Skocz do zawartości

Offseason w Chicago


antek

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie prędzej będziemy mieli jeszcze Lee, bo Brown debiutantów nie lubi

Może i nie lubi debiutantóew, ale czytałem dziś, że z Lee proacował jeszcze w czasie kiedy trenował Pistons i był nim zachwycony. Jeśli to prawda to z Lee nici, a naprawdę byłoby szkoda, bo ostatnio trochę o nim poszukałem info i zapowiada się solidnie. Arizy nie puszczą, bo widzą w nim (i nie bez przyczyny) przyszłość, w Lee zakochał się Larry (choc to mogą byc tylko plotki), wiec wizja młodego gracza w pakiecie się oddala. Mam tylko nadzieję, że Paxon nie będzie za bardzo kręcił nosem, bo już naprawdę kończą mu się opcje- zostało kilkanaście godzin, a podobno od dłuzszego czasu negocjacje stoją w miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Paxson jest gotowy przesunac deadline po raz kolejny. Z tym Lee to nie plotki tylko najzwyklejsza prawda, i jesli Thomas nie chce juz miec na pienku z Brownem to go nie pusci, bo wychodzi powoli na to ze Lee to ulubieniec Browna, co moze dac sporo minut na parkiecie, wiec wtedy Sweet staje sie "zbedny" jezeli tak moge sie wyrazic. Wszystko robi sie coraz bardziej zagmatwane, ale i ciekawe dzieki temu. A tym Timem Thomasem, nierobem i nieudacznikiem to sie nie podniecajcie, ja sie modle zeby on wylecial od nas, mial moze ze 3-4 dobre gry w zeszlym sezonie, i on ma czegos nauczyc wasza mlodziez??? Raczej jak zejsc na zla droge w ciagu jednego sezonu, chcecie problemow wezcie Thomasa, ja bym Nocioniego wzial w zamian w sekunde (albo szybciej jesli to mozliwe). Na 3 bedzie gral zapewne Q.Richardson wiec ten bust jest niepotrzebny, Thomas chce z nas zrobic Phoenix Wschodu co mu sie nie uda bo raz ze Brown nie gra takim stylem, a dwa Phoenix Wschodu to jest NJ Nets (juz zreszta dziennikarze zaczynaja ich nazywac).

ps-Noccioni>>>>T.Thomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Paxson jest gotowy przesunac deadline po raz kolejny.

Ale czy to jest możliwe, przecież w dniu rozpoczacie obozów treningowych w składzie powinni byc już wszyscy gracze z gwarantowanymi umowami :?. Jest tak czy nie, bo byłem przekonany, że jest :x

A tym Timem Thomasem, nierobem i nieudacznikiem to sie nie podniecajcie, ja sie modle zeby on wylecial od nas, mial moze ze 3-4 dobre gry w zeszlym sezonie

Bardzo możliwe, ja tam niewiem ile on miał dobrych meczów, ale zauważ, że regułą jest w NBA, że contract year zawse jest dla graczy takim mobilizującym kopem, ze zaczynają grać na 110% normy- tak było z Currym, żeby daleko nie szukać :wink:. Ja nie twierdzę, że chcę z nim wiązać przyszłość na pozycji SF, nie twiardzę, że ma kogoś czegoś uczyć, ale, że jego gra w tym roku prawdopodobnie będzie na znacznie wyższym poziomie niż w czasach Knicks. Pozatym jeśli o niego idzie to miałem nadziję, że te kilka dolców z jego kontraktu zostanie w zespole na przyszłe lato :twisted:

ps-Noccioni>>>>T.Thomas

Tu nie bardzo kumam o co Ci biega. jeśli pytasz kogo wolę to bez zastanowienie piszę Noc, jesli piszesz o spekulacjach transferowych, czyli Noc dodatkiem do tradu z Currym, to pisze bez zastanowienia NIE :!: :wink:

 

