Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Biała żona ma na celu podwyższyć status społeczny czarnego, a na odwrót to juz nie działa, więc i chętnych białych samców mniej ;]

a ja myślałem ,że to kobiety są bardziej skore na podwyższenie swojego statusu społecznego przez łóżko.:)

 

ja myślałem że to raczej chodzi o sztangi...

seksistowskie! chyba nie posądzasz kobiety o to ,że podchodzą do takich spraw jak zakładanie rodziny w sposób tak fizyczny.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała żona ma na celu podwyższyć status społeczny czarnego, a na odwrót to juz nie działa, więc i chętnych białych samców mniej ;]

a ja myślałem ,że to kobiety są bardziej skore na podwyższenie swojego statusu społecznego przez łóżko.:)

 

Też, ale raczej nie poprzez mariarze z czarnymi pracownikami fabryk makaronów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mind-blowing quote of the day, via a tweet from Zach McCann: Gilbert Arenas to JJ Redick: "We're the two best white shooters in the NBA.

Nie mogę znaleźć w necie wczoraj przed meczem z bucks jj powiedział coś w stylu: " nie wiem dlaczego tak jest ale gilbert ma taki wyraz twarzy że mam ochotę go w nią uderzyć" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe plotki na hoopshype...

*S-Jax do Mavs

*Nash do Houston

 

Dawać te trady, niech się coś dzieje.

Jeśli jeszcze trade Kapitana Jacka rozumiem to po cholerę Houston Nash ? Oni tam potrzebują Centra a nie rozgrywającego, choć mimo wszystko chciał bym by Nash jeszcze pod koniec kariery pograł gdzieś gdzie powalczy o misia bo jakoś Suns nie widzę w PO w tym czy kolejnym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co powalczy z Rockets o misia? Debilny trade dla Suns i dla samego Steve'a. rumor z dupy. nic więcej.

Nie nie, po prostu zlały się dwie wypowiedzi. Jak pisałem chciał bym by Nash trafił do jakiegoś wciąż liczącego się zespołu, Houston to na moje do końca będzie walczyć o 8 seeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co powalczy z Rockets o misia? Debilny trade dla Suns i dla samego Steve'a. rumor z dupy. nic więcej.

Nie nie, po prostu zlały się dwie wypowiedzi. Jak pisałem chciał bym by Nash trafił do jakiegoś wciąż liczącego się zespołu, Houston to na moje do końca będzie walczyć o 8 seeda.

Dla Suns to przede wszystkim szansa na rebuilding. Dostaliby spadający kontrakt Yao i Jeffriesa Albo Bittiera i od przyszłego offseasonu mogliby rozpocząć przebudowę drużyny. Dla Houston to świetny deal bo dostają gtg, lidership, no i wciąż top3 pg(a w ataku tylko cp3 jest chyba lepszy). A Houston ma dobrych graczy i może to fajnie wyglądać. Jeśliby podpisali Cambyego jeszcze to myślę, że o coś mogliby powalczyć.

 

Ale też nie wierzę w ten deal ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, także witam wszystkich. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale jest związany z wymianą więc..Zastanawia mnie sprawa dlaczego Peja po wymianie do Toronto nie gra prawie wcale(2 mecze, kilka minut?), jakaś kontuzja? Czy po prostu nie ma dla niego miejsca(choć to wydaje mi sie niemożliwe). Może mi to ktoś wyjaśnić?? Interesuje mnie też wasza opinia czy pozostanie w Raptors czy zostanie wymieniony...??

Peja jest kontuzjowany.

moim zdaniem zostanie do konca sezonu i jego kontrakt spadnie, moze go wykupia. Raps maja spore pole do dzialania ale pewnie nic z tym nie zrobia. ogromny kontrakt Stojakovicia + extension za Bosha + spadajace 5 mln Evansa to jakas tam szansa na wyciagniecie kogos kto jest na wylocie

Czego można się jeszcze spodziewać od tego zawodnika, najlepsze lata ma już chyba dawno za sobą, oczywiście przy jakimś odpowiednim wykorzystaniu? Chodzi mi tutaj o jakieś konkretne cyferki jakie mógłby jeszcze dostarczać. Powiedziałeś że "pewnie nic z tym nie zrobią" mógłbyś to jakoś rozwinąć? I interesowałoby mnie jeszcze jacy zawodnicy bedą teraz na wylocie? Na kogo Raps powinni "zarzucić sieci", tylko w miarę realnie?

