Skocz do zawartości

Offseason w Chicago


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak donoszą informacje na Yahoo Rahima raczej nie zdobędziecie, tym bardziej że on sam interesuje się ofertą NETS i daje im pierszeństwo, na początku będzie zarabiał 5mln. Pisało jeszcze że interesuje go gra z Kiddem, więc Rahima chyba nie zdobędziecie, chociaż nie wiem ile macie do zaoferowania. ale zapowiada się że przede wszystkim rahim chce powalczyć o wysokie miejsce w PO. nie mówie że bulls daleko nie zajdzie, ale przede wszystkim NETS z nim w składzie będą mieli niezły skład, a on sam będzie najważniejszym zawodnikiem pod koszem, przez co może liczyć na piłki. tylko czy kidd będzie potrafił rozdzielić piłki między cartera, jeffersona a rahima :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą informacje na Yahoo Rahima raczej nie zdobędziecie, tym bardziej że on sam interesuje się ofertą NETS i daje im pierszeństwo

Również o tym czytałem i uważam, że NJN to prawdopodobnie będzie miejsce gdzie zagra Shareef, a pisałem o nim bardziej jak o pobożnym życzeniu niż realnej sprawie. Wybrałewm w listy FA jego ponieważ jest najlepszym podkoszowcem i co ważniejsze Bulls mają zapasy finansowe, zeby go podpisać (o ile nie podpiszą Currego).

on sam będzie najważniejszym zawodnikiem pod koszem, przez co może liczyć na piłki.

Opcja gry z Kiddem jest jak magnes, i widać, że po głupich decyzjach sprzed roku władze NJN chcą się zrechabilitować i wkraść w łaski Kidda. Madre posuniecie, bo bez niego ten zespół nie istnieje

tylko czy kidd będzie potrafił rozdzielić piłki między cartera, jeffersona a rahima

O to bym się nie martwił. Wkońcu to najlepszy PG ostatnich lat :wink: Pozatym mam przeczucie, że jeden z SFów prędzej czy później może pożegnać się z klubem, ale o tym już kiedyś pisałem w innytm temacie.

 

A w obozie Bulls nadal cisza jak makiem zasiał :? Ostatnio więcej czytam o White Sox niż o Bulls :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału coś zaczyna się dziać w obozie Bulls. Hawksi myślą podobno o wymianie Currego za Harringtona. Szczerze to nigdy nie przepadałęm za tym graczem ze względu na jego sposób bycia i goracą głowę w ataku. W defensywie wcale nie jest lepszym graczem od Eda, ale za to w ataku wolę już mieć pod koszem Eda niż gdzieś dalej Ala. Nie podoba mi się taki pomysł i Bullsom chyba też nie, bo nikt tego nie potwierdził.

Inne plotki donoszą o poważnych ruchach w kierunku dwóch graczy którzymi interesowali się w Chicago w trakcie sezonu. Nen podobno może polecieć do Kings w zamian za Mobleya. Nuggets potrzebuja SG a Kings kogoś pod kosz. nene byłby bardzo przydatny w Bulls, ale nie ma kogo oddać w zamian za tego przyszłościowego PF/C. A szkoda

Inna plotka dotyczy Rahima. Też chętnie widziany byłby w Chicago, ale oprócz NJN do wyścigu stanęli Spurs. Obaj gracze byliby przydatni w zespole, ale niestety :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pomału zaczynam prowadzić dyskusję z samym sobą jak Key w topicku o Sonics :(

 

Wczoraj doszło do rewanżu (jesli mogę to tak nazwać) za porażkę Bulls w PO z Wizards. W Vegas Byczki ograły zespół z Washingtonu 4 punktami (83-79). Mecz wyglądał na zacięty a ostatnia kwarta była remisowa co znaczy, że mecz pomimo małej stawki mógł się podobać (może Infiniti widział :wink: ). W sumie to w tej lidze interesują mnie występy dwóch graczy. Reinera i Przybysza. O pierwszym co nieco wszyscy wiemy. Wczoraj był pierwszym strzecem i drugim zbierającym zespołu z Chicago. Jak na summer league przebywał na boisku długo i spisał sie dobrze. Gorzej wypadł w swoim debiucie na parkiecie Dawid, który poza faulami i dwom zbiórkami nie zachwycił kompletnie niczym, no ale chyba nikt nie spodziewał się kokosów :wink:

