Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - DRAFT


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wkurwiony sytuacja z CP3 w Lakers, na szczescie gracz na ktorego sie zasadzilem od poczatku jest dostepny. Mialem go brac w poprzedniej rundzie ale nie moglem odpuscic takiej okazji jak Westbrook.

 

Dołączona grafika

 

Raymond Felton

 

pg: Raymond Felton

sg: ...

sf: Michael Beasley

pf: Kevin Garnett

C: Dwight Howard

 

bench: Russell Westbrook

bench:

bench:

 

oczywiscie rotacja moze sie zmienic, zalezy kogo wybiore w kolejnych rundach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu nie lada problem z wyborem. Devin Harris - Mike Conley - Tyreke Evans. Którego z nich wybrać? Potrzebowałem kogoś, kto całkiem nieźle rzuca za trzy. Evans odpadł. Conley - Harris. Krótkie spojrzenie w statystyki. Harris w 17 meczach rozegranych w barwach Utah trafiał 1.5 trójki na mecz na niezłej skuteczności - 36%. Poza tym 5.4 asysty na mecz też robi swoje. Tak więc drodzy panowie - Devin Harris.

 

PG - Devin Harris

SG - Dwyane Wade

SF - Andrei Kirilenko

PF - Nene

C - Roy Hibbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Mike Conley

 

up

nie wiem dlaczego wolales Harrisa od Conleya szczerze mowiac.

Mike da mi teoretycznie wiecej asyst niz Devin bo 6.5 w poprzednim sezonie.

 

Do tego doklada bardzo dobry przechwyt 1.8 w zeszlym sezonie i niezly rzut za 3pkt. Punktow wiele nie rzuca bo "tylko" niecale 14 z zeszlego sezonu, z tym ze nie to bedzie od niego wymagane. Punktujacych juz mam, wystarczy ze Mike dobrze rozegra i mi wystarczy. Na obwodzie nie wolno go zostawic samego i doklada przyzwoity defense ktorego mi nieco brakuje w dalszym ciagu. Poza tym widze spory potencjal w Memphis w tym sezonie, czuje ze moga byc czarnym koniem rozgrywek w obecnym skladzie. Szkoda mi Tyreke'a no ale jego brak rzutu jest dla mnie nie do przyjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, w końcu i tak ma chłop dostać te 11mln/sezon od GSW, postawię go więc wyżej od Perkinsa...

 

DeAndre Jordan

 

Dołączona grafika

 

Defensywa, której mój zespół potrzebuje, mimo iż głównie nastawiony będzie na atak.

 

My Team:

 

PG: Stephen Curry

SG:

SF: Danny Granger

PF: Dirk Nowitzki

C: DeAndre Jordan

 

Bench: David Lee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos Boozer (206 cm/30 lat)

 

minusy

-częste kontuzje

-słaba obrona

(z wyjątkiem zbiórek- w tym elemencie nalezy do kilku najlepszych w lidze, 5 rok temu 11,1 zb, w ostatnim sezonie 8- 9,7 zb )

ale nie powiedziałbym, że jest gorszy w obronie od Stata czy Love

 

plusy

- bardzo dobry zasięg rzutu

-potrafi sam sobie przygotować miejsce do rzutu

-bardzo dobrze gra pick and roll

-bardzo dobrze zbiera (średnie z kariery w RS 10,1, w play offs 11,8)

-bardzo dobrze gra tyłem do kosza

-kolejny sezon, drugi po zmianie klubu powinien być dla niego lepszy, lepsze zgranie i wykorzystanie jego możliwości przez drużynę, także lepsze zgranie w duecie z Noah, z ktorym przez kontuzje mało grali

 

w ostatnim sezonie w zaokrągleniu 18 pkt -10 zb-3 as-1prz

51 % z gry

 

 

Dziwna kontuzja na początku sezonu, nowy klub, nowa rola- w efekcie słaby sezon plus duży kontrakt (ok. 15 mln za sezon) plus słabsza obrona- w efekcie rozczarowanie.