PS: danp jeśli trade pójdzie całkiem po myśli Bulls to będziesz zmuszony zmienić ava, bo obaj mogą wylądowac w Chicago...albo poprostu zmień zespół, któremu kibicujesz, wtedy tylko zmienisz logo w avie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to jest możliwe, przecież w dniu rozpoczacie obozów treningowych w składzie powinni byc już wszyscy gracze z gwarantowanymi umowami :?. Jest tak czy nie, bo byłem przekonany, że jest :x

Możliwe, chociaż niezbyt często praktykowane gdyż zazwyczaj wszyscy chcą mieć składy na cały obóz, deadline jest jakoś na krótko przed rozpoczęciem się sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalismy Jerome Jamesa jeszcze z tego co zrozumialem

Własnie nie, ostalismy niejakiego Jerome'a Jacksona, jego gre widzialem bodajze dwa czy trzy razy był zmiennikiem Marbury'ego w NYK i jest to niski rozgrywajacy, czyli kompletnie zbedny gracz w Bulls. Mi podobnie jak Gierapowi bedzie brakowalo w Bykach Antnio Davisa, jego poswiecenie, pracy w defensywie, zbiórek, doswiadczenia, a czasami tez walki do upadłego (np mecz z Washington przedsezonowy z tamtego roku :P ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax jest zdenerwowany i wcale mu się nie dziwię, bo nie tak to miało wyglądać. Miał odejść Piatkowski, a okazało się, że odszedł mentor tego młodego zespołu (z kończącym się kontraktem)- Antonio. Myslę, że to główny powód dla którego Pax czuje się troche nieswojo. Miał plan, żeby wyczekac Currego i to mu się udało- nie p[rzepłacił niepewnego gracza, ale okazało się też, że jak pisałem była to broń obusieczna, przez co Byki straciły swietnego gracza, który nawet z ławki dawał niesamowitą energię zespołowi- no cóż, szkoda. Jak to się mówi niema nic za darmo, a Paxon to też człowiek i czasem błędy popełnia. Nawet jeśli okaże się, że Curry będzie grał dobrze i że będzie zdrowy, nie bedę miał żalu do JP, bo ten trade był poprostu konieczny, żeby nie zniszczyc tego co udało się tak mozolnie zbudować- żałuję oczywiscie, że nie ma już z Bulls Davisa, żałuję, że niema któregoś z młodych graczy Knicks, ale cieszę się przedewszystkim z faktu, że niema juz w obozie gracza, który mógł wszystko rozpieprzyć

Teraz ogólnie spójzmy jak to wyglada

Curry<->Sweet

Davis<->Thomas+ Jackson+ picki

 

Wyobrażacie sobie komntrakt szecioletni za ok 60mln dla Currego :shock: . Dzięki tej sumie jestem szczęśliwy, że go już niema. Teraz ma super koleszkę z Bulls Crawforda

PG Marbury (choć chodzą słuchy, ze ma być SG)

SG Crawford

SF Richardson

PF Rose (?)

C no własnie chyba Curry, ale wtedy płacą w cholerę kasy JJowi za grę z ławy

 

To może byc za duża nawet jak na Larrego Browna. Rose'a bałbym do S5, bo przyda im sie choć jeden walczak z prawdziwego zdarzenia, a pozatym banda słabych defensywnie chłoptasiów- jak Brown ich poukłada to ja niewiem, ale co mnie to obchodzi Knicksi umoczyli (choc mogli bardziej) już drugi raz w tradzie z Bulls i to jest ważne!

 

A co z Bulls

PG Kirk

SG Gordon (jeśli jest już na to gotowy)

SF Deng

PF Sweetney

C Chandler

 

Ja bym to tak ustawił, choc ciagle mam przed oczami spietego Bena, który wychodząc w S5 w game6 z Wizards spalił się na starcie.

Offseason definitywnie się dla Bulls zakonczył!