Byki zagrały na niezłej skuteczności, choć jak spojżałęm na trójki to się przestraszyłem (20% :oops: ). No ale nie po to są te ligi, żeby patrzeć na skuteczność :roll: Napomknę tylko jedną statystykę która mnie trochę rozbawiła. Wizards zdeklasowali Bullsów w blokach (9-0 :o )

No to po krótce tyle. Coś więcej o graczach będzie można powiedzieć po kolejnych meczach. Teraz dwóch czy trzech pokazało się z dobrej strony, ale jak to faktycznie z nimi jest wie tylko Skiles. Ważne jest pierwsze zwycięstwo w lidze letniej

A dam jeszcze linka do strony ligi z Vegas bo może nie każdy jeszcze znalazł: Vegas Summer League

 

Kolejny mecz z Magic w nocy z piątku na sobotę, wiec żeby podtrzymać tradycję:

GO BULLS BEAT MAGIC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: :wink: No taki monolog prowadzisz jak narazie josephnba :wink:

co do Summer League,to faktycznie Reiner się wyróżnił,zobaczymy jak będzie w następnych spotkaniach :wink: Oby jak najlepiej bo może się on okazać 2 a może 1 Centrem w Chicago :shock: :shock:

 

No z ciekawością patrze na Dawida,zagrał 12min co jest troszkę mało,może dlatego tak słabiutko po za tym że Reiner grał długo i dobrze,mam nadzieję że jeszcze pokaże się z dobrej strony,bo jakiś talent i możliwości ten chłopak ma,tylko trzeba je pokazać :wink: :wink:

 

Co do Bulls,ciekawie zapowiada się sprawa z Currym,jak narazie powiedział że najpierw chce zobaczyć ofertę z Chicago zanim zacznie szukać innego klubu,przy okazji serduszko mu już bije prawidłowo co nie znaczy że jego wartośc wzrosła,no chyba że przez to że schudł :wink:

 

Czekam na dalszy rozwój sytuacji,bo tak naprawdę chyba wszyscy fani Byków chcieli by znowu zobaczyć eda w hali United Center 8) 8)

 

PS.Wie ktoś jak tam jest z Jay'em Williamsem :?: :?: Czy powróci do Bulls :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się dwie plotki w sprawie nowego rosteru Bulls. O ile pierwsza to żadna nowośc, bo Byki juz wcześniej wyraziły zainteresowanie Marshallem to druga trochę mnie przestraszyła. To jakieś niepotwierdzowe miom zdaniem kompletnie chybione info z HoopsHypa o wymianie A.Davisa za Cegłę Walkera z Celtics :?

1. Tutaj sytuację komplikuje fakt różnic na tle finansowym. Jak twierdzą źródła Chicago Sun Times obie strony są zainteresowane. Marsh, który chce wrócić do Chicago bo tu mieszka jego familia, rząda niestety więcej niż Byki są w stanie zaoferować. On chce zarobków na poziomie MLE, a Bulls chcą przeznaczyć na niego zaledwie część tej kwoty, co zwazywszy na braki wysokich guardów jest oczywiste. Do walki o Marshalla startują też Netsi, ale to Byki wydają się być bliżej podpisania umowy, choć kto to wie. Wkońcu $$$ to jest argument dla którego już niejeden się złamał :wink:

2. To moim zdaniem kosmiczne ploty, bo Hoops powołuje się na Chicago Tribune a ja tam nie mogłem nic znaleźć, ale jako, że dotyczy to Bulls to się wypowiem. Za żadne skarby nie chcę takiej wymiany. Nie dość, że osłabia to naszą strefę podkoszową (bo tak szczerze to jaki z niego PF) to niewątpliwie wpłynęłoby na chemię w zespole. Davis to mentor tego składu. Tyson i Ed sporo się od niego nauczyli, a w szatni Antonio jest podobno niezastąpionym ogniwem spajającym Byczków. Może i jest przepłacany (kto niejest), ale wnosi do zespołu znacznie więcej ponad statystyki. A Walker :?: Ciągłe fochy, kłutnie, jęki jak to on niejest zadowolony, ciągłe wycieczki na 7.5m od kosza itd. Biorąc pod uwagę, że niedawno Byki w jasny sposób dały do zrozumienia, że problematycznych graczy nie chcą w szatni (czyt. E-Rob) wątpię czy Pax i Skiles poszliby na taki trade

 

A tu coś fajnego do poczytania przed snem :wink: Jordan in favor of age minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do walki o Marshalla startują też Netsi, ale to Byki wydają się być bliżej podpisania umowy, choć kto to wie. Wkońcu $$$ to jest argument dla którego już niejeden się złamał

Hm...jednak Marsh,chyba nie leci na kasę,widać że bardzo mu zależy na powrocie do Bulls,chyba nie tyle ze względów rodzinnych,on poprostu poczuł magię Bulls :wink: a poważnie to ja zawsze byłem za w sprawie Marshalla,wiem że Pf z niego taki jak z Murarza Walkera,ale napewno byłby przydatny,napewno bardziej niż wymieniony Walker,po za tym Donyel grał już w Bykach i szło mu całkiem całkiem :wink: Tylko oczywiście kasa,to co jest ostatnio głównym czynnikiem(patrz McMillan czy wachania Eda 8) ).

On chce zarobków na poziomie MLE, a Bulls chcą przeznaczyć na niego zaledwie część tej kwoty, co zwazywszy na braki wysokich guardów jest oczywiste.

I widać że Pax dobrze kombinuje,nie ma sensu przepłacić Marshalla,i albo godzi się grać za to co Byki w tym momencie są w stanie zaoferować albo nie ma czego szukać w Chicago,w sumie szkoda bo chętnie widziałbym go w Chicago :wink: :wink:

 

Co do wymiany Walker-Davis,to chyba z kosmosu więty news,ale skoro napisane to jak josephnba też się ustosunkuje,było by to wariactwo zamieniać Davisa na cegłówkę Walkera,który po za rozwalaniem teamów od środka za wiele nie potrafi :? co prawda nie za bardzo jestem z Antkiem D.ale fakt że trzyma on chemię w Bulls,potrafi motywować a z racji stażu i doświadczenia no i jednak jakiś umiejętności ma posłuch wśród młodych byków,jest takim mentorem,szkoda że za taką kase :? :? ale mentalnie bije Walkera na głowę i niech tak pozostanie :wink: [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax dobrze mysli, Marshall oczywiscie przydalby sie Bykom ale nie za taka kase. Kiedy DM zostal wymieniony z Raptors uwazalem ze jest to strata dla Bykow gdyz ten zawodnik moze niezbyt finezyjny ale zawsze skuteczny, no i potrafi trafic trojke, zebrac czy tez rzucic spod kosza. Marshall jak najbardziej come back ale nie za taka kase jakiej chce.

 

Natomiast odnosnie plotki z Antonio Davisem - hmm calkowita porazka jesli by doszlo do takiej wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest z GM - mami w NBA i w ogóle z pewną atmosferą w Lidze wokół Walkera. Niby boiskowy kretyn, poziom parkietowego loyality&IQ żenujący, wieczny malkontent, a jak tylko otwiera się okienko transferowe to zaraz menadżerowie czynią go jednym z głównych przedmiotów swoich rozważań. Przypominam sobie jak Sloan, kiedy powiedziano mu, że Murarz odpala 10-15 rzutów za trzy w meczu stwierdził tylko: I co jego trener to wytrzymuje???. Dlatego ręce mi opadają jak słyszę za kogo ma pójść gdzieś Walker bo moim zdaniem to gracz, którego miejsce jest w Atlancie :twisted: :!: I chyba Paxa pogięło jak ma takie głupie pomysły :twisted: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba Paxa pogięło jak ma takie głupie pomysły

gdyby te plotki dotyczące posuwających się rozmów zostały potwierdzone to faktycznie Maxec nie mógłbym się z Tobą niezgodzić, ale moje zdanie jest takie jak kilka h temu. To kosmoiczne ploty wyssane z pala przez tych z hoopsa, bo u "źródła" nic o tym nie jest wspomniane :wink:

