unit, i w obronie zdarzało mu się kryć i grać na przeciw Kobiego więc też sobie spokojnie poradzi w D. Będzie u mnie grywał na SG i SF - zależnie od rotacji

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTLRkm1bC37ZbxUUSjtDyHszcX_j1MBU74IsphHAywX6XGFsacrLw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótce.... Do mojego frontcourt'u dokładam na ławkę typowego zadaniowca, który w rotacji,

ma pełnić rolę tzw. strech-four (od dwóch sezonów nie schodzi poniżej 170 trójek na sezon, nawet przy 27 minutach spędzonych na parkiecie- Ray Allen w 2010/11- 166!) do tego dobrze czuje się pod obręczą i zawsze zbierze trochę w defensywie.

 

Channing Frye.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson Varejao-rok temu do momentu kontuzji 9,1 pkt/9,7 zbiórki/0,9stl/1,2 blk, w tym też będzie starterem z dużymi minutami, a jest w końcu zdrowy(dzisiaj np w 25 minut meczu pre 10 desek). Bardzo dobry, a minimum dobry praktycznie w każdym elemencie obrony- team defence check,pick@roll defence check,post defence check, a nawet helpdefence też niezłe, plus elitarne flopy check. No i dobra zbiórka się przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk Hinrich

Captain Kirk to ofensywnie gracz o innej charakterystyce niż Rondo, dlatego powinien być bardzo solidnym uzupełnieniem rotacji na tej pozycji. Z uwagi na swój wzrost, charakter jak też umiejętność i chęci do ciężkiej pracy w obronie a także swobodę w grze bez piłki, może również spędzać długie minuty na parkiecie obok Rajona, dzięki czemu mój skład zyskuje na różnorodności. Do tego Kirk to weteran z 8 letnim stażem, który zna trudy rywalizacji na najwyższym poziomie (pamiętna seria z Celtics :D). Świetny charakter, ale przede wszystkim świetny rzut zza łuku i obrona na obwodzie.

 

No, ferajna już prawie w komplecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałbym Jeffa Greena, ale chłopakowi mocno się pokomplikowała sytuacja (zdrowia życzę!) i musiałem zrewidować mój pomysł na moją ławkę. zwyciężyła koncepcja wyznawana przez większość GMów pt. draft best talent available, dlatego biorę Danilo "the Rooster" Galinari. szczęśliwie składa się tak, że przyda mi się pomoc na pozycji niskiego skrzydłowego, bo nie miałem prawdziwego zmiennika dla Rudy'ego. poza tym myślę, że chłopaki mogą współgrać na pozycjach 2-3, a Gallo może też dać mi minuty na pozycji nr 4, w razie gdyby Serge musiał na dłużej włączyć się w grę na centrze. od biedy Danilo może też grywać jako tzw. point forward.

ładnie atakuje kosz, potrafi wymuszać faule, rzuca trójeczki, a w obronie ładnie pracuje na nogach, co w połączeniu z typowo włoskimi umiejętnościami aktorskimi powoduje, że jest całkiem niezłym obrońcą.

no nic, pora szykować wigilię. Wesołych wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o zasadach nasz komisz wspominal,że można wybierać "chińczyków", więc jako ostatni element ukladanki do mojego timu trafia Wilson Chandler- biega, rzuca( 35% za 3, przy ponad 4 próbach w ostatnim sezonie za 3),bez pilki też nie zamula, tylko potrafi ściąć,wyjśc po zaslonie, tudzież zagrac pick&popa.. z pilką tez potrafi wejść, zaatakowac kosz, ajebac reverse dunka etc, a broni na tyle dobrze,że na parę minut Denga, który może zapierdalać po 40 minut spokojnie odciąży. Poodbnie jak Deng może być też 4 w small balu(gral tak rok temu w Knicks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że musieliście czekać ale miałem małe zamieszanie ze świątecznym powrotem na chatę.

 

Do rzeczy... w ostatnim picku zdecydowałem się zamknąć rotację, na dopełnieniu pozycji SG/SF.

Myślę że ostatnio było na tyle głośno o tym zawodniku że każdy wie mniej więcej co leży za jego wyborem.

Krótko, świetna defensywa(w swoim primi'e przechwytywał ponad 2,2 piłki/pg w sezonie!), pewne podanie ,

i pożadna trójka to wszystko czego potrzebuję i doświadczenie. Uzupełniał będzie z ławki brak Kobie'go na parkiecie, broniąc SG i SF, wybiegając po załsłonach do podań wchodzącego z ławki Lawson'a, stanowiąc z Fryem duet front-courtowy swoim arsenałem rzutów i idealnie uzupełniający rotację trzech cięzkich z S5.

 

Tak jak i Clippers, ja też dam mu jeszcze potańczyć- Caron Butler!

 

i ma fajne foty ;)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.