 

 

PS: Jackson z tego co pamiętam to wcale niejest niski gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jackson z tego co pamiętam to wcale niejest niski gracz

Zalezy jak na to patrzec. nie ma on dwoch metrwo, ale tez nie 190 cm, chodzi mi o to ze jest to raczej PG, a tych w Bulls jest pod dostatkiem, bo mamy trzech takich graczy plus mogacy sportadycznie tam grac(przychodzil do nba jako pg) Gordon, wiec chyba jest on niepotrzebny w Bulls. a do tego jest FA, wiec chyba nie trzeba go podpisywac.

N i chyba jak to napisal joseph chandler wiecej bedzie gral na srdoku, bo tak naprawde jest jedynym bykiem, ktory moze tam grac odsazedł Curry nie ma juz bialasków - Reinera i C-Tryba :Wink: (ten pierwszy podobno zalapal sie do skladu LAC). Licze ze skiles bedzie wykorzystywał w wiekszym niz to mialo w nyk czasie Sweeta, bo chlopak talent ma. A co do tima Thomasa, to nie widze innej opcjii niz trade, chyba ze chcemy my czyscic troche salary, a nastepne lato to bedzie extension dla Hinricha, ale to jeszcze strasznie daleka przyszlosc, teraz sie liczy tylko ten sezon, jest juz nawet bardzo ładny temat zalozoy przez josepha. Wiec czekamy na kolejne PO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, Byki wygraly na tym trejdzie???

Hmm ok grajcie sobie na srodku Chandlerem i w razie fauli albo kontuzji wystawcie tam Songalie, bo na PF macie chlopaka ktory chyba ledwo przekracza 2 metry, straciliscie dwoch centrow, jeden swietny w ofensywie, z szansami na dominacje na Wschodzie wsrod wysokich, oraz mentora, motywatora i obronce z prawdziwego zdarzenia.

Tim Thomas bez komentarza, zreszta on sobie nie pogra bo Nocioni jego na sniadanie, jak ja wlasnie swoja bulke z maslem, chyba ze coach wystawi go na PF, ale wtedy bedzie z czego sie posmiac..., a Jackson on w ogole do 12 nie bedzie lapal. Pick mogliscie wziac nawet pierwszo rundowy, za duzo mlodych tez nie mozemy miec po 3 pierwszych rundach w tym roku, i 2 w przyszlym. Powodzenia w tym sezonie, bedzie wam potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, Byki wygraly na tym trejdzie???

Hmm ok grajcie sobie na srodku Chandlerem i w razie fauli albo kontuzji wystawcie tam Songalie, bo na PF macie chlopaka ktory chyba ledwo przekracza 2 metry, straciliscie dwoch centrow, jeden swietny w ofensywie, z szansami na dominacje na Wschodzie wsrod wysokich, oraz mentora, motywatora i obronce z prawdziwego zdarzenia.

No nie wiem kto tu bedzie sie mylił odnosnie potencjału pozyskanych graczy.

Chyba zapominasz od czego zaczęło sie to całe zmieszanie z edkiem. Serduszo to nie przelewki odmowa testów DNA tez raczej pozytywnego swiatła nie kładą na dalszą kariere Currego.

Z tego co sie dowiedziałem Knicks mają zwolnic Davisa i ma wrócic do Chicago (podobno).

Dalej odnosnie kto ma grac na C,chyba żyjesz troche latami 90-tymi ,teraz w tej lidze graczy wysokich i dobrze zbudowanych jest naprawde znikoma ilosc. Songaila w Eurpie grął jako C jest Harrington Malik Songaila Chandler sporoa rotacja gdy wezmiemy pod uwage fakt ze3 Bulls sporo czasu grałi czwórka małych i jednym wysokim. Ktoś o tym chyba zpomniał. Noci kryjacy Pf przeciników, Danp pamiętasz to??