A tutaj znalazłem tekst który rozwiewa wątpliwości "Paxson also shot down a rumored sign-and-trade deal with the Boston Celtics involving Antonio Davis for Antoine Walker. Regarding veteran free agent Donyell Marshall, Paxson doubted the team's payroll could afford "what he's looking for." :wink: (dzięki Bogu)

 

A teraz coś co musi ucieszyć fanów Bulls. Wreszcie są jakieś oznaki życia od Duhona. Chłopakowi nie uderzyła sodówka do głowy i jego agent ma spotkać się z Paxem z sprawie obgadania umowy jaką złożyli działecze Bulls Chrisowi 1.VII. Podobno Duhon chce kontraktu opiewającego na 6 mln płatnego w 3 lata, co daje rozsądną kwotę 2 bańki za sezon. Jak znam życie, to Pax choćby pewnie mógł dać tyle to się potarguje (wkońcu od czego on tam jest 8) ). Myślę, że już 22.VII Duhon będzie znowu Byczkiem, bo z tego co czytałem podoba mu się gra pod skrzydłami Skitelsa. Szczerze mówiąc to spodziewałem się tego. Duhon był bardzo przydatnym graczem i choć może już zaczynać mecze z ławki (o ile znajdzie się wysoki guard, lub Gordon poczyni duże postępy defensywne) to sądzę, że puszczenie go byłoby błędem. Na takich graczy zawsze jest popyt, a w Bykach taki zmiennik to skarb. Jedynym powodem dla którego mógłby opuścić Bulls jest kasa, ale on chce niedużo więc problem się sam rozwiązał :wink:

Dziś kopiemy tyłki Magicom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę newsów na temat Bulls się pojawiło :wink:

 

Ponoć Eddy Curry zrezygnował z podróży do Atlanty aby omówć sprawę kontraktu z władzami Hawks,jako powód podaje się że miałby on tam przejść badania lekarskie,co patrząc na jego (byłe)problemy z sercem,mogłoby doprowadzić do jeszcze obniżenia jego wartości na rynku :wink:

a może to poprostu Pax i Skiles,przemówili mu do rozsądku,oferując odpowiednią kwotę do jego możliwości :roll: :roll:

 

Dalej aktualna jest sprawa Jay'a Williamsa w Bulls,ma on dołączyć do Byków po lidze letniej,Skiles obserwuje go i sprawa kontraktu jest ciągle otwarta.

Z tego napewno nie jest zadowolony Pargo,bo przy coraz bardziej prawdopodobnym pozostaniu Duhona,i jeszcze do tego powrotu Jay'a on bedzie musiał opuścić Chicago,zainteresowanie nim okazały Lakers,Wolves,i Wizards.

Zobaczymy jak to się wszystko skończy,ale ważne że Eddy ma dużą szanse pozostać w Chicago za nie duże pięniądze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Narazie w obozie Byków żadnych knkretów, czyli nikt nie jest pdpisany z graczy o których chcielibyśmy uślyszec e sa podpisani :wink: Ale mam cos o Jayu Williamsie. Interesuje sie nim dwa zespoly: Miami Heat i Houston Rocktets, którym chyba sam Swift nie wystarcza. Liczyłem ze uda sie g podpisac, a puścić w świat Pargo, ktory po tym jak trafił kilka trójek w seri przeciwko Wash stal sie "kimś" na rynku FA i chcę go kilka klubów (między innymi Lakers). Jeszcze tak wracajac do Jaya, to oczywiście nie liczę na niego że będzie ghrał tak jakie byly oczekiwania gdy przychodzil do NBA (wkońcu wybranie go z drugim numerem zobowiązuje) ale że to wlasnie w Bykach sie powoli będzie mgl podnosić po tym tragicznym wypadku motocyklowym. W Heat czy Rockets byl by od razu rzucony praktycznie na głęboką wodę, a u nas bezie mial trochę czasu, ggdyż na PG mamy Hinricha i mam nadzieje Duhona.

