Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólny topic związany z tym wydarzeniem - tak, żeby nie offtopować w temacie z Gortatem.

 

To ja odrazu napomknę do wypowiedzi ignazz'a:

 

Ani Artest ani Gorti ani Shaq ( chyba ze w lozy vipow) obecnie nie zasluguja na nominacje.....

 

tak jakby sie zastanowic to poziom Gwiazdorow pierwszego formatu ostro skoczyl w dol bo ani LBj, Bosh ani Wade ani starzy KG Duncan Gino czy inni notoryczni allsrarcy graja slabo a nowych az tylu nie widac

 

tak wybrac pelna 24 obecnie to zaden komfort

Zgadzam się z ostatnim zdaniem, wybranie 24 najbardziej 'widowiskowych' [no bo o to w tej imprezie chodzi] gwiazd nie stanowi problemu. Ale nie zgodzę się, że Shaq nie zasługuje na nominacje. W zeszłym roku byłem zaskoczony, że nie wybrano go do ASW. Mam w dupie to, że ledwo wraca się do obrony, to, że już nie jest takim zajebistym graczem jak ładnych lat temu, ale c'mon, ten gość to żywa, GRAJĄCA, legenda tego sportu. A jego charakter jeszcze bardziej podkreśla to, że na takiej imprezie powinien po prostu być. ofcoz, nie będę tu się spinał jaki to zajebisty był kiedyś shaq a teraz nie jest, bo każdy ma swoje zdanie ;)

 

Chciałbym jeszcze poruszyć kwestię SDC. Kto waszym zdaniem powinien w tym roku wziąć udział? Fani Lakersów - uważacie, że Shannon powinien odkupić w tym roku swoje winy? :) Mamy dość Nate'a? Czy tym razem LBJ wystartuje? Chcemy kogoś z niezłym pierdolnięciem?

Wiem jedno, z roku na roku konkurs jest coraz gorszy i jestem ciekaw czy tradycja stanie się zadość czy też ktoś wymysli coś ciekawego.

 

Zapraszam do dyskusji.

 

POZDRO600 HATERS! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej chce Shannona w SDC! (chociaz w tym sezonie bardziej celuje w konkurs trojek ;p). W tamtym roku cos go strasznie przycmilo po nie trafieniu swojego flagowego one leg 360 :D Gosc zamiast ponowic probe (co Nate robi po kilkanascie razy) odwalil jakas kaszane. Pozniej juz byla rownie pochyla. Ma niesamowite warunki i mysle, ze nauczony drugi raz doswiadzeniem juz czegos takiego nie zrobi. Mysle, ze w takim konkursie powinno sie przynajmniej dostac szanse dwukrotnie, szczegolnie ze Shannon byl juz w konkursie w high school i spisal sie swietnie.

 

Oprocz tego to proponuje LeBrona wreszcie, Rose'a, Griffina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SDC to od momentu kiedy w lidze zagościł Sonny Weems chciałem go tam widzieć. W tym roku nie ma opcji żeby się w tym konkursie nie znalazł. Mam dosyć już Dwightów, Robinsonów i Browna...

Potrzeba świeżej krwi: Bill Walker, T-Will, Derrick Rose i Westbrook. Ciekaw jestem co McGee jest w stanie zrobić bo zasięg ma niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA powinno coś zrobić z tym weekendem, bo cała ta dotychczasowa formuła 10 razy sie przejadła. W NHL już coś zmienili. Niestety wygląda na to, że bedzie wszystko po staremu, a szkoda... Mogliby zrobić jakieś "1 on 1 challenge" czy coś w tym stylu, cokolwiek, jakaś okazja do zobaczenia gwiazd w nowym wydaniu. SDC to już cienizna totalna, pomijając cienki poziom, to wolałbym już widzieć tam gwiazdy, które robią to słabiej niż jakieś Derozany. Może jakieś większe nagrody za wygraną, lepsza motywacja, żeby nie było już nigdy czegoś takiego co zrobił Gerard Wallace.

