Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2011/12


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie latwiej ocenic kto nie bedzie walczyl o o czolowe pozycje. Liga bardzo sie wyrownala i mniej wiecej 1/3 druzyn bedzie walczyc o podium. Kluczowe beda kontuzje i glebia skladu.

 

8 druzyn zamykajacych stawke (wymieniam od poczatku listy - niech sie nikt nie obrazi za kolejnosc :) ):

76ers - poza LeBronem po prostu brakuje talentu,

Celtics - okres zbierania mlodych i pickow,

Pacers - wszystko jasne :),

Pistons - podobnie jak Celtics (choc blizej celu),

Bobcats - zagralem 2 pelne sezony w tej lidze i zawsze wydawalo mi sie, ze Marzec skonczy w koncowce, ale jakos sobie radzil,

Bulls - kilku ciekawych graczy, ale wciaz za malo talentu,

Suns - niestety nie jestem fanem trade'u za Grangera (wg mnie przy obecnym ksztalcie ligi z Grangerem, Bynumem i Harrisem nie ma szans na top10),

Blazers - nie widze potencjalu na poprawe, raczej powolny upadek.

 

Najlepsze zespoly:

Lakers - troche brakuje glebi, ale Antek zawsze wyskakuje z jakims nieprawdopodobnym tradem w trakcie sezonu wiec oczekuje, ze szybko sie to zmieni,

Clippers - tez brakuje glebi, ale jesli nie polamia sie Love, Rose i Westbrook to nawet szeroki sklad nie jest potrzebny,

Kings - super 4 najlepszych graczy, reszta mnie nie przekonuje,

Magic - brakuje mi lepszego trzonu, jest potencjal wzrostu (Monroe, George), ale niestety i oslabienia (Odom, Augustin, Turkoglu),

Nets - nieskromnie, ale uwazam, ze moge zrobic niespodzianke; bardzo szeroki sklad i wlasciwie wszystko poszlo po mojej mysli (Rubio w nba, Rip i Gordon w roznych druzynach, Jerebko wraca po kontuzji i zostaje w Pistons),

Wolves - bardzo dobry trzon, ale potrzebne wymiany zeby zwiekszyc glebie.

 

Pozostaje 6 zespolow w grupie poscigowej:

Heat - duzo talentu, ale mam wrazenie, ze zbudowane w ten sposob zespoly sa zawsze rozczarowaniem (nigdy w jednym sezonie wszyscy mlodzi nie spelnia oczekiwan),

Hawks - bardzo waski sklad, ale Durant z Horfordem zapewniaja pewien poziom (+Noah i Parker stanowia dobre wsparcie),

Mavs - fajny sklad, ale mnie nie przekonuje,

Spurs - najwiekszy potencjal na zmarnowany kontuzjami sezon + brak potencjalu na poprawe,

Rockets i Nuggets - wlasciwie to uznalbym obie druzyny jako dobijajace sie do grupy najlepszych zespolow.

 

Szykuje sie fajny, wyrownany sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję panowie za dobre słowo przed sezonem. Powiem wam szczerze, że z tego zespołu musi coś się wykluć, wiem że nigdy (tak jak to było wspomniane) wszyscy nie eskplodowali równoczesnie, ale zbieram tych zawodników, których chcę i jeśli w tym sezonie mogę jeszcze tylko postraszyć, tak za rok z dobrym pickiem i jonasem mogę już włączyć do walki o górną część tabeli.

 

Obecny skład bardzo mi się podoba i w ogóle nie tracę cierpliwości do zawodników, jednak pewnego wesołego dnia może zdarzyć się tak, że zapukam do was z ładnie zapakowanym i kuszącym pakietem, za który będziecie musieli mi oddać coś ciekawego :D

 

Ja osobiście ustawiam się poza top10 (nawet bym chciał tam się znaleźć, ze względu na pick), a co do liderów to podam w przypadkowej kolejności: maciek, #1, buła, marcos, dete, blaugrana, t-omko, piotrek, ms9 i antek. Z czego ostatnia trójka powinna podzielić się medalami, a uważać trzeba na bułę, bo jeśli Afflalo, Hill i Miles zaskoczą to jego druga linia będzie jedna z mocniejszych i na na detego biorąc pod uwagę progres Gortata, Holidaya i Lopeza

 

Pozytywnym zaskoczeniem najprawdopodobniej będzie marcos, który ma fajnie i równo zbudowany skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żem nie w pore wyskoczyl z tym Greenem :mrgreen:

 

Cos tam gadali, że mu coś dolega, ale nie spodziewałem się aż takiego problemu.