Na ocenieni tego ruchu przyjdzie czas moze Curry bedzie obkwiniem Knicks w ataku kto wie. Sytuacja w Bykach była juz tak napieta że Pozostanie Currego nie wchodziło chyba juz w gre nawet do Bozego Narodzenia. Szkoda tylko ze Ariza zostje w Knikcs.

Swoją droga Izeja ma niezłego pierdolca na punkcie graczy Bulls.

A tak mi sie przypomniła odnonie trajdu J.Rosa do Raps, ten trajd tez miał więcej przeciwników wsród fanow Byków z czasem sie okazało ze Pax wiedział co niszczy ta druzyne.

ps. NIe moge sie juz doczekac pojedynków NY-Bulls w MSG.

Tyson vs.Curry

Hinrich vs.Jamal

Bedzie ciekawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danp Byki wygrały na tym gdyż Pax zrobił to co zamierzał,skoro Curry nie chciał grać w Bulls,rozpieprzał drużyne tym swoim biadoleniem,w dodatku nei chce się poddać testom DNA to po cholerę taki gracz :?: :?: Który i tak po zesonie by uciekł bo byłby FA :?: :?:

A tak to jest znowu czysta atmosfera :D i tak powinno być,szkoda Antonia to napewno ale cóż nie ma nic za darmo :wink:

A co do Tysona,to może nas wszystkich zaskoczyć na C tylko tej masy mało :cry: :cry:

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph czuwam :)

 

niewiem dokońca co otym myśleć

 

wzasadzie się cieszę

bo NY zaczyna wygladać jak drużyna a nie , "charytatywny dom opieki koszykarskiej"

 

Curry to najbardziej utalentowany gracz podkoszowy w lidze , ale jak wykorzysta 50% swoich umiejętności będę wielce rad , bo te 50% to będzie robiło z niego dobrego gracza

 

z drugiej strony zachodzi paradoks polegający na kolejnym "u-offensywnieniu" zespołu przy defensywnym L.Brownie :? , lubiącym pracowitych :? i doświatczonych :? graczy

 

rozumiecie coś z tego transferu? :?

 

gdzies przewinoł mi się przez oczy pomysł grania Currego jako PF , który osobiście uważam za naprawde niezły , przy James'ie i Frey , a Brownowi wydaje się łatwiej będzie nauczyć go bronić defensywnie tam gdzie miałby przewage wzrostu i masy nad praktycznie każdym przeciwnikiem , dodatkowo silny obwód (Marbury,Q,Crawford) nie wymusza grania Currym dalej od kosza

 

boże tylko niech Brown nauczy go defensywy :wink:

 

nie zabardzo rozumiem ruwnania z którego wynika wyraźny zysk byków w tej wymianie :?:

pozyskali T.Thomasa o którym wydaje mi się że niema potrzeby mówienia , Sweet'a który choć dobry jest kompletnie zespołowi nieprzydatny itd.

równie dobrze żeby zwolnić sobie salary NY mógł odać ich zadarmo tyle że niedawać picków które raczej są ostatnią żeczą którą "wkońcu" odradzające się byki potrzebują , no chyba że pax przewiduje kolejną 5-cio letnią budowę :lol: wdodatku knicks'i nieodali Arizy , naczym wydaje się raczej zależało Pax'owi i niezależało izajaszowi

Curry to ryzyko , bardzo duże ryzyko

kto nie ryzykuje ten nie wygrywa

 

Knicks'i itak potrzebowali powietrza , ich skład jest przeładowany i niespójny , Curry niewypali , trudno gdzieś się go upcha , za 2 lata skończy się kolosalny debet nowojorczyków i zacznie się poważna budowa zespołu

