Skocz do zawartości

Offseason w Chicago


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon sie juz skonczył. Trzeba by zalozyc nowy topic, ale jaos mi sie nie chce wiec jeszce tu sie wpisze bo mam pare fajnych filmików. Glownym bohaterem jest Andres Nocioni i jego paczki :)

 

http://rapidshare.de/files/1780748/Andr ... t.avi.html

 

http://rapidshare.de/files/1780798/Andr ... .mpeg.html

 

http://www.adjweb.com.ar/videos_juegos/videos/X_b.zip

 

http://www.adjweb.com.ar/videos_juegos/videos/X_a.zip

 

Dwa ostatnie to z kokursu wsadów. Naprawde godne obejrzenia dla kazdego fana Bulls Jakśc słaba, ale warto popatrzyc taki paczki :)

 

A i jeszce mam 2 minutowy filmikk , kiedy to Gordon zdobyl te 35 punktów w meczu przeciwko Bobcast. Wiem ze pewnie kazdy fan widzial ten mecz, ale jednak łatwiej dla kogos jest sciagnac 13 mega niz np. 600, wiec i ten link wrzuce, choc to juz stare czasy. Ale warto popatrzec ... mmm

 

http://yourchicagobulls.com/videos/0330 ... G35pts.avi

 

No i kraza ploty, ze nie bedzie jakis spektakularnych wolnych agentów w Bykach. Razcej bedzie sie staralo utrzymac ten skład. Czyli trzeba podpisac Tysona, Curryego i Duhona. O kims zapomniałem? Jesli tak skorygujcie. A zamiast walki o najlepszych FA Paxson bedzie staral podpisac weteranów. Kandydaci to Kukoc, Ruffin i Marschall. Pierwszy zgodzi sie grac za minimum, no moze troche wiecej. Ruffin to dobry obronca, ale straszne drewno w ataku, wiec mysle ze gora2-2.5 banki za sezon. Marschall moze sie troche bardziej cenic, ale tez powinien byc stosunkowo tanio "zalatwiony". Myślę ze to bardzo ciekawy ruch, jesi oczywiscie dojdzie do niego. Przyda sie troche doswiadczenia w Bykach. Ci gracze na pewno nie byliby pierwszoplanowanymi graczmi, ale jednak ich zmiany mogly byc kluczowe, Szczegolnie liczylbbym na Marschalla, ktory jest nietypowym PF. Świetny rzut z dystansu, mniej walczy na tabicach. Ale jednak sie przyda, bo od zbiórrek beda/sa Davis i Tyson. No i moze jeszce bedziue Ruffin, widze ze moze to naprawde zaprocentowac w nastepnym sezonie. Moze bedzie jeszcze udany niz ten, ktory sie własnie zakonczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do Marshalla to jestem za właśnie z tych powodów co napisałeś,nietypowy PF bardzo dobry rzut z dystansu,duża sprawnośc i koordynacja ruchowa jak na PF,świetnie by uzupełniał się z Tysonem i Edem,co do pozostałej dwójki to Kukoc to by była straszna pomyłka :? Nie dość że moim zdaniem wypalony,to jeszcze gra na SF :?: a tam jest Luol i Andreas więc po co on :?: :?: :? :?

Co do Ruffina,to jestem na nie,gracz przeciętny i to mocno moim zdaniem,wolałbym poszukać centra dobrego w ofensywie,bo przecież mógłby wtedy grać z Tysonem w parze,a Ed grałby z Donyellem i to byłaby fajna paka.

