Skocz do zawartości

[EAST] Runda 2: Miami Heat Vs Boston Celtics


tommason

Co mowi Neostradamus?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co mowi Neostradamus?

    • ai3 sayin: "MIA w 5" czyli BOS w 4
    • ai3 sayin: "MIA w 7" czyli BOS w 5
    • ai3 sayin: "MIA w 6" czyli BOS w 6
    • ai3 sayin: "MIA w 4" czyli BOS w 7
    • ai3 sayin: "BOS w 7" czyli MIA w 7
    • ai3 sayin: "BOS w 4" czyli MIA w 6
    • ai3 sayin: "BOS w 5" czyli MIA w 5
    • ai3 sayin: "BOS w 6" czyli MIA w 4


Rekomendowane odpowiedzi

w dodatku LeBron z Boshem wyszli z 5 kg w majtach, pierwszy nie trafial nawet FTs, a Bosh nie byl przy swoich jumperach nawet blisko trafienia.

Wow,trafił 2 ft poniżej średniej i już 5 kg w majtach.

W ostatnich 3 elimination game miał:

9/12

7/11

15/19

A tutaj w g1 granej przy ciągłej przewadze Heat zesrał się gacie przy ft.

Jak już hatujesz Lebrona miej jakiejś podstawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatku LeBron z Boshem wyszli z 5 kg w majtach, pierwszy nie trafial nawet FTs, a Bosh nie byl przy swoich jumperach nawet blisko trafienia.

Wow,trafił 2 ft poniżej średniej i już 5 kg w majtach.

W ostatnich 3 elimination game miał:

9/12

7/11

15/19

A tutaj w g1 granej przy ciągłej przewadze Heat zesrał się gacie przy ft.

Jak już hatujesz Lebrona miej jakiejś podstawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatku LeBron z Boshem wyszli z 5 kg w majtach, pierwszy nie trafial nawet FTs, a Bosh nie byl przy swoich jumperach nawet blisko trafienia.

Wow,trafił 2 ft poniżej średniej i już 5 kg w majtach.

W ostatnich 3 elimination game miał:

9/12

7/11

15/19

A tutaj w g1 granej przy ciągłej przewadze Heat zesrał się gacie przy ft.

Jak już hatujesz Lebrona miej jakiejś podstawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast, Rondo rok temu przeciw Cavs rzucał 21 punktów średnio i generalnie z nim za sterami gra Celtów wyglądała najlepiej. Dobrze, że atakował Bibby'ego. Krytykować go należy raczej za to, że robił to nieskutecznie.

 

Boston zagrał słabo i w kolejnych meczach spodziewam się po nich znacznie więcej. Tak czy inaczej, dla mnie wyglądają na słabszych niż przed rokiem. Przede wszystkim brakuje ławki, ten Shaq też by się bardzo przydał.

 

Heat muszą wyeliminować przestoje w grze, bo jak nie teraz, to w kolejnych rundach rywale będą potrafili to wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja coś powiem o LeBronie ;]

na początku był wyraźnie nie swój i Wade ciągnął grę. +15 do przerwy i wiadomo było, że celtics na drugą połowę wyjdą ekstra zmotywowani. tak też się stało i dość szybko z tych 15 punktów zrobiło się tylko 7. zauważcie, że wtedy heat pociągnął właśnie LeBron. to był taki kluczowy moment meczu, o jakim często co niektórzy (pozdro Vasquez) piszą. ogółem miał w tej trzeciej kwarcie 10 punktów i w czwartej celtis już ani razu nie zmniejszyli przewagi poniżej 10 – przynajmniej do czasu, gdy mecz jeszcze trwał, czyli do momentu wyrzucenia Pierce’a.

 

po drugie – defensywa. pilnowani przez niego PP i Green za wiele nie zdziałali (Pierce większość trafiał, gdy James go nie pilnował) plus ogólnie w team defense był świetny. chyba spokojnie można powiedzieć, że defensywnie najlepszy gracz heat w tym spotkaniu, w którym jakby nie było miami grało bardzo dobrą obronę- choć oczywiście niektórzy (pozdro Bast) i tak będą gadać o tym, że to boston był słaby a LeBron to LeQuit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz a co mial robic jak nie dostawal pilek na low post ? poza tym pominales najwazniejsza czesc mojego posta.

 

w obronie zagral wybitny mecz, gdyby nie on to Heat rzuciliby 20 pktow wiecej. widziales co sie dzialo gdy Garnett zlazil ? myslisz ze przypadkowo KG ma +6, a Big Baby -21 ?