 

Do tego Bijabongo czy jak mu tam ..Biyombo tez sezon w plecy bo espaniolce nie chcą go puścić.

A z duza niecierpliwością czekałem na debiut tego gracza, ciekawi mnie czy wypali czy zniknie po kontrakcie w nba.

 

No nic, dalej czekam na propozycje wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let the season begin..

 

Składy wprowadzone, waivery również, proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.

Nie ma w składach Yao oraz Azubuike, właścicieli prosi się o określenie co do ich przyszłości choć to jest chyba jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu czuć już nowy sezon.... pomimo, iż większość w tym czasie wyczuwa jedynie zapach świąt:D

Zaczynam w tym roku swoją przygodę z keeperkiem i mam nadzieję, że nie popełnię zbyt dużo głupich błędów i tego również życzę mac'owi, blaugranie, tryczkowi i marcosowi. Walczyłem (tocząc rozmowy z większością z Was i robiąc sporą ilość wymian) o ciekawy zespół i mimo że nie jestem zachwycony to wstydu nie powinien mi przynieść:>

 

Moim zdaniem czeka nas bardzo ciekawa rywalizacja - największe szanse na mistrzostwo daję LAL, Orl i NJ ale do gry na pewno włączy się Sac, LAC, Min którym to z kolei po pietach będą deptać Atl, Hou, SA, Den, Dal, Mia i Por. Kontuzje przy skróconym sezonie będą jeszcze kosztowniejsze także wiele będzie zależeć od szczęścia... i głębi składu oczywiście:>

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak pf u cmabego powoduje, że jednak muszę coś zadziałać. W związku z tym, Damion James znajduje się na trading blocku, jeśli ktoś chciałby zacząć rozmawiać o jakieś poważniejszej wymianie to zapraszam!

 

Sam muszę przeglądnąć rynek i zobaczyć o co ewentualnie mógłbym popytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że cześć graczy widzi we mnie faworyta do pierwszej piątki, ale w tak dziwnym sezonie polokautowym może być z tym różnie. Nie ma odpoczywania, jest granie na 100%, co powoduje że będzie różnie, a każdy uraz i kilka dni odpoczynku odbije się na wynikach. Dlatego też nie podejmuje się oceny poszczególnych drużyn, przychylając się jednocześnie do ogólnych tez zawartych powyżej.

 

Co do FA to bida straszna, a że jedno miejsce w rosterze jest wolne, czas czegoś puszukać. Ogranicza mnie SC i błazen J.R., który na FA jest zbyt dobry, ale teraz zwiedza pola ryżowe.

 

Co do mojego składu. Wade i Rondo jako liderzy. Ten pierwszy wypoczęty, ten drugi muszący grać jeszcze lepiej, a że dziadki w składzie coraz starsze, liczę na wzrost w obu przypadkach. Nie duży, ale nawet to 2-3 fp jest dużo.

 

Druga linia to Holiday, Lopez i ... Gortat. Pierwszy powinien grać jeszcze lepiej, drugi jeśli wyląduje w ORL będzie grał na pewno lepiej, jeśli zostanie w Brooklyn to i tak powinien zagrac lepszy sezon, szczególnie na tablicach. Obnawiam się o kciuk Marcina, ale po cichu liczę na skok jakosciowy w jego grze. Odpoczywał długo i ma robić co noc double-double.

 

Trzecia linia a zarazem ostatnia. Czyli reszta składu, którą dzielę na przyszlosciowy, czyli Batum, Thomas, Leonard, Hill i Fredette oraz przeszłosciowy czyli Vince i J.R. W przypadku pierwszej grupy wciąż liczę na postęp i wzmocnienie mojego składu. Liczba pytań o Leonarda była bardzo duża, a z każdym pytaniem cena rosła, oby nie okazał się bustem. Liczę na rozwój Tyrusa i Hill'a, abym wreszcie miał coś sensownego pod kosz.

 

Vince jeśli będzie grał piach ląduje na FA i szukam kogoś w jego miejsce. Tak samo na 13 gracza, który nie musi dawac dużo, ale w ogólnym rozrachunku anwet 10 fp co noc to jest coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na taka biede jaka byla na fa + moje niewielkie mozliwosci salaro=capowe uwazam "łowy" za udane.

 

TJ Ford, Hasheem Tchabeet, Shawne Williams + ten debiutant z Miami z Waivera to juz cos;]

 

Dobra powiedzmy sobie szczerze pozyskalem jakies rzygowiny by dopelnic roster, chco myslalem ze Cole'a wezmie ktos inny z Waivers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.