a jak mam to rozwinac? chodzi mi o to ze poczekaja do konca sezonu az spadnie jego ogromny kontrakt nie pozyskujac nikogo za niego

nie wiem na kogo moga zarzucac sieci, nie orietuje sie w ich sytuacji. ja bym startowal po Camby'ego

Połowe pokrywa ubezpieczenie chyba, ale nie wiem jak to się ma do salary.

w salary widnieje cala suma, nie ma znaczenia kto to placi, w wymianie i tak kontrakty musza sie zgadzac. jesli to mialoby przejsc to suns musza cos dorzucic (Hilla i Gortata...k**** cos moze byc na rzeczy Houston od dawna maja na niego chrapke). nie wiem po co w tym tradzie Jeffries i co moze dac Rockets sam Nash?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Deron jest biały :mrgreen:

w Rwandzie się dziedziczy przynależność etniczną po ojcu, to może stwierdźmy, że jest czarny

No to jest ciekawe bo Williams to ma w sumie starych obydwoje białych :wink: a babkę ma czarną i dlatego taki do końca biały nie jest, no chyba że jego starsza miała kogoś na boku ;) tak czy inaczej o ile mnie oczy nie myliły to w tym wypadku misja wybielanie zakończyła się pełnym sukcesem, bo żona Derona jest Biała i dzieci też ma białe.

 

Ustalmy ze faktycznie tak jak kolega napisał coś takiego jak mulat jednak istnieje :) no i Kidd jest absolutnie biały już mnie nie denerwujcie :D :twisted: lać na to że starych nie ma białych ani dzieci białych, nam "białym" Kidda nikt nie zabierze to gorzej niż gdyby Kopernika oddać niemcom :)

 

ps. Tak wracając do tematu, to taka wymiana mogła by być całkiem skuteczna i chyba nie jest nie mozliwa, Okur za Ripa, nam brak sg z rzutem oni nie mają wysokich plus Memo to nie jakiś obcy w tamtych stronach, albo np. bo wszyscy uskuteczniają wymianę z AK, to dać jego w zamian za Ripa i Maxiela zeby kaska się zgadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego Utah wzięło Williamsa ponad Paulem :D

 

Co to trade`u to ma on sens. Detroit zrzuca 2 gości z dlugimi kontraktami z przepełnionego rostera. A Kirilenko albo wraca za 30 dni, albo za pół roku, skoro tak lubi SLC. UTAH dostało by to czego im brakuje, czyli scorera z pozycji SG/SF. Zdrowy i zmotywowany Rip umie grać w koszykówkę. Tylko czy owner się zgodzi na over the cap. W ogóle to jest taka propozycja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego Utah wzięło Williamsa ponad Paulem :D

Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był główny argument za, skoro ich umiejętności oceniali na = :)

W ogóle to jest taka propozycja ?

Sporo osób gada o tym, a wiadomo jak w trawie piszczy to może być coś na rzeczy, plus w Utah nie zaprzeczali ze w trakcie sezonu beda patrzeć jak wszystko wyglada po lecie i wymianach, 13 graczy tylko zakontraktowali itd. itp. chociaż własnie zastanawiam sie czy akurat wymiana z udziałem AK jest tą najbardziej trafną, gdyby się zdecydowali tylko iść pod wzgledem poziomu gry i podpisania z powrotem Kirilenki po miesiącu to jeszcze, jakoś to wyglada, bo AK Pistons raczej za bardzo potrzebny nie jest, nawet grający na pf, ale z drugiej strony to ciekawe ile by chciał zarabiać Kirilenko na nowym kontrakcie, no i czy i tak juz spory budżet Jazz jest w stanie to udźwignąć bo wtedy to by płacili z 80 baniek i to bez możliwości szybkiego spadku, bo Okur jeszcze jeden rok z 10 bańkami.

 

Trochę jest watpliwości, to plus taki Memo w sumie jest mniej przydatny Jazz na obecną chwilę niż AK no i Okur byłby bardziej wsparciem niz Kirilenko dla Pistons z racji ich problemów z wysokimi. dalej wogóle się zastanawiałem czy nie lepszy byłby Gordon dla Jazz bo w Utah w sumie cienko z zasłonami, ale chyba Pistons bardziej chętni do pożegnania Ripa ( z drugiej strony to bankowo Sloan bardziej by wolał gracza właśnie jego pokroju). Ogólnie jest nad czym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.