 

Albo troche więcej jaj, jak np. Shaq w Skills challenge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiem czy ktos wklejal

sa pierwsze wyniki glosowania

http://www.nba.com/2010/news/features/a ... ef:nbahpt1

 

szczerze mowiac jestem w szoku. kobe ostatnio przegrywal z lbj'em albo howardem, bo duzo latwiej mu wygrac wsrod centrow wschodu a tymczasem milo mnie zaskoczono

 

zreszta podobnie wyglada pozycja gasola. za durantem, przed melo nowitzkim i duncanem. ten swoja droga jest po raz pierwszy jako pf i od razu ma problem z s5

 

andrew bynum zagral w 2 meczach, nie wiem czy rzucil 10 punktow poki co. ale jest 2 wscrod centrow zachodu i jak dobrze pojdzie to wejdzie w miejsce yao minga byc moze nawet do s5. life is brutal, choc jak patrze na reszte centrow zachodu i pozycje haywooda to mysle, ze wielu nie bedzie robilo z tego tragedii

 

ciezko wygladaja szanse lamara odoma, ktorego cholernie chcialbym w koncu zobaczyc w all star game (zamiast bynuma!) ale zapowiada sie poki co i tak na 3 graczy lakers wiec nie bede narzekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AB w S5 zasługuje chyba tylko według kibiców Lakers. Powinien być albo Pau albo Duncan.

Ja bym zestawił taką 5:

CP3/Deron, Kobe, Durant, Dirk, Duncan/Pau(Duncan zasługuje za bilans w sumie Spurs, ale na pewno spadnie do ASG, więc niech będzie Pau bo jest na chwilę obecną lepszym graczem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsada centra na zachodzie jest zenujaca i nie bedzie niczym zlym jak AB wyjdzie w s5 :)

AB w S5 zasługuje chyba tylko według kibiców Lakers. Powinien być albo Pau albo Duncan.

a widzisz kogos duzo lepszego z tych ktorzy sa nominowani jako c niz ab?

BB sobie oczywiście żartował, przynajmniej mam taką nadzieję, co do tych lepszych to hm ... może ci co jak narazie grają, taki szalony pomysł mnie naszedł :) Szkoda że Ala nie wiedzieć w sumie czemu nie dali na c ( odrazu uprzedzamy odpowiedzi, to że koleś może i bardziej pasuje aby grał jako pf nic tu do gadania nie ma, od kilku już ładnych lat gra właściwie jako center i tak powinien figurować przy okazji takich głosowań) 16,5 ptk/9 zb 1,7 bl, jak na warunki jakie właśnie stawia konkurencja powinien być brany pod uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA powinno coś zrobić z tym weekendem, bo cała ta dotychczasowa formuła 10 razy sie przejadła.

Ja bym chciał zobaczyc mecze w stylu:

 

- dobrzy defensorzy bez umiejętności w ataku (np. Big Ben, Thabo Sefolosha, Varejao itp) VS dobrzy gracze ofensywni, ale fatalni w obronie (Nash, Amare itp)

 

- sami wysocy gracze (PF i centrzy) przeciwko samym zawodnikom obwodowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA powinno coś zrobić z tym weekendem, bo cała ta dotychczasowa formuła 10 razy sie przejadła.

Ja bym chciał zobaczyc mecze w stylu:

 

- dobrzy defensorzy bez umiejętności w ataku (np. Big Ben, Thabo Sefolosha, Varejao itp) VS dobrzy gracze ofensywni, ale fatalni w obronie (Nash, Amare itp)

 

- sami wysocy gracze (PF i centrzy) przeciwko samym zawodnikom obwodowym

Nie, no Artlan nie róbmy z ASG cyrku w stylu XIX w., z arlekinami, połykaczami ognia, zapaśnikami i babami z brodą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Artlan nie róbmy z ASG cyrku w stylu XIX w., z arlekinami, połykaczami ognia, zapaśnikami i babami z brodą 8)

o akurat to by zdecydowanie ubarwiło zabawę :) ale kolega @Artlan ma troche racji, może akurat taki mecz def vs. off nie specjalnie by się sprawdził ( chociaż z 1 raz bym coś takiego chciał zobaczyć), ale różnego rodzaju takie pojedynki mogły by być ciekawe, np jak z nhl ameryka płn vs europa czy jak to sie w ogóle odbywa, albo np. czarni vs biali wsparci żółtymi :) ogólnie coś w tym stylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.