 

Tak zauwazylem ze dywizja w której graja Byki, czyli Central Divison, może urastać do jednej z najlepszych, jesli nie najlepszej dywizjii w calym NBA! Oczywiscie narazie na papierze, gdyz oprócz nas sa tam Detroi- chyba nie trzeba przedstawiac, najlepsza druzyna ostatnich lat, teraz maja jakies tam zawirowania z trenerami, ale niewierze zeby w sezonie nie byli mocni. Indiana- wraca Artest, wybrano Grangera, odszedl Reggie, ale jak wiemy Carlise to jeden z najlepszych coachow i na pewno ta strata będzie widoczna, ale będzie ona chyba mala i Indy po roku przerwy (czy rokiem przerwy mozna zanwac awans do polfinalu konferencjii?) wraca chyba do walki o "coś". Cavs- wzmocnienia, wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia, jeszcze do tego LBJ i Gooden będą dojrzalsi, a szukaja jeszcze jakiegoś rozgrywajka, no i Milwaukee o ktorych szerzejw innym temacie, ale tez w tym roku nie szczedza grosza(jakies 200 baniek na kontrakty)- moga byc niespodzianka nastepnego roku. Więc jak widzimy nasza dywizja jest piekielnia mocna, ale powiedzmy sobie szczerze ze dla 3ciej druzyny poprzedniego RS na wschodzi to chyba nie jest takie straszne :P .

 

EDIT:

Jest juz późno i jestem spiacy totez wrzuce tylko linka a jutro t szerzej skomentuję.

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... for_curry/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie was drodzy kibice :wink: co wy takiego wielkie go widzicie w Jay-u Williamsie ze za wszelka cene wiedzielibyscie go w Bykach. Fakt ze facet mial powazny wypadek motocyklowy, nie gral dlugi czas a gdy gral wcale tak nie blyszczal jak powinien. Obecnie mamy na ta pozycje 2 dobrych graczy i jednego perspektywicznego Pargo ktorego wielu z Was niedocenia tak jak ja niedocenialem. Wiekszym problemem jest obecnie pozycja centra jesli odejdzie Eddy.

 

news.

byc moze T.Kukoc zostanie zawodnikiem Chicago Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy takiego wielkie go widzicie w Jay-u Williamsie ze za wszelka cene wiedzielibyscie go w Bykach. Fakt ze facet mial powazny wypadek motocyklowy, nie gral dlugi czas a gdy gral wcale tak nie blyszczal jak powinien.

Ja az tak nic wielkiego nie widze, ale chodzi mi bardziej o obsadę trzeciego rozgrywjka. 10-15 minut w meczu. Tyle ...

Obecnie mamy na ta pozycje 2 dobrych graczy i jednego perspektywicznego Pargo ktorego wielu z Was niedocenia tak jak ja niedocenialem.

O to chodzi ze mamy tylko Hinricha. Pargo jest RFA i wzbudzil zainteresowanie kilku klubw (miedzy innymi Lakers i Wolves), oczywiście bedziemy mgli go zatrzymać, ale jeśli ktoś zlozy mu zbyt duza propozycję to chyba jej Paxson nie zablokuje i Pargo pojdzie w swiat. Z Duhonem jest podobnie, równiez jest RFA. Więc jak widać, aż tak różowo na tej pozycj nie jest :roll: .

 

Wiekszym problemem jest obecnie pozycja centra jesli odejdzie Eddy.