Ale najważniejszą sprawą jest utrzymanie składu i na tym trzeba się skupić przy okazji oglądając dokładnie graczy którzy mogą się przydać :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do Marshalla to jestem za właśnie z tych powodów co napisałeś,nietypowy PF bardzo dobry rzut z dystansu,duża sprawnośc i koordynacja ruchowa jak na PF

Własnie dlatego ze więcej ma z SFa niż PFa i dodatkowo ma problemy z grę defensywną nie byłbym szczęśliwy gdyby ponownie zawitał do Chicago, zwłaszcza, że biorąc pod uwagę jego obecną forme może zarządać sporego kontraktu. Oczywiscie jeśli byłaby sytuacja, że zgodziłby się na stosunkowo niski kontrakt (i najlepiej 2-3 letni) myslę, że opłaciłoby się go podpisać. Wielkich problemów z tym nie powinno byc, bo ma rodzinę w Chicago i przebakiwał w RS o chęci powrotu do Illinois. Jednym z głównych powodów jakie przemawiają za nim jest wielkie doświadczenie i spora jak na tego typu gracza liczba rpg.

Słyszało suię sporo o Bellu i jego grze w Bulls. To moim zdaniem znacznie ciekawsza opcja, bo tańsza a pozatym wysokich w Bulls jest sporo, brakuje za to wysokiego dobrego guarda, który odciązyłby niski backcoard Byczków

Kukoc to by była straszna pomyłka :? Nie dość że moim zdaniem wypalony,to jeszcze gra na SF :?: a tam jest Luol i Andreas więc po co on :?: :?: :? :?

Sorry ale jak uważasz, że podpisanie Kukoca byłoby pomyłką to Twoje obecnośc na Forum NBA jest pomyłka. Jaki wypalony. Widziałeś mecze bucks w tym roku. Dawał niesamowite doświadczenie i wprowadzał spokój własnie wtedy kiedy młodzi (podobnie jak Bulls0 gracze Kozłów zaczynali się gotować (Bulls też mają tendencję do tekich zagrzewek). Jego spokój, znajomość wielu zagrań i przedewszystkim wszechstronność byłyby nieocenionym skarbem w tak młodej ekipie jak Bulls. Pozatym pytasz po co on na SF, a to dlatego, że Andres i Luol są zieloni i taki ktoś od kogo mogliby się uczyć gry to skarb

Co do Ruffina,to jestem na nie,gracz przeciętny i to mocno moim zdaniem,wolałbym poszukać centra dobrego w ofensywie,bo przecież mógłby wtedy grać z Tysonem w parze,a Ed grałby z Donyellem i to byłaby fajna paka.

Oh damn, mamy analityka :lol: Skąd Ci się takie ustawienia biorą. tyson z punktującym C Ed z niebroniącym dobrze Marshallem. WOW takie głupoty pisywano tylko na e-baskecie :?

 

Pierwszą sprawą jest wyjasnienie problemów Currego. Dziś ma być poddany dokładnym badanuiom które w pewnym stopniu powinny wyjasnić co i jak. To najważniejsza sprawa. mam nadzieje, że wszystko będzie ok, i że Ed (a raczej jego agent) nie zaśpiewa wysokiego kontraktu, bo wtedy zdecydowanie byłbym za oddaniem Eda za jakiegoś dobrego C/PF. Zdrowy i stosunkowo tani Ed jest pozyteczny, ale przepłacanych chłopaków nam nie trza...

Tysona jakoś się nie boję. Wie jakie ma braki, wie o swojej ułomności w defensywie i niepewnych plecach. Pozatym sporo czytałem, że nie zarzada wysokiej umowy. oczywiście nie można tego wszystkiego brać tak bardzo serio, bo to mogą być tylko gadki, pozatym agenci też swój udział mają w nakłanianiu teamów do wyższych kontraktów (wkońcu mają procent od wysokości kontraktu :evil: ). Moim zdaniem pax zrobił trochę błąd tak zdecydowanie dając do zrozumienia wszystkim, że przedewszystkim chce przedłuzyć swoich graczy, bo to dało młodym lekką przewagę i komfort podczas negocjacji. Można było udzielić bardziej wymijających komentarzy, a swoje myśleć 8)

