Skocz do zawartości

NBA All Star Weekend 2011 - Los Angeles.


Ziemek

Rekomendowane odpowiedzi

 

lol, co rok to samo, szkoda że nie dali geralda greena i nate'a robinsona i innych hot sosów, wtedy by było widowisko !!!

A co w ogóle dzieje się z tym Geraldem? Jaja robił na kontrach, to mu trzeba oddać...

gdzieś u ruskich grał rok temu, teraz w sumie nie wiem

 

pamiętam że gdzieś znalazłem linka dobry rok temu 'konkurs wsadów w rosji, super poziom'

i tak sobie oglądałem i naprawdę dwóch murzynków w finale nawalało niezłe dunki, i tak sobie myślałem 'ten jeden to jebany ma skoka i przyjebanie jak gerald green'

 

po czym jakis czas później z innego źródła się dowiedziałem że to był gerald green ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erwin - Gerald Green gra w rosyjskim zespole Krasnie Krylia (z Qyntelem Woodsem, zwolnionym niedawno i prawdopodobnie znów negocjującym z Asseco Prokomem). Gościł niedawno we włocławskiej Hali Mistrzów w ramach Pucharu EuroCup, gdzie kilka razy pokazał, że nie tylko potrafi pakować, lecz po prostu świetnie grać. A jeszcze więcej pokazał Primoz Brezec, który notuje niebotyczne wskaźniki skuteczności i zniszczył Anwil pod koszem (MVP tamtej kolejki: 25 pkt 11/11 FG, 12 zb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W c*** to szkoda, że widzę Twój post na forum e-nba.

Pierdol się ; ) Idź na brzytwę, niech Cię dojadą ponownie jak burą sukę.

 

A słyszeliscie ostatnią wypowiedź Jamesa? Znów coś bełkotał o SDC. :lol:

Ta, wg realgm, że jego ciało zmęczone po sezonie nie wytrzyma SDC ;] Ale to bez cytatu było więc nie wiadomo czy tru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin w tym sezonie wali takie chamy, że jak go nie wezmą do SDC to są na prochach albo ślepi. Westbrooka to ja już w zeszłym roku mówiłem, ciekawe czy w tym się zdecyduje. No i dałbym jeszcze szansę Gordonowi. W zeszłym roku z niego trochę lałem, ale w tym kupił mnie po tym jak zgwałcił SAS. Dla mnie paka sezonu so far. Z McGee bym się zastanowił, a LeBronze i tak odpuści jak ostatnio. Podwinie talenty pod ogon i kolejną sobotę przesiedzi na trybunach, by w niedzielę znowu zdobyć MVP ASG :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdol się ; ) Idź na brzytwę, niech Cię dojadą ponownie jak burą sukę.

Długo myślałeś nad drugą częścią 8) Szkoda, że satfilm podłączył znowu internet w jakimś zapyziałym TBSie tudzież kamienicy śródmiejskiej...

 

Życzę Ci w Nowym Roku by chociaż co 10. Twój post wnosił tyle, ile mój na jakimkolwiek forum.

 

Do rzeczy - LeBron się waha, z jednej strony chciałby wystąpić, bo lubi brać udział w /szopkach/, z drugiej, gdy przegra znowu spadnie na niego ogromna fala krytyki. Pewnie nie wystartuje i dobrze.

 

Moi wymarzeni kandydaci:

Griffin

McGee

Westbrook

James

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci w Nowym Roku by chociaż co 10. Twój post wnosił tyle, ile mój na jakimkolwiek forum.

Czemu życzysz mi regresu?

 

Do rzeczy - LeBron się waha, z jednej strony chciałby wystąpić, bo lubi brać udział w /szopkach/, z drugiej, gdy przegra znowu spadnie na niego ogromna fala krytyki. Pewnie nie wystartuje i dobrze.

 

Moi wymarzeni kandydaci:

Griffin

McGee

Westbrook

James

Liczymy na The Decision ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co James w SDC?

a co on sie musi jakoś promowac?

przeciez juz od dawna mówi sie ze to ma byc dla graczy z tej nizszej półki, zeby oni mieli swoje 5 min

zreszta po co ryzykowac jakikolwiek uraz? dla głupiej pseudonagrowy?

 

a propos- kiedy znieśli (serio pytam bo od jakiś 5lat nawet nie oglądam całego tego "show") ten limit wieku dla graczy w SDC. Jeśli mnie pamięc nie myli wprowadzili (bądź mieli wprowadzić) cos ze to gracze ze stażem w NBA max 3sezony czy jakos tak

Gallinariego? Jakieś podstawy?

dobrze rzuca za 3 :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.