Skocz do zawartości

NCAA 2010/11


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jareda widze pierwszy raz. Perrego widziałem już trzy razy i ni cholery nie wiem dlaczego ten drugi jest wyżej w mockach. :?

warunki + atletyczność

 

buła, ale wybór spotkań to masz świetny ;]

 

A Pac-10 tylko Washington, Washington State i Arizona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera szkoda, chociaż w sumei to niewiem czy faktycznie ze szkoda :), że Fredette tyle szumu wokół siebie robi idealnie do Jazz by pasował, a tak to chyba wywinduje się do 2 dziesiątki draftu, natomiast interesuje mnie jeden koleś Gary McGhee się zwie i ciekawi mnie czy koleszka do NBA zawita, staty nie powalają ale ogląda się go super dawno gościa grającego na takiej, tzw. wkur..., nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera szkoda, chociaż w sumei to niewiem czy faktycznie ze szkoda :), że Fredette tyle szumu wokół siebie robi idealnie do Jazz by pasował (...)

Fredette nie pasowałby do Jazz, bo on potrzebuję piłki w rękach, żeby być produktywny. Jak chcesz prawdziwego "shootera" to nie ma lepszego niż Andrew Goudelock z College of Charleston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak chcesz prawdziwego "shootera" to nie ma lepszego niż Andrew Goudelock z College of Charleston.

wiesz bardziej niż efektywnego shotera ja chce Fredette :) na meczu z T'Wolves był dostał super owację od kibiców, chociaż oczywiście masz rację że on potrzebuje gały w łapach, co nie zmienia faktu że zależnie od tego jak losy Jazz się dalej w tym sezonie potoczą( czy Williams z Watsonem beda grać razem) mógłby się w Utah tym razem jako pros odnaleźć. Tyle się porównań narobiło wokół niego jedni co go nie lubią gadają ze to co najwyżej następny house, sprzyjający mu mówią że jest lepszy od Currego, mi on w ataku i obronie :) przypomina trochę Nasha, nie mówię oczywiście o rozegranie ale o umiejętność zdobywania ptk z rożnych, czesto ekwilibrystycznych, pozycji, ogolnie bardzo mnie interesuje jak w drafcie wysoko pójdzie i jak sobie w NBA poradzi.

 

Natomiast myślałem @Kosi że nawiążesz do szans tego ziomka Mcghee, masz w ogóle o nim jakaś opinię wyrobioną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast myślałem @Kosi że nawiążesz do szans tego ziomka Mcghee, masz w ogóle o nim jakaś opinię wyrobioną ?

Przyznam, że ostatnio nie oglądałem Pitt, ale ogólnie nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. W NBA go nie zobaczysz. W defensywie sobie radzi, zbiera też nie najgorzej, ale to wszystko. W ataku jest całkowicie zależny od dobrych podań.

 

P.S. Mam dobry dzień, więc jak ktoś ma jakieś pytania to niech korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się już Maćka.

Ale Ciebie też się zapytam jeśli jest okazja:

Są jacyś goście w ewentualnym drafcie którzy grają na pozycji 2/3 dobrze bronią i nie są dziurami w ataku?

Np maciek mówił o Dunn'ie, Lighty'm, Stokes.

Masz na myśl graczy z drugiej rundy?

Dunn nie broni dobrze, a Stokes do Draftu się w tym roku nie załapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się już Maćka.

Ale Ciebie też się zapytam jeśli jest okazja:

Są jacyś goście w ewentualnym drafcie którzy grają na pozycji 2/3 dobrze bronią i nie są dziurami w ataku?

Np maciek mówił o Dunn'ie, Lighty'm, Stokes.

Dopiero później dodałeś, że maja dobrze bronić i nie być dziurami w ataku, wcześniej mówiłeś o SG :)

O Dunnie powiedziałem, że broni mocno średnio.

 

Co do Stokesa Kosi to czemu niby miałby się nie załapać do draftu??jest seniorem, gra w teamie, który może pokazać się w NCAA Tournament i do tego w NBA może byc lockout i troche freshmanów i sophomores może zdecydować się zostać na studiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Stokesa Kosi to czemu niby miałby się nie załapać do draftu??jest seniorem, gra w teamie, który może pokazać się w NCAA Tournament i do tego w NBA może byc lockout i troche freshmanów i sophomores może zdecydować się zostać na studiach.

Nie przewidywałem takiej ekstremalnej sytuacji i jeśli zgłoszą się Ci co mają będzie mu ciężko. Jeszcze ma czas i może się pokazać, ale na razie nic na to nie wskazuję, by coś się pod tym względem zmieniło.

 

Rzut ma w sumie dobry i jako jedyny z 'Nova jest realnym zagrożeniem z obwodu, ale poza tym niczym się nie wyróżnia. Ma mecze, że rzuca 20 punktów, a kilka dni później 2. Takich zawodników jest masa.

 

Tak, chodzi o drugorundowych graczy no i ewentualnie koniec pierwszej (25-30)

A ten Lighty?

maciek mówił że jest całkiem dobry w obronie, i widzę że ma trójkę na +40%.

Lighty jest okej, tzn spełnia woje wymagania. Nolan Smith z Duke, choć on bardziej PG/SG i może do końca 1 rundy nie wytrwać. W drugiej rundzie jeszcze Justin Holiday z Washington, E'Twaun Moore z Purdue. Ogólnie ciężko z tą dobrą obroną, bo nawet jak teraz radzą sobie nieźle w NBA już tak kolorowo może nie być.

 

Lighty może nie dotrwać do 27 picku :)(na tę chwilę oczywiście) Gra w contenderze do tytułu i prezentuje się conajmniej dobrze.

Na tę chwilę to on się do tej pierwszej rundy nawet nie łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lighty może nie dotrwać do 27 picku :)(na tę chwilę oczywiście) Gra w contenderze do tytułu i prezentuje się conajmniej dobrze.

Na tę chwilę to on się do tej pierwszej rundy nawet nie łapie.

Ja już przestałem się kierować tymi mockami na tak długo przed draftem...Pamiętam jak kiedyś gadałem za RaJem o Brackinsie i mówiłem, że chłopak jest dobry i będzie wysoko w drafcie, a on twierdził, że nie załapie się nawet do NBA. Mocki są przekłamane, można je traktować poważnie dopiero po całym sezonie i jak się zbliżają i trwają przeddraftowe workouty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem się kierować tymi mockami na tak długo przed draftem...Pamiętam jak kiedyś gadałem za RaJem o Brackinsie i mówiłem, że chłopak jest dobry i będzie wysoko w drafcie, a on twierdził, że nie załapie się nawet do NBA. Mocki są przekłamane, można je traktować poważnie dopiero po całym sezonie i jak się zbliżają i trwają przeddraftowe workouty.

Wiadomo, że nie można ich brać na 100%, ale są jakimś punktem odniesienia. W końcu zajmują się tym osoby lepiej zorientowane w temacie (przynajmniej ode mnie). A workouty wiadomo, że jednemu poprawią notowania, innemu nie. Teraz tego nie wiemy i musimy operować na tam co mamy. Tak samo najbliższe mecze i później Turniej może wpłynąć zarówno pozytywnie i negatywnie. Obecnie w sumie zgadujemy trochę, a przynajmniej w przypadku tych graczy spoza Top15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi nie wiedziałem, gdzie cię znaleźć, ale tutaj raczej bywasz, więc powiedz mi coś więcej o tajemniczym zawodniku imieniem Greivis Vasquez - fajnie podaje, co?

Czemu w temacie o NCAA pytasz mnie o zawodników z NBA? I sprecyzuj pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.