Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

miodnie?

cokolwiek znaczy miodnie ma chyba pozytywny wydźwięk, chyba że ktoś jest haterem miodu.

 

rob

taki skład sdc to najgorszy sdc ostatnich lat, chociaż po ubiegłym roku może ciężko w to uwierzyć.

co oni mogą zrobić?

a ibaki i mcgee to w ogóle tam nie czaje już.

obaj są mega skoczni i atletyczni ale sdc? come on.

 

jeningsa też jakoś nie widze, a poza tym ma kontuzje więc chyba odpada.

blake mi tam pasuje, koleś ma takie warunki i przy tym taką koordynacje że może zrobić coś co będzie legend...wait for it...dary, ale pozostali to padaka.

 

chyba że robią taki skład żeby blake wygrał wszystko

to niech go jeszcze dadzą do 3pt z shaqiem, dwightem i bynumem

w skills challenge też by mógł być taki sam zestaw :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodnie?

cokolwiek znaczy miodnie ma chyba pozytywny wydźwięk, chyba że ktoś jest haterem miodu.

 

 

No nie wiem, chyba chodzi, że ręce się potem kleją i zlatuje się robactwo?

 

 

 

Jennings przecież nie wystartuje po tej kontuzji for god's sake, Ibaka też jakieś nieporozumienie, ściema i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba.

 

Najważniejsze, że Griffin ma być. Nie wyobrażam sobie SDC bez niego i tak naprawdę ktokolwiek miałby być oprócz niego to i tak pełniłby rolę statysty.

 

Nie wiem co wam tak nie pasuje w Ibace i McGee. Dwa atletyczne pojeby w sam raz pasują do takiego konkursu.

 

Tylko Jennings mi tam nie bardzo pasuje, zresztą tak jak Chytry pisze, po tej kontuzji różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chłopaki będą mieli jakieś dobre pomysły to może być naprawdę zayebisty konkurs, myślę tu głównie o mcGee i Balke'u, choć z reguły jest tak że kolesie którzy robią fajne power dunki meczowe nie mają zupełnie inwencji na imprezy typu dunk contest

co do Ibaki to mi się kojarzy że on kiedys startował w ACB w dunk contest

 

krótki resercz i o to jest:

http://acbtv.acb.com/video/843

 

prochu chłop nie wymyślił

 

a co do jenningsa to kolejna żenada, jak ja nie lubię dunków niskich kolesi, shiiiit

 

najzabawniejsze [czy też raczej najbardziej żenujące]: jeśli znowu będzie jak bodajże rok temu, czyli głosowanie na zwycięzcę za pomocą smsów, to reszta musiałaby chyba sadzić dunki z 3pt line żeby pokonać Jenningsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie może być ciekawie, bo każdy zawodnik jest innego profilu:

Griffin, to wiadomo, ale:

JaWalę - długi, chudy białas

Jebaka - rozpierdalający energią muzina prosto z Afryka

Brandon - w sumie nie wiem co on nim napisać, ale zawsze musi być jakieś malec, tym razem padło na Jenningsa. może zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k****, na pewno bliżej mu do białasa niż czarnego. Mam śniadą skórę, ale strasznie bladą. Coś a'la Boozer. Nikt z jego rodziców nie był czarnoskóry. Co najwyżej ktoś z dziadków.

Ale żes zajebał...

Dołączona grafika

Matka Javale!

 

Co do konkursu to widziałbym tam Christiana Eyenge z Cavs, co tam, że mało gra, ale ważne, że ma pierdolnięcie i może Nicka Younga, który jeśli chodzi o wyskok jest w czołówce ligi. Nikt w historii na pre-draft measurments nie miał lepszego wyskoku dosiężnego skacząc z miejsca- no step vert

Javale i Blake powinni zostać, Jennings nic nie wymyśli, a Ibaki jakos nie widze. On jest dunkerem typowo meczowym imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na measurementach highest touch miał 374 cm, który się chyba mierzy z wyskoku po jednym kroku, z rozbiegu może by jeszcze dołożył parę-paręnaście cm, ale na dunka na 400cm nie ma szans.

 

Od dawna już oglądam tylko skróty na nba.com z SDC, bo nudne to się zrobiło straszliwie, ale jeśli kogoś bym miał oglądnąć z zainteresowaniem to na pewno McGee.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.