 

Dokładnie z tych trzech opcji które wyczytalem na realgm nie pasuje mi zadna. W ostateczności Murphy, ale on chyba podpisal niebagatlenle extension (Mullin podobno dal mu 68 milionów za 6 czy 7 lat gry, nie jestem tego pewien bo Murphy dogadal sie juz kilka miesiecy temu podobnie jak J-Rich) świetny rebounder, kompletnie odmiennie niz Eddy. W ataku niezły, choć IMO za bardzo ucieka na obwód i odpala trójki. Tylko że by sie dublowal pozycjami z Tysonem (jesli puscimy Eddyego to Tyson to knieczność) choc mze Skitls ustawi Tysona juz na stała na centrze. radmanovic jest niezły, ale juz by wolał Troya, plusem jego jest to ze chyba nie dostanie az tak olbrzymiego kontraktu jak Murphy. Opcja z Grizz kompletnie mi nie odpowiada, podobnie jak Paxsonowi.

 

Jak widzę chyba Bulls sie nie dogadai z Currym i staraja sie teraz wyciągnąć coś za niego. Pewnie zarzadal zbyt duzej kasy, ale zbyt dugiego kontraktu. a wiadomo ze oprocz etyki pracy na minus dla Currego w rozmowach o kontrakt wystepuje jego choroba serca. Mam nadzieje ze chociaz Tysona nie rozmienimy na drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja az tak nic wielkiego nie widze, ale chodzi mi bardziej o obsadę trzeciego rozgrywjka. 10-15 minut w meczu. Tyle ...

 

Tyle to akurat w meczach grają drudzy rozgrywający :wink:

Ja nie wiem czy Jay jest fizycznie przygotowany do grania w NBA, niby w powrocie do pelnej sprawnosci pomagal mu byly trener od przygotowania fizycznego MJ, i sam Williams mowi ze jest gotowy do grania, po czy lakonicznie stwierdza ze nie jest w stanie zaladowac pilki do kosza z gory ale jest w stanie zlapac obrecz i powiesic sie na niej, troche dziwne gadanie.

ps-zrodlo dla pana Pistonsa srodowe wydanie "Chicago Tribune"-rowniez naziemne, niech pogrzebie w sieci moze znajdzie gdzies artykul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawy Jaya Williamsa to podobno z chcecia by widzialo w swoim skladzie Houston, ktore ma (po zaklepaniu Stromile'a) skromne fundusze, więc może dać Williamswoi tylko minimum, ale chcialoby by go mieć w Teksasie. Chca go za pewne dlatego bo na nikogo więcej tak naprawdę pieniedzy nie maja. Zbaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

 

Co do byczych plotek to Paxson jest zaintersowany trzema graczmi, ktorzy zostana/został zwolniony. Chodzi mianowicie o Michaela Finleya, RaeFa Lafrentza i Austina Croshere'a. Jesli chodzi o ta trojke to z chcecia w Chicago powitał Finleya, wiem ze by zabierał minuty Gordonowi, ale on może tez grać na SF, pasowal by tez do potrzeb Bykow, czyli w poszukiwaniu wysokiego obrońcy, choć może z ta obrona nie jest najlepiej, ale może w zespole, ktory jest oparty na defensywie (Bulls) by sie w tym elemcie sprawdzil, w koncu w Mavs nie trzeba było bronić, b nikt im nie kazal (tak bylo za Nelsona, teraz podobno Avery chce wprowadzi pojecie defensywa przez duze D do zespolu Cubana, zobaczymy co z tego wyjdzie). W ataku na pewno móglby pomóc zespolowi, jest to zawodnik, ktry może rzucić spokojnie 30 punktów w meczu, choc ja bym chcial zeby odrgywał rolą taka jaka spełnial w Mavs- Stack, czyli pierwszy wchodzacy na pozycję SG-SF (hamuje to jednak troche rzwoj Nocia, ale cos za coś). wtedy na swoja naturalna pozycje wrocilby by Kirk, a na SG wskoczył Gordon. Do tego ulubieniec Skilesa- Duhon, Finley i Nocioni na ławie. RaeF i Croshere jesli zostana zwolnienie przez swoje dotychczaswe kluby niech szukaja miejsca gdzie indziej.

