Skocz do zawartości

NCAA 2010/11


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebiście, że Arizona jedzie dalej, a Duke wyleciało :D

Przy tym putbacku Derrick Williamsa oglądając z rana powtórke aż z krzesła podskoczyłem. 8) Później jeszcze sypnął buzzera za 3pt z trudnej pozycji :D

http://www.youtube.com/watch?v=v5pZUjIh ... r_embedded

 

PS. Jak "MoMo" Jones w kazdym meczu będzie tak sypał z półdystansu to nie ma na Wildcats bata...step backi, pull upy, fadeawaye. Świetny mecz tego chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym putbacku Derrick Williamsa oglądając z rana powtórke aż z krzesła podskoczyłem.

Ten jego mecz to cały właściwie był jak jeden wielki high light, seryjnie niesamowite co ziomek wyprawiał, a tej jego dunki dobitki to nawet Griffin mógł by się schować :) Coś czuje że przy tym wszystkim co się obecnie dzieje, czyli min. Barnes który być może zostanie to samo Sulinger to Williams top 3 draftu bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bracket rozje***y doszczętnie, nie trafiłem nikogo z Final Four, ale 90% uczestników rownież.

 

Skład finalistów szokujący w c***, gówniarskie Kentucky, VCU nie wiadomo skąd, "osłabiony" Butler i UConn, dla którego wygranie turnieju w konferencji miało być, i tak już niespodziewanym, szczytem możliwości.

 

Butler jedzie grubszy magical run, gamewinnery po zbiórkach w ataku, faule przy rzutach z 3/4 boiska, odrabiają straty, tracą 20 punktów przewagi, potem znowu odrabiają, czy mają -8 na minutę do końca, czy -2 na 10 sekund i piłka przeciwnika, nic ich nie rusza. Kozaki.

VCU też grubsze kozaki First Four 2 Final Four, najebali wczoraj Kansas +18 po 10 mintach, potem wszystko stracili, odwrócone momentum, pożar, a potem znowu im najebali. Te 2 teamy - klasyka March Madness.

 

UConn w sumie też imponuje, 9 win-or-go-home wygranych z rzędu.

 

Florida może sobie podziękować, że ich tu nie ma - 2 jakieś kretyńskie crunch time 28 footery Walkera z Butler, wtf? Teraz chyba będę kibicował Butler, rok temu byli bardzo blisko, a właściwie 3 pozostałe drużyny powinny być happy to be here.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trafiłem tylko uconn z ff :]

ale nie mam zadnego finalisty wytypowanego dobrze

 

ten williams jest pierdolnięty

widziałem mecze arizony gdzieś tam z grudnia, stycznia to wygladał fajnie, wszechstronnie i lekko kozacko, ale to co teraz robi to c***. jak dla mnie 1 pick w tym roku, tym bardziej jak sullinger chce zostać jeszcze rok na uczelni

 

a powiedzcie mi czemu kemba walker jest tak nisko w mockach, co z nim nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do prospectow

 

Kemba Walker- jak dla mnie absolutny kozak, z kozlem robi co chce i penetruje jak chce, jeden z bardziej wyriafinowanych niskich jacy wyszli z NCAA ostatnimi czasy , patrzac na to jak rozwijaja sie zawodnicy w NBA to swietlana przyszlosc przed nim - gdyby mial 6-2 albo troche wiecej wyskoku mysle ze spokojnie mozna by sie o niego pokusic z top3 draftu, straci przez warunki ale jak narazie z tego co widzialem czolowy talent

 

Derrick Williams - szacun, wyrafinowana gra tylem do kosza czyli cos czego 3/4 tweenerow z pozycji 3/4 nie ma - patrz Jamison, dobry rzucik , mobilny, mysle ze spokojnie ustanie SFom a w ataku bedzie robil jesien plecami do kosza , rzutowo niezly , jeszcze wypracuje kreowanie sobie rzutu i moze byc spory talent z goscia

 

Barnes - nie zawiodl, ma jaja, ma rzut, troche malo atletyczny wokol kosza jak dla mnie , zadn z niego killer a ze rzutowo tez genialny nie jest to nie wiem jak to sie przelozy na NBA ale wart rozwazenia, podobal mi sie

 

kto mi sie jeszcze podobal - Vernon Macklin - solidny wysoki

jeden z tych wysokich z Kansas State ale to rok temu w tym roku ich nie ogladalem a zdaje sie ten lepek jeszcze gral

 

Kawhi Leonard - solidny, z wystajacymi umiejtonosciami

 

Brandon Knight - jaja, rzut, odstawal od dzieciakow ale zachwytow nie widze, zero wejscia, zero polotu na PG, ale mega jaja rzutowo , jak ktos go wezmie wyzej od Kemby to dlugo pozaluje, zreszta w FF bedziemymieli okazje zobaczyc pojedynek

 

kto mi sie nie podobal

Jimmer Freddette - na bank nie jest to Curry , taki slinger , rzucac rzucac, mala pileczka ktora sie wcisnie ale i duzo rzuca , setki byly takich w NCAA ktorzy jak szli do NBA to sie mowilo ze dostanie 4 open shoty , 2 razy od kontry pobiegnie, cos tam poda i te 12-5 zrobi ,

jak dla mnie maly, bez obrony, na arenie NBA gdzie wysocy sa na najwzyszym poziomie i to co widzial z Florida to pikus to uwazam ze zostanie zmiazdzony

 

Henson - zniknal z Kentucky, moze nie tyle co nie podobal co duzo pracy przed nim

Terrence Jones - zadnych NBAowskich talentow - Danny Green taki albo sie myle

Marcieff i Marcus z Kansas - nic nie pokazali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derrick Williams - szacun, wyrafinowana gra tylem do kosza czyli cos czego 3/4 tweenerow z pozycji 3/4 nie ma

Pokaż mi chociaż jedną akcję z tego sezonu kiedy zagrał klasycznie tyłem do kosza. Poważnie pytam. Nie wiedziałem ani jednej.

 

a powiedzcie mi czemu kemba walker jest tak nisko w mockach, co z nim nie tak?

Top10 to nisko? 5-10 pick to jego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derrick Williams sam się porównał do Jamisona i Beasleya, także katastrofa... Kemba i Jimmer to typowi NCAA superstars napierdalatorzy z mocnym downsidem na poziom NBA.

 

Mój człowiek Tristan niby agenta podpisał, ale potem zdementowali - i dobrze, bo do NBA to on się jeszcze nie nadaje. Morrisy bez szału, Perry Jones who, Barnes bez szału, Henson to takie c*** wi co, Selby słaby. No lipny ten draft i tyle.

 

Btw, rozjebał mnie doszczętnie ten filmik:

 

http://www.funnyordie.com/videos/1f417b ... us-johnson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.