Skocz do zawartości

NCAA 2010/11


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym meczu mam nadzieję już nikt nie będzie się śmiał z Fab Melo. Chłopak ma umiejętności, ale jeszcze sporo się musi nauczyć. Pozwolę sobie napisać, że jest to dopiero jego drugi sezon w zorganizowanej koszykówce.

Nie lukałem meczu Syracuse, ale Melo bodaj szedł z 97 w rankingu ESPN jako 2 czy tam 3 C, tuż za Kanterem i teraz piszesz, że to jego drugi sezon grania w basket. WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lukałem meczu Syracuse, ale Melo bodaj szedł z 97 w rankingu ESPN jako 2 czy tam 3 C, tuż za Kanterem i teraz piszesz, że to jego drugi sezon grania w basket. WTF

Tak czytałem. 2, maksymalnie 3. I co w tym dziwnego? W HS już dzięki warunkom fizycznym masz ogromną przewagę.

 

Patrzę na ranking scout.com i nie widzę żadnego C z "Class of 2010" który powinien być przed nim? Joshua Smith ze względu na wagę był tam gdzie był.

 

P.S. Anthony Davis z unranked w wakacje wskoczył na Top1 rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obczailem na draftexpresie tego perryego masonajonesa iii , kempowaty - jakby go przepuscic przez szkolke larrygo browna z fundamnetami to by chlopak w hall of fame skonczyl

hujowo ze tacy gracze ida do jakis baylorow a nie do takich szkol gdzzie cos ucza - taki howland , krzyzewski, roy, kansas michst to by z niego prospect zrobili

ale mlody jest , jak dla mnie kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy teraz co pokaże mój człowiek Kris Joseph w barwach Syracuse :D

Lepiej zobaczcie co Jimmer odstawił przed chwilą, 22 na 37/ 52 ptk z jednym wypadem na linie :shock:

Może nie chce iść do Utah ?

jasne po co miałby chcieć iśc do ekipy w której z miejsca byłby gwiazdą i pezez której kibiców już teraz jest fetowany ( styknie zobaczyć jak go witają na kazdym meczu Jazz) :? Akurat Jimmer bankowo pójdzie coś 10-14 patrząc jak Nets grają teraz to pewnie taki pick dostaniemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdzie coś 10-14 patrząc jak Nets grają teraz to pewnie taki pick dostaniemy

swoj pewnie bedziecie mieli taki (chyba ze zostal puszczony w jakims tradzie?) wiec beda dwie szanse zeby wyrwac jego i jeszcze kogos :)

 

sa jacys solidni pg tak na polowe drugiej rundy? jakis szybki z bardzo dobra obrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej zobaczcie co Jimmer odstawił przed chwilą, 22 na 37/ 52 ptk z jednym wypadem na linie :shock:

Może nie chce iść do Utah ?

jasne po co miałby chcieć iśc do ekipy w której z miejsca byłby gwiazdą i pezez której kibiców już teraz jest fetowany ( styknie zobaczyć jak go witają na kazdym meczu Jazz) :? Akurat Jimmer bankowo pójdzie coś 10-14 patrząc jak Nets grają teraz to pewnie taki pick dostaniemy.

 

Od razu się spinasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki to jest Kalin Lucas, ale to materiał na late 1st round, early 2nd bardziej.

jesli wogole Lakers zostawia ktorys ze swoich wyborow :( mamy 4 w 2nd round wszystkie napewno nie beda wykorzystane

 

corey fisher jest cos warty?

 

licze ze gsw troche jeszcze spadna w tabeli i pick bedzie kolo 38

 

nie moge przebolec ze razem z sasha poszedl 1sr round pick za smitha... teraz za niego przypisywany jest Kamba Walker! wiem ze podskoczy i pojdzie pewnie nawet w top15 ale taki pick oddawac za bezcen szkoda

 

jakis solidny wysoki senior jest w mockach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz JaJuan Johnson z Purdue, masz zwierzaka od zbiórek - Kenetha Farieda. Obaj wysocy obaj, seniorzy. Może jakieś eurodrewno się trafi.

 

Corey Stokes, jeżeli to ten z Villanovy, to on się do ncizego nie nadaje.

Czy ja wiem...przynajmniej nie musiałby zmieniać swojego stylu gry i przestawiać się na warunki NBA, jak większość gwiazd NCAA...stałby sobie w rogu i siekał trójki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.