No cóż zobaczymy co z tego wyniknie. Teraz z niecierpliwością czekam na jakie info ostanie zdrowia Currego, bo to dość kluczowy wątek dla dalszej przyszłości w tym offseason zespołu Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko każdy ma swoje zdanie,ale napewno wyżej cenie podpisanie Marshalla niż Kukoca,jeżeli mówisz że Marshall ma więcej z SF niż PF,to może tak ale ma te dobre cechy,napewno dające mu niekonwencjonalną grę jak na PF :roll: :roll: :roll:

 

Co do Kukoca,hehe wprowadzał by spokój powiadasz..no zgadzam się tylko żeby jeszcze coś rzucał do tego,nie będę sie opierał na statsach,ale jeżeli on ma być żeby Luol i Andreas mieli się od kogo "uczyć" to ja dziękuję za takiego nauczyciela :? :? ,po za tym ile MPG by grał skoro jest dwóch dobrych SF i tak naprawdę obaj się nadają do S5 :wink: :wink:

 

A co do analityki to jest moje skromne zdanie,przecież nie musi się tu z nim nikt zgadzać...

A co do mojej pomyłki jako usera forum,to nie ma co się oszukiwać każdy kto ma jakieś inne zdanie niż userzy odrazu tutaj nie pasuje,czy może tworzycie tu jakąś kastę internetowo-nba :wink: :wink:

Wszystko oczywiście no-offence :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie te tematy o Bulls :twisted: :twisted:

Gierap jak zwykle w roli pokrzywdzonego i sugeruje że jest dyskryminowany na tym forum i nie moze przedstawic swoich sugestii i spostrzeżeń. Na przytoczone argumenty Josepha przytocz swoje i bedzie oki, zacznie się naprawde ciekwawa dyskusja.

Joseph

WOW takie głupoty pisywano tylko na e-baskecie Confused

hehe tutaj w temacie o bykach gorsze głupoty wypisywano (tzn na tym forum). Np. "Nocioni to drewno" :wink:

 

 

wracając do tematu o Bulls!

Podstawa to podpisac kontrakty z RFA czyli trzema zastrzęzonym wolnymi agentami. Podobnie jak "J" uwazam ze nie ma sensu przepłacać Currego, Bulls moga znalesc kogos o mniej wiecej zblizonych umiejetnosciach ofensywnych (chocby Swift)tanszego. tylko że byki niezłe się wkręcił w schemat ofenywny z użyciem Eda i teraz znów musiało by czasu trochę upłynac zeby funkcjonowału to podobnie. Zreszta chyba tego równiez zabrakło w playoff, wywazonej gry "do srodka i na zewnatrz" bez Currego za duzo było bazowania na dystanise za mało piłek do środka no ale za bardzo nie było tam do kogo grać. Więc tak : za normalne pieniadze (badz krótszy kontrakt a wyższy) skłanialbym się do podpisania Currego, za priorytet uznac by trzeba zatrzymanie Chandlera. I duhon by został z tym że jego agent cos gadął od rzeczy na temat wysokości kontraktu lubie Chrisa za jego zaangażowanie i umiejetnosci obronne ale Duhon to mało talentu wysokie koszykarskie IQ i pracowitosc. On wyzej niz pewnien pozom nie podskoczy, więc raczej wielkich pieniędzy spodziewać się nie powinien.

Raczej pożegnałbym się z Harringtonem którego postawa w playoffs to jeden wielki zart. Oczywiście Piatkowski (ale ten ma chyba jeszcze roczny kontrakt)-out. F. Wiliams pa pa. J.Pargo mimo jego udanej drugiej czesci sezonu nie przekonuje mnie, tzn jego warunki fizyczne jesli zostaje Duhon to na cholere nam kolejnego małego obroncy który do tego jest filigranowy bardziej SG niz rozgrywajek. Oczywiści wszystko zależy od tego czy zostanie Duhon oraz czy Pargo bedzie się godził grac za minimum a jego wysepy na parkiecie bedą miały znikomy charakter. W sumie Pargo to kwestia otwarta. i Dalej Reiner pa pa, FunderBurke pa pa, i zostaje griffin, przekonał mne do siebie chłopak choc byłem sceptycznie nastawiony do jego umiejetnoci, ale potrafi facet bronic ofensywnie tez było coraz lepiej jak zrzuci pare kilo może byc dobrym ławkowiczem bo nie narzeka na ilośc minuta wchodzi i robi swoje taki się przydaje.

