Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - DRAFT


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Startujemy w środe o 20. Niektorzy przestali tutaj zagladac jak odpadli w starym drafcie, wiec zagladajac do nowego beda mogli oddac glos w finale poprzedniej zabawy. Temat zakladam dobe wczesniej zeby bylo wiecej czasu na zorientowanie sie ze pomalu zaczynamy.

 

Zasady:

viewtopic.php?f=37&t=5406

Najwazniejsza to ta ze na wybor mamy czas do 22 nastepnego dnia po ostatnim wyborze. Ten system sie sprawdzil ostatnio wiec kopiujemy go tutaj.

 

Kolejnosc - ABBAABAB:

 

A.

1. Tru Warier

2. matek

3. Raffu

4. gogalq

5. Kaczor94

6. tymczasowy0

7. Bulls2006

8. croolick

9. devilnevercry

10. havlicek

11. CubeBrick

12.Tyrion

13. rr9

14. sirkozi

15. nawciarz

16. wowo

 

B

1. wowo

2. nawciarz

3. sirkozi

4. rr9

5. Tyrion

6. CubeBrick

7. havlicek

8. devilnevercry

9. croolick

10. bulls2006

11. Tymczasowy0

12. Kaczor94

13. gogalq

14. Raffu

15. matek

16. Tru Warier

 

Temat ze skladami zaloze w trakcie 1/2 rundy. Dyskusje w temacie ZASADY (link wyzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Kevin Durant

 

Ja muszę coś dodać ;)

...

Kiedyś był mi zupełnie obojętny, jakiś nijaki. Powiecie, że porusza się jakoś pokracznie, nieefektownie, najważniejsze dla mnie że niezwykle skutecznie. Jak na jego wzrost, świetny ball handling, doda rzut i penetracje. Nie sądzę by był ktoś w lidze poza Lebronem kto go powstrzyma(na jego pozycji). Przewaga wzrostu jest kluczowa, do tego dobry lider. Naprawdę doceniam jego pracowitość, oglądam te jego filmiki z treningów czy te dniówki na yt i muszę przyznać, że mi imponuje. Na pewno nie jest dziurą w obronie a ofensywnie hmm... Co tu dużo mówić, przyszłość ligi. Maszynka do nabijania stastów, nie bez powodu w ligach fantasy nr 1 na listach. Gdyby nie lockout, ten sezon mógłby być jego, to już chyba ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wziąć Bryanta, ale skoro w All-Time nie zapewnił mi zwycięstwa, to teraz dam szansę komuś innemu, jednemu z trzech Niemców w historii, którzy wbrew swojej narodowości zasłużyli na mój podziw:

 

Dirk Nowitzki

 

Dołączona grafika

 

Zwycięzca, w jednych play-offs pokonał Kobiego, Duranta i trójcę z Miami. Dirk Nowitzki uber alles! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Paul

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ1IcFgefD6u_8MKAGg6E2QkptO-oydGrxw_tZIzKVAgLmSGDNM

Długo myślałem, kogo by wziąć, ale ostatecznie zdecydowałem się na najlepszego zawodnika na swojej pozycji w lidze. Paul jest tym zawodnikiem, który robi różnicę, świetnie kreuje partnerów i czyni ich lepszymi, potrafi przejąć mecz i w pojedynkę wygrać go dla swojego teamu, dlatego jako pierwszego wybrałem właśnie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni draft zaczalem od wzięcia najlepszego w defensywie podkoszowego ever- Russella. NIe przekonało Was to i ocenialiście go niżej w matchupach z ofensywnie usposobionymi C/PF. OK, w takim razie teraz zacznę od kogoś o kim nie można powiedzieć, że jest świetnym obrońcą. Ale na pewno można powiedzieć, że w ataku to prawdziwa bestia :D

A do tego świetny zbierający :)

Blake Griffin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wcześniejszych wybierających, którzy nie wzięli Kobe miałem ciężki wybór między właśnie nim a zawodnikiem, którego sobie upatrzyłem przed rozpoczęciem draftu jako ten który ostoi się do mojego 9 picku i będzi tym wokół którego spróbuję zbudować drużynę.

Po ciężkich porównaniach gdzie:

- zdobycz pkt na podobnych poziomie

- obaj świetni w końcówkach i w trudnych momentach

Kobe wypadał gorzej pod względem wieku (poza swoim prime) a także grając z jedną nogą i 9 palcami u ręki to już nie tam Bryant.

Jedynie co to wypadał zdecydowanie lepiej w obronie.

