Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - DRAFT


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc następnym krokiem w budowaniu mojego teamu, będzie wykorzystanie potencjału mojego frontcourtu. Dlatego też decyduję się wprowadzić do składu młodego rozgrywającego którego talent dał się we znaki w zeszłym sezonie i nie jeden w Denver pokłada w nim przyszłość drużyny.

 

Pierwszy zmiennik w moim team'ie to Ty Lawson.

 

Uzupełni trio moich guardów, wchodząc z ławki na jedynkę będzie kierunkował Kobasa i Terre'go,

do pozycji strzeleckich (więc Kaczor mam nadzieję że minuty Jet'a na SG w tej rotacji i ciebie usatysfakcjonują ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba mi size'u i kogoś kto zapewni dobrą obronę pomalowanego na coś ~>20min.

Taki ktoś się uchował, nic tylko brać....

 

Kendrick Perkins

 

Dołączona grafika

 

Czego oczekuję? Oczekuję że oprócz masy pracował nad technicznymi elementami gry, mam nadzieję że ślady kontuzji poszły w las, to że nie będzie dłajtem to wiemy ;D ale potrzebuję kogoś b.dobrego w D i solidnego w ataku a to mi daje Perkins. Liczę co najmniej na jakieś almost DD może coś w stylu 10-8 i jakieś 2 czapki na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oprócz obrony bo to wiadomo potrzebuję człowieka do czarnej roboty, który pod koszem nie przestraszy się nikogo i poradzi sobie i na PF i na C

z 8 pickiem w 6 rundzie Fantasy Draftu do mojej drużyny.....from Florida College goes UDONIS HASLEM

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQR4h616GIej_YboCvGpVpvW61R4wEY2U-RjhN-s9nkZR16K9syd17FodZQIw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym pickiem najbardzej zdziwi się Matek któremu najpier dałem listę 30 picków a w końcu wziąłem kogoś spoza listy :) Biorę zatem obrońcę, wg mnie jednego z lepszych z mistrzowskiej ekipy Dallas. Bez owijania w bawełnę bo nie mam czasu: Brendan Haywood!

 

EDIT: nie wiem czy kogoś muszę przekonywac, że to swietny obrońca. Wbrew powszechnym opiniom, że to tylko Chandler zapewniał Dallas odpowiedni poziom pod deską - także Brandon był bardzo ważny, przede wszystkim oczywiście w obronie- no ale spójrzcie na mój skład, czy ja naprawdę potrzebuję jeszcze punktów z pomalowanego? :)

 

Stats per36min: 10.2 zb, 2 bl - i to jest to co potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesley Matthews

25 lat, 195 cm

gracz bardzo pracowity, nie sprawiający problemów wychowawczych;

dobry zarówno w ataku, jak i w obronie (spokojnie może kryć najleszych zawodników drużyny przeciwnika - nie przez przypadek Portland z nim na obwodzie oraz Batumem i Wallacem sprawiło takie problemy w I rundzie Dallas) , świetny strzelec za trzy-w ostatnim sezonie 41 % przy prawie 5 oddanych rzutach (1,9 na 4,6),

16 pkt-3 zb- 2 as- 1,2 prz

ma jeszcze w sobie potencjał do jeszcze lepszej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako uzupełnienie pierwszej piątki na pozycję nr 3 - Grant Hill

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQxe-TlTpGFsMjVFFVBcXnFxO7XVf7R31BnaUqrEFr-5izLgO6E

 

Pomimo tego, że ma już 38 lat, dalej daje radę :) Mimo upływu czasu dalej potrafi nieźle bronić i rzucać do kosza. Jest dobrze zgrany z Nashem w Phoenix, więc jestem przekonany, że jego współpraca z Paulem ułoży się równie pomyślnie.

 

PG: Chris Paul

SG: Tony Allen

SF: Grant Hill

PF: Tim Duncan

C: Al Horford

bench: Tyreke Evans

bench: ???

bench: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek Chicago Bulls, w wietrznym mieście powstanie niczym feniks z popiołów, u mnie zaś będzie idealną czwartą opcją.

