Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2011/12


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Yi out i jestem poniżej 460fp.

 

Jeszcze dwóch moich graczy nie ma klubów, Troy Murphy i Reggie Evans. Wielu plotek nie ma, najwyżej polecą na FA.

 

Jeszcze kilka dni i rozpoczynamy sezon :)

 

Przypominam o niedzieli i zejściu z salary. Gdyby komuś się nie udało to wywalam jednego gracza i tak po kolei:

Maciek - Jarrett Jack

Marcos - Ronnie Brewer

blaugrana - John Salmons

Antek - Jason Terry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potypujemy?

 

Sezon będzie specyficzny bo każdy opuszczony mecz czołowego gracza może zadecydować o końcowym wyniku. Bardzo ważne będzie wykorzystanie 660 slotów.

 

faworyci:

obrońca tytułu czyli Piotreksuper

antek

no i chyba największy IMO faworyt: blaugrana

 

walka o czołowe miejsca czeka:

Maćka i #1, którzy mają fajne, wyrównane składy

DeTe i buła też będą pewnie w czołówce

 

patrząc po składach dużo zespołów będzie walczyło o czołową dziesiątkę, a raczej mało jest teamów, które będą walczyły o pick. Tutaj faworyt jest jeden czyli mac, uda Ci się zejść poniżej 300fp? :)

 

Chce powalczyć w tym sezonie o zwycięstwo, po to pozyskałem Allenów. Mam nadzieje, że moje gwiazdy dalej będą gwiazdami, reszta rolesów co najmniej utrzyma swój poziom, a będzie jeszcze lepiej jak się polepszą. Oby zdrowie pozwoliło moim zawodnikom grać, a Hayes nie podzieli losu Greena i serce mu wytrzyma. Jeszcze tylko Reggie Evans znajdzie klub i możemy zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec i ja coś skrobnę...

 

faworyt na chwilę obecną to ms9-w miarę równa ekipa,z 3 wielkimi gwiazdami...

Antek,ma jeszcze trochę do zejścia,dlatego skład się trochę uszczupli.Oczywiście walka o 1 miejsce...

 

Wielcy pretendenci w walce o mistrza:

Maciek-świetna wymiana turasa za chandlera.

Tomko

Blaugrana

#1

Dete

Buła

Kolejność przypadkowa.

 

Nie należy zapominać o:

Marcos(jednak Baron Davis out na 2 miechy),Butler(kiedy on zagral caly sezon)?

Tryczek-Outlaw out chyba dłuższy,no i brak lidera..Brand najlepszy

Vic-Skład emerytów,ale całkiem przyzwoity :mrgreen:

Obi-Liczę,że coś pokombinuje i powalczy.

 

Jeśli chodzi o mój skład,to nie do końca jestem zadowolony.Biedrins wyleci z s5,arenas bez klubu,lewis niepewny,crawford mógł wybrać lepiej,salmonsa coś boli,boozer????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faworyci:

w tak dziwnym sezonie trudno o zdecydowaną czołówkę, więc dosyć szeroko z wyrównanymi szansami, zależnie od rotacji jaką obiorą drużyny w NBA:

 

antek / piotreksuper / buła / Maciek / DeTe / ms9

 

potem peleton walczący o TOP10 (w tym i ja, choć szanse średnie...).

 

blaugrana wg mnie ledwo wskoczy do TOP10, a za rok będzie prawdziwe wyzwanie żeby jakoś to przebudować...

 

czarny koń: obi (rok temu typowałem ms9 i się nie pomyliłem ; ) )

 

drużyna na lata której każdy zazdrości już dziś - Minny

 

największe bagna (czyli że chyba miejscami nawet moich PHX bym wolał) - Bobki (przy szczęściu TOP10, brak perspektyw na coś więcej w kolejnych latach), Chicago (Amare i zbieranina), PTB (starzy i niejarzy) i blaugrana (ostatnie tango...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja typnę.

 

Walka o tytuł: ms9 i antek, choć Lakersi jeszcze przed ostateczną przebudową i kwestia co tam się jeszcze znajdzie.

Maciek będzie im deptał po piętach i namiesza o ile dobrze poustawia S10 (ale pozbycie się DeAndre to i tak był duży błąd), a Defending champion tak jak napisał ma ból głowy: ciężko będzie o obronę jeżeli Lewis i Arenas nie odpalą.

Blaugrana: last dance tylko kto wierzy że trzon zespołu zagra po 66 meczy?

Czarny koń: obi

#1, Tomko, tryczek, buła powinni być w 10, kolejność przypadkowa.

A mój skład choć wyglądał jako tako to się w ostatnich dniach zaczął sypać przez brak pewnego PG - no chyba że Davis ściemnia z tą kontuzją i wróci szybciej np. w alley'ach z Amarem :) (marzenia nie kosztują) :)

No chyba że Barea zagra sezon życia i przyćmi Rubio (j.w. odnośnie marzeń).

Coś wyżej od 10 to będzie sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.