Czyli też Rondo nieprzypadkowo ma +7, a przecież uważasz go za przyczynę wszystkich niepowodzeń Celtics w tym meczu, dobrze, że przynajmniej nie przeszkodził w akcji przeciwko Osamie.

 

Z grubsza zgadzam się z tym co napisał Van, co k**** jest dla mnie szokiem i najlepszym podsumowaniem dla tego co tam napisałeś. Garnett to jest Ben Wallace? Stawiał dobre zasłony? Super. W ataku nie zagrał nic, dwie akcje na początku zakończone niepowodzeniem przeciwko Boshowi i reszta meczu zagrana w hot potato. Jak zawodnik pokroju Garnetta jest statystą w ataku to zagrał słabo/nie stawił się/whatever, nazywaj to jak chcesz - nie był to dobry mecz w jego wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania :?

OK, moglem pogrubic tylko jedno slowo, a nie cala wypowiedz...

 

Dla kogo to jest naczelny cel?

A dla kogo nie ?
Wg mnie NACZELNYM celem nie jest dla nikogo. Dla graczy to jest praca, wiec #1 sa zarobki, dla wlascicieli to jest inwestycja, wiec liczy sie przede wszystkim budzet, a dla widzow to jest rozrywka, wiec decyduje jakosc gry.

 

Oczywiscie dla wszystkich w/w stron mistrzostwo jak najbardziej pomaga w tych celach, ale ani nie jest decydujace ani nie jest konieczne, wiec IMHO trudno je uznac za najwazniejszy czynnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Chytruz po co się spinasz. takie opowiastki Bastillion'a o KG należy brać z przymrużeniem oka. na 6 pkt może sobie pozwolić Dennis Rodman zbierając 20 piłek i robiąc dużo dobrego dla zespołu ale nie KG.

odnośnie LeBrona nie rozumiem w ogóle zarzutów. facet świetnie spełnił swoją rolę ,tuszował wszystko co mógł ,nadrabiał w obronie ,w ataku nie popełniał dużych błędów ,jego ekipa wygrała ,odszedł w cień kiedy zobaczył ,ze jego teammates dają sobie radę ,to jest szukanie dziury w całym i czyste pi****lenie ponieważ nie ma czym pisać to trzeba popi*****ić. ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz a co mial robic jak nie dostawal pilek na low post ? poza tym pominales najwazniejsza czesc mojego posta.

 

w obronie zagral wybitny mecz, gdyby nie on to Heat rzuciliby 20 pktow wiecej. widziales co sie dzialo gdy Garnett zlazil ? myslisz ze przypadkowo KG ma +6, a Big Baby -21 ?

Czyli też Rondo nieprzypadkowo ma +7, a przecież uważasz go za przyczynę wszystkich niepowodzeń Celtics w tym meczu, dobrze, że przynajmniej nie przeszkodził w akcji przeciwko Osamie.

 

Z grubsza zgadzam się z tym co napisał Van, co k**** jest dla mnie szokiem i najlepszym podsumowaniem dla tego co tam napisałeś. Garnett to jest Ben Wallace? Stawiał dobre zasłony? Super. W ataku nie zagrał nic, dwie akcje na początku zakończone niepowodzeniem przeciwko Boshowi i reszta meczu zagrana w hot potato. Jak zawodnik pokroju Garnetta jest statystą w ataku to zagrał słabo/nie stawił się/whatever, nazywaj to jak chcesz - nie był to dobry mecz w jego wykonaniu.

Ja też do tego piłem, ale jakoś wszyscy mnie zlali. Garnett się skończył. Celtics muszą to wiedzieć, bo nie grają przez niego. Musi być tego powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania :?

OK, moglem pogrubic tylko jedno slowo, a nie cala wypowiedz...

 

Dla kogo to jest naczelny cel?

A dla kogo nie ?
Wg mnie NACZELNYM celem nie jest dla nikogo. Dla graczy to jest praca, wiec #1 sa zarobki, dla wlascicieli to jest inwestycja, wiec liczy sie przede wszystkim budzet, a dla widzow to jest rozrywka, wiec decyduje jakosc gry.

 

Oczywiscie dla wszystkich w/w stron mistrzostwo jak najbardziej pomaga w tych celach, ale ani nie jest decydujace ani nie jest konieczne, wiec IMHO trudno je uznac za najwazniejszy czynnik.

To ciekawe po co do miami ściągnęli Jamesa i Bosha.

 

Praca,praca,praca... No nie moge tego ogarnąć. Miami stworzyło tę druzynę żeby popracować tak? Chyba oczywiste jest że zrobili to żeby z miejsca zdobyć tytuł.

 

Widzowie też maja dobrą rozrywkę jak ich druzyna konczy po RS.

 

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.