Co do potencjalnych wzmocnien. Pada pare nazwisk to się do nich moze odniosę .

A swoją droga ma ktos jakiego linka do FA na to gorace lato??

Bell jestem za, wysoki jak się spojrzy na naszych obwodowych (Pajka nie licze juz) :D Wchodizł by z ławki, dobry obronca, grał u Sloana czyli dawac go!!

Kukoc- faworyt bo uwielbiałem jego gre od początku kariery w NBA. Fakt że juz trochę wiekowy, ale z tego co widziałem bucks z nim w składzie to naprawde dobrze się prezentował. Jest tylko kwestia jego zdrowia czyli czy bedzie to Toni z sezonu 2003/04 78-gier, czy z sezonu 2004-05 51-gier. Pax sparzył się juz na Pippenie wiec czy zaryzykuje z Kukocem??

Sam mam obawy bo zdrowy kukoc to jestem za, ale jak wypadnie na pół sezonu i na playoffs to nie bardzo bym optował, ogólnie ryzykowne posunięcie.

Ruffin jesli Harringtona wywalamy to Ruffin by się przydął walczak do tego przystojny :roll: w ataku na poziomie Tysona (ee przesadzam Chanlder ciekawiej gra)za mał kase jestem za podpisaniem. B.dobrze prezentował się w pierwszej rundzie to tez przemawia na jego korzyść.

Marshall-nie wiem czy kolejny lubiacy biegac po obwodzie gracz byłby przydatny, no ale na tablicach radzi sobie bardzo dobrze, tylo że sezon miał udany i trzeba bedzie jednak pewnie dac mu trochę kasy a raczej duzych pieniedzy wart nie jest. Czyli raczej na nie jestem.

to chyba tyle.

Ja mam swojego kandydata, tzn niewiem nawet czy on jest FA :oops: ale wydaje się graczme odpoweidnim do składu Byków.

S.Battier z Grizz wiem że to raczej SF ale na SG w MeM tez grywał, i tak: dobry na póldystnsie, swietny obronca no i grał w Duke. Tak jakoś mam do niego sentyment i jak oglądałem Memphis to głównie z jego powodu (no i Swifta). Jak znajde liste FA to moge ściemniac dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to podpisac kontrakty z RFA czyli trzema zastrzęzonym wolnymi agentami. Podobnie jak "J" uwazam ze nie ma sensu przepłacać Currego, Bulls moga znalesc kogos o mniej wiecej zblizonych umiejetnosciach ofensywnych (chocby Swift)tanszego. tylko że byki niezłe się wkręcił w schemat ofenywny z użyciem Eda i teraz znów musiało by czasu trochę upłynac zeby funkcjonowału to podobnie.

Stro jest ciekawą opcja, i najważniejsze, że całkiem realną. Chce odejśc z klubu, ale też chce z miejsca do S5 i raczej troche krzyknie.

Battier wchodzi w ostatni rok kontraktu i można co najwyżej się wymienic, bo już przy okazji opisywania meczu Bulls-Memphis napomknąłem o jego inteluigencji i chęci przywitania w bulls

Kukoc- faworyt bo uwielbiałem jego gre od początku kariery w NBA. Fakt że juz trochę wiekowy, ale z tego co widziałem bucks z nim w składzie to naprawde dobrze się prezentował.

