Skocz do zawartości

NCAA 2010/11


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Mycek ale dlaczego dopiero pod koniec 1 rundy ? Przecież Bulls mają pick od Bobków, więc jest szansa na loterie. Chyba że o czymś nie wiem i ten pick jest jakoś zastrzeżony ? A więc jeśli nie to może ktoś będący top 15 pasował by do Bulls, w mockach w 2 dziesiątce znajduje się niejaki Alec Burks z Colorado, mógł by ktoś coś o nim naskrobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pick charlotte jest:

a) najwcześniejszy w 2012 roku.

B) zastrzeżony gdy będzie w loterii (top 14)

c) potem przez kilka lat zastrzeżony top 10 top 8 itd

d) a jak jakimś cudem te wszystkie warunki zostaną ominięte to bodaj w 2016 staje się niezastrzeżonym pickiem.

Patrząc na to co obecnie się dzieje w charlotte i jak bardzo nie ma tam na kim budować można twierdzić że przez kilka ładnych lat nie powinni wejść do PO (jest phila, indiana czy washington) i być w loterii więc ten pick jest baaardzo przyszłościowy, ale i patrząc na powyższe warunki- cenny.

 

http://www.nbadraft.net/2010draftnotes.html ja coś znalazłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o bykach, wymieniłem tych co mi się podobają, a mogą być dostępni w naszymi pickami.

Tam jednak nikt kompetentny, kto chociażby widział któregoś z nich w jakimś meczu, się nie pojawił, ale na szczęście dobra osoba założyła ten temat.

Tak więc pytam: Co o tych panach możecie więcej powiedzieć, lub ewentualnie gdzie i kiedy możnaby któregoś z nich zobaczyć??

 

Klay Thompson

LaceDarius Dunn (o tym już wspomnieliście)

E'Twaun Moore

I dwóch z pozycji innych niż SG:

Demetri McCamey

Aaric Murray

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się zobaczyć Villanova @ UConn

 

W nadziei na ciekawe widowisko zasiadłem więc przed monitorem i czekałem na tego madafakę Kembę W. Walker zaczął od 2 trójek w transition i UConn prowadzili 10-0 przede wszystkim dlatego, że Nova nie trafiali open looków z czterech-pięciu metrów (Wildcats oprócz tego, że zaczęli od 0-10 w pts, to mieli na początku też 0-10 w FG). Potem oczywiście karta się odwróciła i Huskies wrócili do gry głównie za sprawą Yarou, który tak swoją drogą jest naprawdę dużym murzynem. Dla odmiany z drugiej strony Oriakhi będąc całkowicie sam pod koszem nie dał rady przycelować choćby w obręcz. UConn jakoś próbował poderwać Kemba i trafił nawet lay upa, co było dość dużym wydarzeniem biorąc pod uwagę fakt, że przez następne 4 i pół minuty obie ekipy uzbierały w sumie 1 pkt pudłując po drodze 11 rzutów. Dalej wcale nie było lepiej i pierwsza połówka skończyła się wynikiem 22-21 dla Novy, przy czym obie ekipy rzucały ze skutecznością 24% z gry oraz miały więcej zbiórek niż punktów.

Ja cały czas powtarzałem sobie, że teraz może być już tylko lepiej i madafaka Kemba W. odpali w drugiej połowie.

 

No i w sumie odpalił urządzając sobie w końcówce pojedynek z Corey Fisherem. Kemba najpierw trafił trójkę i dołożył 2 osobowe i UConn prowadzili na mniej niż minutę przed końcem 5 pkt. Potem Fisher cisnął trójkę, w następnej akcji Walker spudłował 2 FT i sfaulował Fishera. Zrobił się remis, Kemba wziął piłkę w ręce, wjechał pod kosz i trafił floatera wygrywając mecz, a ja byłem szczęśliwy, że tym sposobem uniknąłem obejrzenia dogrywki.

 

Kemba to taki Iverson w wersji light, w NBA raczej wielkiej kariery nie zrobi, to będzie coś w typie Lou Williamsa.

 

Widziałem też Maryland i tego Jordana Williamsa i gość mi wygląda na lekko undersized klocka bez atletyzmu. Ogólnie bez szału.

 

Harrison Barnes jest jednym z najbardziej overrated, overhyped i inne obco brzmiące słówka zaczynające się na over graczy ostatnich lat. Materiał na rolesa, nie na czołówkę draftu.

 

Poza tym jestem fanem Illinois i Demetri McCamey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 21.00 zdaje się na ESPN America będzie powtórka całkiem dobrego meczu Ohio State-Prudue. Także chyba lepsze to niż wstawać w środku nocy ;]]

 

EDIT: Pierwszy raz widziałem Jareda Sullingera. Powiem krótko: Łaaaaaaał :o

 

Gość jest niesamowity: zbiera, broni, rzuca z półdystansu, z dystansu, ma niezłego post-up'a, stawia dobre zasłony. Fuck, jak go weźmie jakaś broniąca drużyna bez lidera to gośc może się stać kimś znaczącym w tej lidze. Guy to watch jak dla mnie. Dodatkowo w Ohio gra niejaki David Lighty, który w obronie już teraz potrafi i robi więcej niż 70% guardów w nba. Przydałby się taki Miami.

 

Z Purdue fajnie wyglada JaJuan Johnson, ale przy Sullingerze jest pachołkiem.

 

Jareda widze pierwszy raz. Perrego widziałem już trzy razy i ni cholery nie wiem dlaczego ten drugi jest wyżej w mockach. :?

 

Aaaaa. I Sullinger świetnie podaje. Nie jest turnover-prone jak 90% wysokich murzynów przychodzących do ligi, którzy nie potrafią oddac piłki przy podwojeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym roku jeszcze za wiele nie widziałem ale powoli trzeba nadrabiać i się wdrażać bo MM za pasem dziwki:]

 

widziałem ville z maryland

maryland całkiem spoko drużynka

nawet wygrywali przez większość meczu ale corey fisher sie wziął do roboty w drugiej połowie i było po japkach, ale ogólnie dobry mecz. dobra obrona, dobre akcje, dużo fast brejków

 

widziałem też jakiś mecz UNC ale to w grudniu jeszcze i nawet nie dotarłem do końca

i jeszcze florida - auburn, bieda jak c*** i jedni i drudzy

 

nie wiedziałem jeszcze nic z pac10 a to zawsze była dla mnie najciekawsza konferencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.