Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2011/12


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Chętny ktoś na douglasa? Bo prawdopodobnie jednak on poleci ode mnie na fa, a nie delfino, gdyż na sf nie miałbym kim grać.

Oddam go za jakiegoś guarda wartego 20-25fp. Może być tańszy.

 

EDIT

Doszedłem do wniosku, że mam za mało guardów, a za dużo wysokich, więc do wzięcia również DeAndre Jordan za PG/SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrą dla Ciebie :wink:

Deandre to pewniak, który jednak imho pewnego poziomu nie przeskoczy, zaś T-Will jak nie będzie miał spinki z McHalem i dostanie minuty(jego rywal to budinger aka 0 defense) to zrobi o wiele więcej niż DeAndre. Nudno tak non stop "grać" tymi samymi grajkami, jest ryzyko, jest zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślę !

ale jak ktoś w 3 roku gry robi co jakiś czas 15/15/5, to nie powiedziałbym żeby pewnego poziomu nie przeskoczył...

niemniej zszedłeś z salary i masz ulubieńca, co prawda wątpię żeby dostał spore minuty na SF, bo trochę mu wzrostu brakuje, ale jeśli trafi w odpowiednie warunki (przede wszystkim trenera, który trafi do tego trudnego chłopaka) no to może być w końcu zapowiadanym miniLebronkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A torrent categorize stores metadata euphemistic pre-owned someone is concerned BitTorrent. It is defined in the BitTorrent specification. Unreservedly, a outburst is text about a end information, granted it contains no low-down down the content of the file. The only observations that the flood holds is news about the laying of distinct pieces of the quarry file. Torrents commission by dividing the target pigeon-hole into mignonne dope chunks, start on an vast billion of different hosts. Through this method, torrents are masterly to download adipose files quickly. When a client (the legatee of a objective alphabetize) has initiated a deluge download, the chunks of butt alphabetize that are needed can be set up comfortably, based on the figures from the torrent itself. In days of yore all the chunks are downloaded the patron can assemble them into a usable form. Note: the inundation sine qua non be completed prior to it can be assembled into a usable form. This differs from stuffy internet downloads which have in the offing only identical mob and are usable even if the submit is incomplete.

super wyszukiwarka torrent you can see on torrenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślę !

co prawda wątpię żeby dostał spore minuty na SF, bo trochę mu wzrostu brakuje

A to niby czemu?? Budinger jest od niego wyższy ledwie jakieś 3cm, ale ma krótsze białe łapska, więc wychodzi tak jakby był niższy od T-Willa, bo głową w koszykówce się nie gra ;) Spojrzałem na standing reach'e obu panów i przewaga T-Willa ok. 8 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4 osoby są ponad limitem, ja i Maciek mamy poniżej 1 fp do zrzucenia więc to będzie formalność (przynajmniej w moim przypadku). Zostają Blaugrana, który ma prawie 11fp i Antek, który ma 45fp (!!!) do zrzucenia.

 

Fajnie będzie jak najszybciej rozpocząć sezon żeby można było wykonać trochę ruchów na FA zanim nadejdzie 25 grudzień. Więc kombinować, myśleć, pisać do chłopaków jeśli macie jakieś pomysły na wymiany.

 

I pomyśleć, że za niecały miesiąc będziemy przeklinać swoich graczy za słabe wyniki..

 

U mnie bez zmian, desperacko poszukuje sg/sf, mogą być starsi byle tylko mieli minuty w swoich zespołach. Ilość FP to dla mnie też nie problem bo mam kandydatów do wywalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marca trafia: Landry Fields

do mnie trafia: Ray Allen

 

wyrzucam dodatkowo Kenyona i schodzę z salary.

 

Poszukuje cały czas SF, może być stary jak świat byleby grał. Nie mam za wiele do oddania, ale w przyszłym roku podobno będzie silny draft i mój pick też może być cenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.