czego i sobie życze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku oczywiscie ze pamietam, az za dobrze, klopoty sercowe jakiegokolwiek wyczynowego sportowca sa zawsze zagrozeniem, jak napisal kolega wyzej kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Mowie teraz powaznie, ja na waszym miejscy zaczalbym sie martwic waszym stanem graczy podkoszowych, Songalia w Europie??? Wow niezla rekomendacja, Aleen kolejny dominujacy center ligi NBA, Sweet 2 metry rewelka, jedyny gracz z prawdziwego zdarzenia Chandler, za malo masy na centra ale walecznoscia, agresja i sprytem nadrabia braki, ale w ofensywie??? No teraz przy wiekszej ilosci minut ten stan rzeczy sie zmieni zapewne, dorzuci pare oczek. Co do tego ze Paxson pozbyl sie tego czego chcial, Gierap przeciez on przeciagal jak mogl i ludzil sie cale lato ze Curry zostanie, on go nie wypychal na sile, to Curry wolal odejsc niz zostac, a co do biadolenia, postaw sie na jego miejscu, chcialbys dostac 60 baniek usd czy raczej 5 baniek??? NBA to nie instytucja charytatywna, to jest biznes, wilk syty i owca cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do biadolenia, postaw sie na jego miejscu, chcialbys dostac 60 baniek usd czy raczej 5 baniek??? NBA to nie instytucja charytatywna, to jest biznes, wilk syty i owca cala.

Jasne,tylko że najpierw trzeba grać na te 60baniek $,nie twierdze że tak Curry nie grał(tym bardziej teraz gdy prawdziwych C jak na lekarstwo),ale dokładając jego lenistwo(tak,tak tego mu nie da się odmówić),problemy z serduszkiem i słabą obronę nie należy mu się tyle,a przez to właśnie Pax jednak go się pozbył,napewno nikt tego by nie chciał gdby Ed zachowywał sie jak gracz NBA a nie jak wilk który chce $$$,a to że Pax się łudził jak pewnie 60% kibiców Chicago(w tym ja) ale łudziłem sie że Ed zmądrzeje a nie że zostanie na 1 rok,i wyleci za nic,w dodatku pewnie rozwalając to co w Bulls jest najważniejsze(i przez co :cry: Davisa)czy chemię zespołową,widać że oni lubią ze sobą grać,a tu Ed wyskakuje że on ma zarabiać tyle co cała drużyna :?: :?: To może niech zacznie grać za całą drużyne :? :?

Tylko dlatego Ed opuścił Bulls,gdyby chciał normalne $$$ za swoją grę to napewno by to dostał,on woli kasę niż rozwój i to jest już jego i NYK wybór :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tego sie nie spodziewalem . Curry OK ale tracic Davisa to troche wsypa. Tyson kompletnie nie nadaje sie na C, Othella raczej to samo... ale juz nie o to chodzi. Stracilismy troche zbiorek AD i to jest problem. Pozatym AD tez potrafil cos tam dorzucić co przy niskim score bykow mialo duze znaczenie. Thomas, patrzac na stats ... jedyna jego zaleta jest chyba to ze potrafi trafic 3 ke, ale tych co potrafia trafic trojke mamy az nadto. Reszta co z nim przyszla to porazka ... wymiana miala by sens gdyby wcisnac NY np Eryka a nie AD...

ps Byku cos pisales ze AD moze wrocic do Bykow? skad masz takie info?

Z tego co wiem AD byl zadowolony z gry w Bykach gdyz jego zona pochodzi z okolic Chicago wiec cieszyl sie wkoncu z bliskosci rodziny. Wyszlo troche nie po mojej mysli, ale zobaczymy co liga przyniesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Byku cos pisales ze AD moze wrocic do Bykow? skad masz takie info?

Na RealGM chodza takie ploty.Ze niby Thomas dogdał sie z Paxem ze trejd dojdzie do skutku z tym wyjatkeim ze davis wóci. i tak patrzac na wymiane T.Thomas- A.Davis która kompletnie do mnie nie trafia taka opcja wydaje sie miec jakies rzeczywiste podłoze!

 

Joseph

Offseason dobiegł końca, zaczął się nowy sezon i powstał nowy odpowiedni temat, ten więc zamykam

(Jeśli będą sprzeciwy kierowac je na PMa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.