No właśnie Kukołcz gra niezwykle inteligentnie, wszechstronnie a co ważne zawodnoicy przy nim naprawdę odnajdują się na parkiecie. Ale zapomniałem o jego słabym zdrowiu. No cóż ja jednak zaryzykowałbym, nawet przez wzgląd na fakt, że powinien tu zakończyć karierę, bo tu zaczynał

Pamiętam pierwsze mecze, wieśniecką fryzę jak Nocioni, dużą szybkośc (którą stracił bo mu kazali nabrać masy), wszechstronność, fajne podanka i masę błędów, bo chłopak się tak denerwował, że aż było to widać :wink:

Ruffin jesli Harringtona wywalamy to Ruffin by się przydął walczak do tego przystojny

Zdecydowanie wolałbym Ruffina, zwłaszcza po słabiutkich PO Othelli. Jeszcze w RS potrafił tymi swoimi pompkami kogośzwieść i coś rzucić, ale jego doświadczenie i niezła gra na PO wzięły wolne- nie można dopuścić zeby to się powtórzyło.

PS: Tylko Reggie Evans z Sonics może mu urodą dorównać 8)

 

Linka z FA nie posiadam, za to mam linka z kontraktami graczy z HoopsHype http://www.hoopshype.com/salaries/memphis.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa tam pokrzywdzony odrazu :wink: :wink:

 

Wracając do Kukoca,to Byku właśnie napisałeś argumenty dlaczego jestem na Nie z Tonim,nie umniejszam jego umiejętności z początku kariery,ale teraz :?: :?: Latka lecą,a zdarzały mu się już słabiutkie sezony,i nie wiadomo czy napewno nie powtórzy tego,argument że tu zaczynał i tu zakończy jakoś do mnie nie przemawia(ala Pippen),żeby nie wyszło że Toni przyjdzie i jak siądzie to będzie siedział :? :? :? z kontują :?

 

Pomysł z nie podpisywaniem Eda hm...pasuje do taktyki,ale jak już było pisane,nie za wszelką cenę. :wink:

 

Co do Othelli to faktycznie temu panu trzeba podziękować,tak samo jak Wiliamsowi,co do Pargo to warto by było go zostawić,ma ten błysk(zwłasza w drugiej części sezonu pokazywał),ale jakby brakuje mu pewności siebie,nie jest to typ Kirka który potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność,ale może się rozwinąć bardzo przyzwoicie,problemem jest że w zespole jest dużo bardziej przydatny Duhon :wink: Który duuużo na boisku pracuje i świetnie broni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.chicagosuntimes.com/output/b ... rry22.html

 

Czyli pozytywy. Bardzo dobrze, szkoda by bylo chlopa, gdyby kontuzja mu przerwala kontuzję. Dobra teraz trzeba go podpisać. I zeby jakies Hawksy nie wyskakiwaly po niego z olbrzymim kontraktem :roll:

 

Co do Kukoca, to Gierap, nie masz za bardzo racji. Gdy wchodzil on w Bucks to prezentowal sie bardz dobrze. Wszechstronnnie, tu troche punktów, asyst i zbiorek. Myśle ze bylby dobry na 10-15 minut w waznym momentach.

 

No i jeszce mowilo sie o Bellu, po tym co slyszalem by sie przydał, choc jak gdzies pytalem najpierw podpisac conajmniej dwoch wysokich, bo obecnie to mamy tylko Davisa, bo i Curry i Tyson sa RFA. Wiec albo oni, albo walka o takich Magloire'a czy Stromila. Trzeba to dobrze rozegrac, zeby cos jeszce kasy starczylo chocby na Bella czy Duhona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio zacząłem się zastanawiać nad Jay'em Williamsem :roll:

Myślicie że ten gość ma jeszcze szanse grać na jakimś normalnym poziomie :?: :?:

Wiadomo że mógł się bardzo dobrze rozwinąć,na jednego z czołowych PG ligi,jednak ten wypadek skomplikował.