 

Ale i tak najwazniejsza sprawą jest podpisanie wysokich: Chandlera i Curry'ego, Phily przedluzyla Dalemberta, wiec odpada jeden zawodnik, ktorym sie Hawks intersowali do gry pod koszem, a jak wiemy maja oni jeszcze multum kasy, więc boję sie ze ktoregos z tych zawodnikow stracimy, ale mam nadzieje ze jednak pojde na moze troche mniejsza kase, ale za to grajac w zespole z aspiracjami- czyli wybiora Byki.

 

Ben Gordon is set to join the growing legion of reality TV stars.

 

The Bulls’ guard recently filmed a basketball-themed show with Cleveland’s LeBron James and Philadelphia’s Andre Iguodala that is scheduled to air on MTV beginning in August.

 

The premise is a streetball showdown between teams of amateurs from Chicago and New York, ranging in age from 16-21.

 

Gordon, a native of Mount Vernon, N.Y., coached the New York team, while Iguodala handled the Chicago squad, even though he grew up downstate in Springfield.

 

James then hosted a game between the two rival cities in his hometown of Akron, Ohio.

 

“It was fun,” Gordon said. “I think it will be interesting for people who like basketball. There are a lot of different stories out there about some of the kids trying out, just some of the struggles they’re going through. This is something they were really looking forward to.”

 

 

Widac lansuje sie chlopak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie po długiej ciszy coś drgnęło w obozie Bulls. A raczej w obozie Hawks, którzy chyba jednak nie przedłożą oferty Curremu, a co za tym idzie Ed powinien zostać w Bulls. Jakoś nie słychać innych ofert, choć może nadal Bulls szukają jakiejś opcji s'n't. Podobno coś krąży o Sonics i Radmanovicu. Niewiem czy to sprawdzone info, ale wolę napisac, żeby później nie było 8) . Ale jesli Ed miałby zostac w Bulls to więcej atutów ma Pax, który juz nie musi (jeśli miał zamiar) niczego przebijać. Hawksi zaineresowali się Zaza Pachulią i wyglada na to ze odpuscili Eda :D

Pax nadal poważnie myśli o Kukocu co mnie cieszy, ale władze Bucks nie ustają w próbach ponownego podpisania z nim umowy. Bedzie ciężko, ale wiele wskazuje na to, ze Toni załozy znowu koszulke Bulls (tylko jaki numer :twisted: )

Poza tym potwierdziły się plotki, ze Pax ma zamiar wywalic z salary kontrakt NieRoba, który nadal zalega po zwolnieniu tego pajaca w zeszłym sezonie

Pax mówił równiez o innych RFA, czyli Tysonie i Chrisie (no i o Pargo, który chyba zostanie czyli J-Will out). Pewne jest jedynie to, że Pax się nie będzie śpieszył z podsuwaniem umów do podpisu i napewno jeszcze nie dziś skończą sie nerwy zwiazane z offseasonową karuzela. Wiadomo nie od dziś, że chce podpisac swoich w pierwszej kolejności i z tego co mówi nic się nie zmieniło. Pax ma plan i wydaje się być konsekwentny. Narazie wszystko wydaje się układac według jego założeń i mam nadzieje, ze tak bedzie nadal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest tak jak piszesz to wszytsko idzie po mojej mysli. Pax chce postawic na mlodych utalentowanych graczy ktorzy juz w zeszlym sezonie stanowili sile zespolu z Chicago. Martwi mnie, ze w przypadku niedomagan Edda brak zawodnika ktory moglby powalczyc pod koszem. Ani A. Davis czy Tyson a tymbardziej Othella nie potrafia grac na tej pozycji, alternatywa jest ogrywanie Reinera, ktory mimo ze troche :wink: drewniany to jednak ma warunki aby cos tam pograc. Tylko ze to nie jest zawodnik ktory potrafi rzucic w meczu powyzej 10 pkt no chyba ze jakas metamorfoza. :wink:

 

Jak widac Pax nie chce wielkich zmian, wlasciwie chyba zadnych poza Kukocem... okaze sie czy mial racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.