 

Tak więc z 9 pickiem 2011 Fantasy Draft do drużyny devilnevercry ..... from Syracuse Uniwersity goes CARMELO ANTHONY

 

Głównie kierowałem się świetnymi matchupami jakie ma Melo w starciu z czołówką NBA ponadto przy odpowiedniej motywacji w D zagra przynajmniej na poziomie Duranta czy Nowitzkiego. W RS może dawać ciała ale PO z wami chłopaki wyjdzie zmotywowany i skoncentrowany -> patrz mecze z LBJ czy z Boston w ostatnich PO.

Poza tym każdy z was będzie pewnie miał jednego bardzo dobrego obrońcę na pozycjach 2-4, który raczej nie jest dobry w offense i to właśnie jego będzie krył Melo. Razem z swoją przewagą wzrostu na pewno da sobie radę ;)

Tak więc atak mam już załatwiony ze swoimi 26 pkt na mecz, 10 zbiórkami i prawie 5 asystami Melo będzie moją pierwszą opcją w ataku.

Teraz czas dobrać mu dobrych obrońców.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przedłużać, na pokładzie mojej drużyny witamy Derona Williamsa!

 

Dołączona grafika

 

Pierwsze pytanie, to nie dlaczego Deron? Brzmi ono raczej - Dlaczego nie Kobe?

Sporo na ten temat napisał devil. Jak zobaczyłem że Kobe spada do 9picku, to pierwsza myśl, devil bierze Kobe, ja mam spokój. :) Jednak Kobe spadł, a z nim problem na moją głowę, w końcu ja jednak nie wchodzę w deal z KB24.

Skoro uważamy że sezon zaczyna się tu i teraz, a my mamy zbudować team z marszu to na lidera przyda się ktoś mocny, mentalny przywódca który da przetrzyma sezon z dużą ilością b2b, który już teraz jest w dobrej dyspozycji.

Poza tym niezmiennie ważne jest IQ w PO. Chcę mieć pewność że mojemu liderowi będzie siedzieć, ale jeżeli będzie miał problem z wstrzeleniem się w kosz, da radę wykreować partnerów. Dla tego do drużyny zaprosiłem Derona, który przeciwko Waszym zespołom ma zagwarantować mi średnie na poziomie 22-10-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fanowi, tak naprawdę nie wiem czy sie cieszyć z prawdopodobnie największego steala tego draftu, czy sie smucic albo złościc ze dzielicie tak małym zaufaniem gracza o największej pasji do wygrywania. Z 11 pickiem(!!!)...wypoczety i gotowy do wyrwania jeszcze jednej statuetki i pierścienia Kobe BryantDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak podejrzewałem 12 numer to juz lekka c***nia jest...

No ale jak się weszło, to trzeba coś wybrać i moim wyborem jest Pau Gasol- wiem,że miał kiepskie PO,ale w sporej części wynikało to z ogólnego przemęczenia po 3 finałach in a row, i z jakichś dziwnych pozaboiskowych sytuacji. W poprzednich PO 19,6/11,1/3,5/1,7 blk, na 54%fg i 60%TS,w rankingach ESPN czy POintForwrad 10-11 miejsce w lidze-solidne double-double, passing skills, nie zajebuje spacingu( w ostatnich sezonach 48 i 49% z 16-23 ft),no i grywa na dwóch pozycjach,co cenne przy 8 osobowej rotacji

Jakoś mnie najbardziej pasował z tych co zostali:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Nash

 

Wybierając go mam już zapewniony atak na wysokim poziomie. Mimo że ma swoje lata to raczej w następnym sezonie nie spuści z tonu. Poza tym mam swoje wizję i chciałem zacząć budowę składu od wybitnego rozgrywającego. Zastanawiałem się jeszcze nad Paulem i Deronem, ale oni nie ostali się do mojego picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa picki obok siebie i zaczynam kolejną rundę, więc zdecydowałem się na wybranie dwóch czołowych wysokich w lidze, ponieważ niskich jest od zajebania a ci wybitni już poszli.

 

Będę budował team defensywny ze świetnym ball movement w HCO dlatego wybieram:

 

16. Zach Randolph

1. Andrew Bogut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem 4 opcje na ten pick, inne niż Boozer (lol?) i Amare. Ale może rzeczywiście ten ostatni będzie najlepszą opcją. Niby nie zbiera i nie gra w obronie, ale chociaż blokiem postraszy (1,9 w NY), a w ataku zniszczy prawie każdego obrońcę i wrzuci go na plakat.

 

Amare Stoudemire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przedłużał. Marc Gasol. Center, który da mi trochę spacingu, tak potrzebnego obok Rondo. Poza tym to chyba mój ulubiony grajek na tej pozycji. Dwighta już nie ma, Stat też jednak się nie ostał, więc większego dylematu nie miałem. Lecimy dalej Panowie (i Panie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.