 

Mimo wszystko CB ma dopiero 30 lat, spore doświadczenie. Jest jednym z najlepiej technicznie wyszkolonych wysokich w lidze. Rzut z obu rąk, współpraca z PG, bardzo dobra zbiórka, rzut, umiejętność absorbowania obrony, co wykorzysta przy penetracjach Rose - w tych elementach to nadal gracz, na ktorego bardzo trzeba uważać, -będąc w dobrej formie fizycznej potrafi grać w tych elementach na najwyższym poziomie PF w lidze.

 

Rose - Johnson - Batum- Boozer - Noah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wcześniej falstart i wpisałem mój pick przed Bullsem- na szczęście akurat szukał 4 a nie 3 a pewnie i tak nie zdążył zobaczyć bo od razu zdjąłem :) Ale muszę powiedzieć, że zdziwiłem się, że nikt go jeszcze nie wziął...

 

No więc na początek małe podsumowanie. Mam 2 mocne opcje w ataku - koledzy z Clippers oczywiście. Mam gościa który prawdopodobnie będzie już w tym sezonie top5 wśród rozgrywających- choć to młokos to już w zeszłym sezonie wykręcał niesamowite staty, grał widowiskowo ale jednocześnie niesamolubnie jak ... no, wiadomo kto :D . Mam też Marcina który będzie miał za zadanie głównie bronić - nie będzie pick'n'roll bo od tego mam Blake'a. Oczywiście coś tam zbierze- i wtedy niech ciska :) Być może zamienię go na jakiegoś większego specjalistę od obrony- czekam na propozycję wymian :) . Blake nie jest jeszcze dobrym obrońcą (choć liczę, że przez wakację popracował nad tym) - ale i tak daje mi przewagę w większości matchupów na pozycji nr 4. Za to Gordon jest wg mnie obrońcą świetnym i to zarówno w grze 1 na 1 jak i team defence - wespół z Wall dadzą radę a to co stracą to odrobią z nawiązką w ataku. No bo nie ma co ukrywać- tym razem zbudowałem drużynę, której większą siłę stanowi atak niż obrona. A już szybki atak z takim młodym i dynamicznym składem będzie nie do zatrzymania :)

 

OK, bo przynudzam - do rzeczy. Brakowało mi tylko jednego- spacingu. Co prawda jest Gordon- ale o ile półdychę ma naprawdę topową to już za 3 jest tylko dobry. Biorę więc gościa, który w zeszłym sezonie rzucił najwięcej trójek i to z naprawdę niezła skutecznościę 37,6%. Do tego dobrze broni (1,5 przechwytów, 0,8 bloków, 5 zbiórek) i może też postraszyć rzutem po czym uruchomić Blake'a/Gortata (3 asysty). Panie i Panowie- na SF idzie Dorell Wright.

 

PG: Wall

SG: Gordon

SF: Wright

PF: Griffin

C: Gortat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh... cięzka decyzja ale cóż mimo wszystko mam nadzieję że bedzie słuszna.

 

Fisher startuje w wieku 37 lat, więc swojemu rozgrywającemu postanowiłem dać szansę,

zrobić ostatni run w S5 (oj zasłużył sobie na to w finałach- big time!). Szukając odpowiedniego PG dla Kobiego

i mojej ciężkiej frontourowej trójki, wybieram doskonałego shooter'a, 6th man'a tych playoff'ów, gracza który z powodzeniem może koogzystować z Kobe'm lubiącym prowadzić grę, ale przede wszystkim postać która jeszcze bardziej potrafi zelektryzować atmosferę w drużynie. Od pozycji rozgrywającego oczekuję przede wszystkim 5,5 asysty, 1,5 steal'a i ponad 2 trójeczki...ale o to chyba mogę być spokojny :D

 

Panowie i panie, w swoim ostatnim tańcu- Jason Terry

 

Dołączona grafika

 

Kompletne S5:

PG- Terry

SG- Kobe

SF- Smith

PF- Brand

C- Jefferson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużając do timu głównie tworzonego przez Latynosów dołacza Luis Scola- liczę,że zmotywowany doskoczy do 10 zbiórek(skoro Melo ma,Lopez ma to czemu nie?),utrzyma swoje 18 pkt z sezonu i będzie bronił(skoro Melo ma bronić to czemu nie?)

A tak na serio to i tak wiem że lipa fc***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.