Teraz podobno wrócił do zdrowia i mówi o powrocie do NBA :roll: Tylko gdzie :?: Czy potrzebny by był w Chicago jeszcze :?: :?: Przy posiadaniu Kirka,i Duhona chyba nie,ale myśle że zamiast Pargo można by zaryzykować z Jay'em i podpisać go,sezon debiutancki miał bardzo dobry,mógłby być świetnym rezerwowym,tylko czy zdrowie nadal to samo :?: :?:

 

Sam się nad tym zastanawiam i ja bym zaryzykował,odpuścił Pargo,a gdyby Jay chciał grać za minimum podpisał go :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że ten gość ma jeszcze szanse grać na jakimś normalnym poziomie

Zależy co rozumiesz przez normalny poziom. Przypomnę, że miał strzaskaną miednicę i mało co nie stracił życia.

sezon debiutancki miał bardzo dobry

rookie season miał bardzo słaby. Załapał się ledwo do secoon rookie team, choc przyznam, że jak ogladałęm mecze Bulls z tamtego RS nieźle sobie radził, ale w ogólnym rozrachunku zawiódł mnie jak i innych kibiców (nie tylko Bulls)

 

Czy warto ryzykować utratę pargo kosztem jaya. Ja bym się bał. Coi prawda niewiadomo jaka forma jest u Williamsa, co on soba reprezentuje, woiem natomiast jedno. bulls mają prawo pierwszeństwa i teraz decyzja nalezy do paxa. Jeśli uzna, że watro zaryzykować, bo Jay coś soba reprezentuje to pewnie go podpisze (choc w sumnie kolejny niski guard w Bulls), ale na dzień dzisiejszy bez znajomości formy J-Willa lepszy Pargo (rozkręcony pod koniec RS i w PO) niz niepewny Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz rację lepszy pewny Pargo niż Jay w tym przypadku :roll: :roll: Chociaż czasem warto zaryzykować,tylko czy to się opłaci :roll: :roll:

Co do normalnego poziomu to chodzi Mi o pełną sprawność fizyczną :twisted: :twisted:

 

Co do jego rookie seson,to może na papierze za dobrze to nie wygląda ale potrafił ładnie namieszać,niestety przeplatał to słabymi występami,co do kolejnego niskiego guarda,to oczywiście jest sens w tym jeżeli Jay miałby zastąpić Pargo,inaczej nie ma to sensu,poczekamy zobaczymy co będzie decydował Pax,jeżeli tylko jego pomysły się sprawdzą to i Kukoc może być,bo wydaje Mi sie że Pax ma wizje tego zespołu i jeżeli uda mu się wszystko poukładać to może przyszły RS będzie jeszcze lepszy :roll: :roll: :roll:

 

PS.a wspomniałem o Jay bo lubię tego gracza,i szkoda że miał ten wypadek,możliwe że to przekreśla jego jakiekolwiek możliwości powrotu do NBA,ale gdyby miał wrócić fajnie by było zobaczyć go w Chicago :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chciano zrobic z Jaya gwazde, mowiono kto to nie przychodzi do Bykow. Przyszedl, cos tam pogral i wedlug mnie zadnej rewelacji. Mimo ze ma troche lepsze warunki od Pargo to jednak uwazam ze Janiero zasluzyl sobie zeby w niego inwestowac. Kiedys bylem przeciwnikiem PARGO, jednak od czasu kiedy zaczely sie problemy zdrowotne Kirka, i Janiero dostal wiecej szans do wykazania sie - zrobil to bardzo dobrze. Uwazam ze bledem byloby pozbywac sie tego zawodnika kosztem Jaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i ponoć potwierdzone Jay wraca na parkiety NBA,z tego co mówił chciałby do Chicago,ale sam stwierdził że przy Kirku,Duhonie i Ben,cieżko by mu było się przebić,w treningu prezentował się dobrze,tylko czy 2 lata przerwy to nie za dużo tym bardziej po takiej kontuzji :roll: :roll:

Ja dalej trzymam się że Pax mógłby podpisać z Jay kontrakt a pozbyć się Pargo,ryzyko duże ale Williams wydaje się być w formie do gry,a przed wypadkiem był graczem napewno lepszym niż Pargo,i teraz może być wzmocieniem :wink:

Dezyje oczywiście podejmie Pax,oby słuszną :wink: :wink:

 

PS.Fajnie że Jay pozbierał się i bedzie grał,życzę mu jak najlepiej,nawet w innym zespole niż Bulls 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio czytałem kilka nowości ze świata o Bykach. Na jakiejś grubie dyskusyjnej nawet nie poswieconej Bykom za bardzo czytałem po raz kolejny o chęci powrotu do Chicago Kevina Garnetta. W obliczu sporej liczby guardów w składzie i małego deficytu na pozycji skrzydłowych (co było widać w PO). Choć taki ruch to byłoby cs wielkiego i n8ie bardzo wiem kogo Byki musiałbyby odać za Keva. Możeliwe, że podpisaliby Currego i jego posłali do Minnesoty. Oby tylko nie pozbywali się Hinricha, bo on poprostu musi pozostać w klubie nie ważne kto miałby przyjśc w jego miejsce 8)

 

Inne plotki dotyczą Rahima o którym pisałem jeszcze przez trade dedline. Jakiś koleś z Chicago pisał, że są pogłoski o możliwosci podpisania własnie jego a puszczenia w cholerę Currego. Była to dość subiektywna opinia, bo koleś widocznie nie pałał miłością do Eda, podkreślając, że przytdatny jest tylko w ataku i przeważnie na poczatku meczów, w późniejszych fazach odpada. Podobne opinie czytałem też chyba na Chicago Tribune swego czasu i też była to opinia jakiegoś kibica. Może to ten sam :roll:

Ostatnio Infiniti nic nie pisze, a pewnie maa jakieś cynki, może trochę poszerzy nasze wiadomości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josephnba napisał:

Możeliwe, że podpisaliby Currego i jego posłali do Minnesoty. Oby tylko nie pozbywali się Hinricha, bo on poprostu musi pozostać w klubie nie ważne kto miałby przyjśc w jego miejsce

No tak widzieć KG w Bulls było by piękne,tylko jak napisałeś nie za bardzo widzę kogo Bulls mieli by oddać,Curry no ok ale kto do niego Kirk??Ben??No napewno nikt by się na to nie zgodził,bo oni stanowią(zwłasza Kirk)trzon zespołu,i jego odejście mogło by mocno osłabić drużyne,bo wtedy kto na 1??Pargo??czy przejście Bena na 1 ale to bez sensu jeżeli widać że świetnie radzi sobie jako SG,pozostaje Duhon ale on to napewno nie poziom Hinricha :roll: Tak więc raczej są to mocno przesadzone plotki,chociaż o Chicago cicho ostatnio,może szykuje się po cichu Pax na jakiś mocny ruch,kto go tam wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio Infiniti nic nie pisze, a pewnie maa jakieś cynki, może trochę poszerzy nasze wiadomości

W Chicago gorąco jak cholera... temp przekraczaja 30 st C.

Nowosci nie mam, moze tylko tyle ze byly byk Kendal Gill wygral swoja druga walke boxerską :lol: ale to chyba do was dotarlo. Obecnie najwazniejszy jest temat Eddyego bo od jego zdrowia zalezy czy bedziemy szukac kogos na pozycje centra czy nie. Wiesci sa optymistyczne, ED ma duze szanse na powrot. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wasze posty i nie wiem dlaczego nie chcecie Ruffina (poza J'em i Bykiem)

 

Wczoraj własnie przyglądałem się unrestricted free agentom i poza Kwame i Andersenem to własnie Ruffina najchetniej widziałbym w Sixers..... Zbiera broni i to wystarczy na rezerwowego PF..... Jest doswiadczony więc przydałby się także w młodych Bulls.... Wizards w zesłym sezonie mieli problemy z podkoszowymi (kontuzje Thomasa i Browna) w związku z czym Michael grywał nawet w S5 i radził sobie bardzo dobrze.....