 

Richard Hamilton

 

Dołączona grafika

 

 

My Team:

 

PG: Stephen Curry

SG: Richard Hamilton

SF: Danny Granger

PF: Dirk Nowitzki

C: DeAndre Jordan

bench: David Lee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :) został mi Jamal

Dołączona grafika

 

Co tu duzo pisac, lepszej opcji z lawki chyba nie mozna miec 8) nie no, mozna ale Jamal na pewno sie wyroznia.

Jamal Crawford

196cm, 91kg

niedawno podpisal z Trail Blazers, gdzie zabraknie Roya wiec mysle ze bedzie mial spora role do odegrania.

NBA Sixth Man of the Year (2010)

31 lat, przyda mi sie jego doswiadczenie w moim jakze mlodym teamie.

znany na pewno z jego shake 'n bake move oraz 4 pkt akcji.

Do tego nie sadze by mial problem z tym ze bedzie wchodzil z lawki.

 

aha dodam jeszcze ze podoba mi sie moja lawka :)

Bench:

Bosh

Crawford

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, stwierdziłem że jeśli jeszcze go nie zabraliście, to nie wypada chłopaka odpuścić. Biorę do swojego zespołu następnego człowieka który będzie zabierał miejsce w pomalowanym. Zeszłoroczny rookie, który zaliczał przyzwoite 14.1 pkt i 8.6 zbiórki na mecz, grając po 28,5 minuty. Z nim moja rotacja podkoszowa jest już gotowa. Kto to jest? Zgadliście... 6 ft 11, 270 lbs number 15... From University of Kentucky... DeMarcus Cousins!

 

Dołączona grafika

 

PG: Devin Harris

SG: Dwyane Wade

SF: Andrei Kirilenko

PF: DeMarcus Cousins

C: Nene

Bench: Roy Hibbert

Bench: ???

Bench: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyborze Raffu (jeden pick i mialbym tego goscia na ktorego czaje sie od poczatku na lawke! jednak teraz doszedlem do wniosku ze niego problemy wychowawcze nie pasowalyby do mojego juz i tak wybuchowego teamu) mialem duzy problem na kogo postawic. W koncu postawilem na atletyzm, bo to takze bardzo decydujacy czynnik. Na p'n'r moge zabijac jak na boisku beda razem z Howardem, dodatkowo nikt nie bedzie mial takiego atletyzmu pod dziura. Nie musi zdobywac punktow od tego mam innych w druzynie. 10pkt 5,5zb 1,6blk. Per36: 17,5/10/2,8. Chyba moj najbardziej kontrowersyjny pick, dobry obronca, zbierajacy i atleta:

 

Dołączona grafika

 

Tyrus Thomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Na szczęście nikt nie przechwycił na ławkę mojego kolejnego picku :D Nie przedłużając. Kolejny w mojej drużynie 1st pick prosto z Cleveland:

 

Kyrie Irving

Dołączona grafika

 

Za chwilkę podam kolejny, ponieważ Perkins Jordan Dalembert McGee i Haslem to byli moi wysocy kandydaci na ławkę, musze znaleźć alternatywę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Courtney Lee zabrany sprzed nosa trochę zniszczył moje plany, tak więc musiałem się rozejrzeć. Rotacja podkoszowa została wypełniona, więc potrzebuję na ławkę kogoś kto jest w stanie zdobywać punkty zmieniając Wade'a. Kto to będzie? Pierwotnie myślałem o Brandonie Royu. Wiemy już niestety co się stało, tak więc nie zostało mi zbyt wiele opcji. Przeglądałem listę graczy których wybraliście i stwierdziłem - cholera, wzięli już wszystkich obwodowych. Ale później jeszcze raz spojrzałem na wasze picki. Szczerze mówiąc, trochę się zdziwiłem. Rozumiem, ma już 30 lat. Nie pełni w swoim zespole jakiejś ogromnej roli. Ale bardzo chętnie wezmę do siebie jego 2.3 trójki na mecz na 38% skuteczności w Orlando w zeszłym sezonie. Tak, dobrze czytacie, biorę pod swoje skrzydła dobrze rzucająćego za trzy obrońcę, który przy okazji też nieźle zbiera. Jason Richardson

 

PG: Devin Harris

SG: Dwyane Wade

SF: Andrei Kirilenko

PF: DeMarcus Cousins

C: Nene

Bench: Roy Hibbert ©

Bench: Jason Richardson (SG/SF)

Bench: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.