Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2011/12


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem kolesia który zdrowy dwa lata temu był w TOP10, a jeszcze 5 lat gry (z przerwami na kontuzje) przed nim, na pozycję na której mam TMaca i TWilla, a na którą ciężko coś znaleźć...

z Irvinga może i będzie drugi CP3, ale coś czuję że raczej Mike Conley i to za kilka lat (jeżeli ominą go kontuzje, a już zaliczył roczną w NCAA, więc to też był dla mnie znak ostrzegawczy)...

Flynna trochę szkoda, nie lubię takich kolesi i żadna sensowna drużyna na takim nie polega, ale Minnesocie daleko do sensownych i jeżeli dostanie S5, to wtedy będę gorzko żałował.

 

niniejszym włączam się do walki o TOP10, jeżeli Granger+Bynum+Devin zagrają chociaż te 200 meczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze ze po roku kontuzji flynna może wreszcie coś pogra. a co do samego treyd-u to dannego lubię więc bardzo ciężko było mi go oddać.

 

Pytanie tylko czy na pewno Irving, a może DW? :wink:

To już prędzej Kanter niż DW :wink: Zobaczymy gdzie panowie trafią po drafcie. Dla mnie Williams nie jest dobrym fitem dla żadnej drużyny z czołowki draftu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem kolesia który zdrowy dwa lata temu był w TOP10, a jeszcze 5 lat gry (z przerwami na kontuzje) przed nim, na pozycję na której mam TMaca i TWilla, a na którą ciężko coś znaleźć...

z Irvinga może i będzie drugi CP3, ale coś czuję że raczej Mike Conley i to za kilka lat (jeżeli ominą go kontuzje, a już zaliczył roczną w NCAA, więc to też był dla mnie znak ostrzegawczy)...

Flynna trochę szkoda, nie lubię takich kolesi i żadna sensowna drużyna na takim nie polega, ale Minnesocie daleko do sensownych i jeżeli dostanie S5, to wtedy będę gorzko żałował.

 

niniejszym włączam się do walki o TOP10, jeżeli Granger+Bynum+Devin zagrają chociaż te 200 meczów...

Akurat Granger nigdy nie był w TOP10 (był 12) jeśli chodzi o średnie, totala nie sprawdzałem. Ale mniejsza z tym, chodzi mi o to, że Antek i Piotrek, którzy mają do zrzucenia po (strzelam) ok. 40fp będą musieli oddać coś z górnej półki, a najłatwiej oddać to za pierwszy pick. Przy dobrych negocjacjach myśle, że można było wywalczyć więcej.

Wszystko okaże się w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że wyjdzie w praniu, ale u Antka do wywalczenia był może Bogut (ale ten to się łamie za dużo, a i centrów mam dostatek), może Dirk (za stary na mój skład), Millsap (nie wiadomo czy będzie +30 robił przy Favorsie...) i Pierce (staroć). U Piotrka Felton czy Odom...

gimmieabrejk

 

oddałem 2 zagadkowych PG, mam jeszcze kilku (w tym franchise, no jak na mój skład rzecz jasna) Devina, a dostałem kolesia zapełniającego posuchę na SF/PF (liczę że ktoś z czwórki TWill/TMac/Amir/Hansbrough zaskoczy na stałe), pewniaka na kilka kolejnych lat, który w ostatnim sezonie ugrał 79 gier i pod wodzą nowego trenera ma szansę na poprawę...

 

Kyrie jest fajny, po tym co czytam (bo mało widziałem) to mu kibicuję, ale już pisałem dlaczego nie chcę ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie akurat pierwszy pick nie bardzo interesował, nie w tym drafcie,a pewnie musiałbym wyłożyć Aldridga,Paula lub Derona,więc odpada.Żaden gracz z tego draftu nie jest Wallem.Jeśli chodzi o Grangera to w totalu chyba nigdy nie był w Top20,bo w najlepszych sezonach miał po 60 meczy.Z ciekawości w wolnej chwili to sprawdze :D Antek ma zdecydowanie gorszą sytuację do zejścia niż ja.Wywalam Parkera i S.Williams i tylko ok.10 Fp do zejscia.

 

Matthews szuka nowego zespołu i nie jest drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mój 10 pick + courtney lee za feltona?

 

zejdziesz z salary przy okazji

już zszedłem z salary wymianą Matthews-George,więc dalszym schodzeniem już nie jestem zainteresowany.Parker i s.williams lecą na Fa bo nikt ich z pewnością nie kupi :lol:

 

soobi oddaj mi mojego Arize :mrgreen: a zabieraj Charliego z Fa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.