 

W tegorocznych PO w 16mpg zdobywał srednio 4pkt, 4zb i 0.6blk - jak dla mnie idealny role player pod kosz - szczególnie przy Webberze, czy Curry'm....

 

Nie będzie napewno specjalnie drogi, bo nie ma w lidsze wyrobionej marki i jest cieniusieńki w ataku, ale to nie od rzucania zawodników potrzebują Bulls, czy Sixers....

 

Dla mnie to nawet fajnie, gdyby Bulls go nie podpisali, bo wtedy większe szanse miała by Philly :roll: swoją drogą nie wiem, czy King się nim wogóle interesi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byki ytegoroczne przygotowania do nowego sezonu rozpoczną od Reebok Vegas Summer League. Własnie przeglądam roster (niepotwierdzony jeszcze) na ten turniej i w składzie jest tylko jeden zawodnik, który w minionych rozgrywkach reprezentował barwy Bulls. Jest nim Reiner, ale nie o nim chcę mówić. W składzie jest Dawid Przybyszewski- olbrzym (7-2) pochodzący z Torunia. Narazie niewiele o nim znalazłem, ale to już kolejny po Trybiku Polak, który ma okazję grać dla Bulls :twisted:

Dołączona grafika

 

No i powoli wyjaśnie się sprawa Currego. Po iście Brazylijskim serialu związanym z jego problemami sercowymi :twisted: dziś lekarz z LA podał diagnozę, która powinna zadowolić wszystkich włącznie z Edem. Curry jest zdolny do gry, ale jak wiadomo Pax już nie jest tak zdecydowany podpisać z nim umowę. Curry napewno nie może liczyć na taki kontrakt jaki planował wcześniej, ale nadal (a teraz po opinii lekarza tym bardziej) jest smakowitym kąskiem. Narazie pierwsi w klejce zdają się być Cavsi na czele z LBJem. Ciekaw jestem czy w najbliższych dniach o swoje upomni się Atlanta mająca ostatnio poważne zamiary co do EdaC. Pax powiedział wprawdzie, że Curry niekoniecznie musi opuścić Bulls, ale nie będzie go zatrzymywał na siłę jeśli jakiś inny zespół zechce zapłacić Curremu dużo pieniędzy. Napewno w grę nie wchodzi puszczenie gracza za darmo. Pax wspominał coś o wymianie czyli podobnej sytuacji jak przed rokiem z JamalemC, kiedy to Crawford zarządał sześdziesięciu kilku baniek (nie pamiętam i niechce mi się sprawdzać- to teraz problem NYK). Pax nie poszedł na taką kwotę i w pamiętnej wymianie traił do Bulls sam Cezary Trybiński :twisted: . Ciekaw jestem kogo zaoferowaliby Cavs w przypuszczalnym tradzie. Możliwe, że podpisaliby na podobnych zasadach Illgauskasa i oddali go do Byków, ale z nich dwóch zdecydowanie bardziej pasowałby mi jednak Curry, który przewyższa BigZ swoim wiekiem i przypuszczalnym potencjałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bylo by Edka , bo to nowe pokolenie Bykow i razem z Tysonem symbol nowej generacji Bulls. Jesli Eddy jest zdrowy to nierozumiem postawy Paxa, oczywiscie chce zaoszczedzic ale stawiajac cele Bykow na przyszly sezon nie mozemy grac bez jakiegos dobrego centra. A Eddy w minionym sezonie udowodnil ze po zrzuceniu nadwagi potrafi zagrac na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.