Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2011/12


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo co z Koelnerem, od 16 września nie był na forum, może ma UPC i nie może się na forum dostać, ale wiadomości na gg, z maila, z NK również nie odbiera.

 

Jako, że nie zapowiada się, żeby sezon się rozpoczął o czasie to jeszcze poczekajmy, ale nie będziemy czekać w nieskończoność.

16.10 to termin ostateczny i do Koelnera trafi Klay Thompson.

Ma jeszcze jeden pick i najwyżej również będzie to autopick.

 

5 osób przekracza 460fp, teoretycznie jest termin do 31.10, ale również nie trzymałbym się go sztywno.

Radziłbym jednak pamiętać, że jak się gracze z właścicielami dogadają to po kilku dniach zacznie się sezon (nie będzie preseasonu albo będą po 2-3 mecze), a wtedy trzeba będzie działać szybko, więc radzę zadbać o salary zawczasu, żeby regulamin (moją klawiaturą i myszką) nie musiał wywalać Wam graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja:

 

Paul Pierce do oddania za gracza o niskim salary cap, wiecej na PM.

 

Sorry ze sam nie wysłałem (ale za pewne wysle) jakis propozycji, ale kroocho z czasem, a i fakt ze nie wiadomo co z nba nie mobilizuje mnie do tego by sie cos bardziej na rynku porozgladac ....

 

Ewentualnie moge handlowac pakietem Bogut + Pierce za jednego mocnego gracza.

 

btw, pamietajcie ze przy tym drugim pakiecie oddaje blisko 100fp per game, wiec mozna zarobic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój skład prezentuje się tak:

PG Rondo/Holiday/Wade/Fredette

SG Wade/Carter/Smith/Fredette

SF Batum/Carter/Leonard

PF Thomas/Hill

C Lopez/Gortat/Hill

+ jeden wolny slot

 

Czekam, aż sezon się zacznie i wtedy dalsze zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.