Skocz do zawartości

NCAA 2010/11


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Kosi, jak dokładnie wyglądają playmaking skills u Jimmera ? Bo Utah najprawdopodobniej oddało za niego Derona Williamsa. Ma ten chłopak szanse grać starting PG on NBA level, czy raczej zostanie strzelcem jak Korver/Reddick. Bo mnie ciekawi co UTAH odjebało tym trade`m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kosi, jak dokładnie wyglądają playmaking skills u Jimmera ? Bo Utah najprawdopodobniej oddało za niego Derona Williamsa. Ma ten chłopak szanse grać starting PG on NBA level, czy raczej zostanie strzelcem jak Korver/Reddick. Bo mnie ciekawi co UTAH odjebało tym trade`m.

Jeśli Utah faktycznie oddali Derona pod Jimmera to nie wypada mi zrobić nic innego jak wybuchnąć panicznym śmiechem.

 

Fredette potrzebuję dużo piłki w rękach i ofensywnie jest kozakiem jakich mało. Nawet w NBA ze zdobywaniem punktów nie powinien mieć problemów, ale nie zapowiada się na zawodnika takiej klasy, jakim jest D.Williams. W każdym razie nie jest to typowy rozgrywający, ani też strzelec jak Reddick, raczej coś po środku. Na koźle sobie radzi, podać też potrafi, ale brakuję tych prawdziwych "PG skills".

 

Nie widzę go jako podstawową jedynkę w drużynie z potencjałem na finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenie. Widząc raz czy dwa ciężko wyrobić sobie pełną opinię, ale wygląda na to, że loteria zdecyduje. Nie wydaje mi się , że Freddete pójdzie w , dajmy na to, TOP 8 draftu, ale wygląda na to, że UTAH panicznie bało się, że "franchise mormon" nie dotrwa do ich picku w środku I rundy i brało najwyższy możliwy pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widziałem Jareda Sullingera. Powiem krótko: Łaaaaaaał :o

Gość jest niesamowity: zbiera, broni, rzuca z półdystansu, z dystansu, ma niezłego post-up'a, stawia dobre zasłony. Fuck, jak go weźmie jakaś broniąca drużyna bez lidera to gośc może się stać kimś znaczącym w tej lidze. Guy to watch jak dla mnie. Dodatkowo w Ohio gra niejaki David Lighty, który w obronie już teraz potrafi i robi więcej niż 70% guardów w nba. Przydałby się taki Miami.

Z Purdue fajnie wyglada JaJuan Johnson, ale przy Sullingerze jest pachołkiem.

Jareda widze pierwszy raz. Perrego widziałem już trzy razy i ni cholery nie wiem dlaczego ten drugi jest wyżej w mockach. :?

Aaaaa. I Sullinger świetnie podaje. Nie jest turnover-prone jak 90% wysokich murzynów przychodzących do ligi, którzy nie potrafią oddac piłki przy podwojeniu.

Oglądałem wczoraj go przeciwko Illinois i powiem tak, może jakichs pachołków w NCAA może objeżdżać, ale w NBA to on może wchodzic conajwyżej z ławki, małodynamiczny, grubawy, niski, nieruchawy ... nie wiem może był niewyspany, ale zrobił na mnie wrażenie upasionego misia, zgarniał bloki aż miło, bardziej podobał mi sie wspominany tu Lighty.

 

Jakiś czas temu trafiłem też na Kentucky - Vanderbilt, gdzie kolejna wielka nadzieja w postaci Terrenca Jonesa z KFC 8) niby puka fajne cyfry i jest wysoko w mockach, ale też go nie widze jako znaczącego gościa w NBA, na PF'a za niski i słaby, na SF'a zdecydowanie za wolny, przyzwoicie wyglądał Brandon Knight będą z niego ludzie. W Vanderbilt właściwie tylko John Jenkins się do czegoś może nadawać, gośc ma szybki rzut, jest dośc szybki generalnie, musiałby tylko troche przypakowac i spokojnie takiego Jodiego Mekksa wygryzłby ze składu.

 

Draft 2011 zapowiada sie na c***owy.

 

Acha, największe wrażenie zrobili na mnie goście na trybunach przebrani za kawałki sera i niezwykle zaangażowane męskie czirliderki, możesz to Kosi dopisac do listy NCAA>>>NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Utah faktycznie oddali Derona pod Jimmera to nie wypada mi zrobić nic innego jak wybuchnąć panicznym śmiechem.

 

zamiast się smiać to byś pomyślał co piszesz :? To nie była wymiana Williams za możliwość wyboru Fredette, w tym całym pakiecie Fredette to co najwyżej dodatek, patrząc jak marnie ostatnio sobie radzi Miles i jak chimeryczny jest Bell to Jimmer pasuje jak ulał, i pomimo że większość sądzi że nie jest warty top 10 to imo jest to kompletny debilizm, taki sam jak wierzenie że każdego freshmana czeka wielki upside :? Freddete od swojego rkaskiego sezonu będzie w stanie sporo dać zespołowi do którego trafi. Oprucz niego jeszcze nieźle stoją akcje Barnesa i Singeltona, obaj wporzo jeśli by AK nie zostałw Utah to wybór tego drugiego nawet miałby spory sens, ale dalej nie zmienia to faktu że Jimmer powinien być Jazz głównym celem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Purdue - Illinois, głównie ze względu na transmisje na ESPN Amercia oraz senior night Moore i Johnsona. Chyba nie ma lepszej rzeczy w NCAA niż coś takiego.

 

Oczywiście życzę im jak najlepiej w MM, bo kontuzje Hummela mogły ich dobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą obejrzałem meczyk N.Carolina vs Florida state i ten Barnes serio robi super wrażenie, fakt że jak ktoś sadzi celną 3 na wagę zwycięstwa to ciężko się nie zachwycać, ale fzycznie i to jak składa się do rzutu to jak udoskonalona wersja Duranta :) ( dla zasady dodam ze nie chodzi mi o to iż koleś już jest na poziomie durexa tylko takie porównanie mi się nasuneło do głowy bo długaśny jest no i rzut ma naprawdę całkiem całkiem) to az zaburza trochę moją pewnośc co do wyboru Fredette, bo takie duo Barnes-Hayward za kilka lat mogło by sobie bardzo ładnie radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes porównany do Duranta , wow. Barnes się fajnie rozwija, jak nie jest głupi to powinien zostać. Raz, że z meczu na mecz dojrzewa (jego początków nie dało się oglądać), to za rok z takim składem mają poważne szanse na wygranie całej zabawy. (zakładam, że Henson odejdzie,a Zeller zostanie).

 

Mecz fajny, game winner też fajny. UNC zjebało w końcówce, bo powinni dowieźć te 5-6 pkt, a nie liczyć na cud. W niedziele grają z Duke o wygranie ACC. Będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/211997/Perry_Jones_Suspended_For_Wednesdays_Game_Possibly_Longer

 

WTF ? Przyjął gotówke or sth od rekrutujących ? Spadnie w mokach. Poza tym, jak jest suspended i nie rozegrał całego sezonu to może przystapic do draftu ? Bo czytałem na hoopshajpie chyba, że Perry na 99% atakuje draft w tym roku. DAMN

Do draftu może przystąpić jak najbardziej.

Baylor i tak dużo nie straci, bo szanse na załapanie się do MM mieli marne.(nie wierze, że wygraliby Big 12 Tournament)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.