Skocz do zawartości

Fanatycy Clippers i Warriors, łączmy się!


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Baron dzisiaj nie zagrał i odrazu lepiej imo to wyglądało...przede wszystkim więcej piłek do Griffina na post up, poćwiczył sobie troche post up moves.

Gordon jebnął sobie najlepszego dunka w karierze i zaliczył career high w asystach.

Zadebiutował kumpel Griffina z Oklahomy Willie Warren i pokazał kawał obrony na Parkerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** top 5 dunks of the year gwarantowane

 

w ogóle Clippers to chyba najlepiej dunkująca drużyna obecnie

 

Griffin, Jordan, Gordon

Jeszcze Bledsoe-

Warren-

i Aminu.

 

Jestem wogóle zażenowany postawą ławki przy tym mega wsadzie Gordona czy bloku Bledsoe...po takich akcjach kazda inna lawka wyskakuje jak z procy i sie jara, a w Clippers 2 ludzi sie podniosło(przy bloku Bledsoe na Parkerze nikt) i to wszystko...żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów po tyłku. A w śrdoe z Oklą i jest mało rzeczy tak pewnych w nba jak to, że i ten mecz Clippers przepierdolą :]]

 

Ale jest coraz lepiej. Grubas nie grał, Bledsoe pokazał, że z łatwością może go zastapić. Griffin ładnie choć brakowało mi zbiórek w ataku. Kaman o dziwo w porządku.

 

Jeszcze kilka porażek i w końcu zaczną wygrywać. Zobaczycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaman zagrał dobrze, bo krył go Blair, który aktualnie jest dramatycznie słaby, nie upatrywałbym w tym występie Cavemana jakiegoś przełomu i dobrego znaku na przyszłość.

 

Myślałem, że Clipps może zawalczą w tym roku o 35 zwycięstw, ale przy tej grze, którą zaobserwowałem skłaniałbym się raczej ku połowie z tego - jeśli im się coś szybko nie odmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko, zobacz jaki mają kalendarz. Na razie grali z mocnymi/bardzo mocnymi drużynami oprócz GSW. Teraz jeszcze z tydzień kolejne mocne zespoły(może wyjśc ładny loosing streak). Muszę zobaczyć jak będa grać z jakimiś Filadelfiami czy Waszyngtonami. Potem może będzie lepiej. Ja wierze w 40W(bo w PO już nie bardzo :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na papierze mają taki fajowy składzik :D

Baron, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, Gordon, który bardzo fajnie się rozwija i już jest chyba w TOP10 SG(?) ligi, Griffin - pierwszorzędny kandydat do ROTY i Kaman, który przez pewien okres jakieś 2 lata temu był chyba nawet widziany w TOP3 C ligi..

A na boisku gówno.

Del Negro?

 

e: tak, tak Luki chodziło o top sg oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Del Negro wbrew pozorom w miarę to uporzadkował. Jak dla mnie mają strasznie sałby inside presence z Kamanem i backcourt gra w obronie zupełnie bez pasji. Tylko Bledsoe coś hustluje a reszta wydaje się jakby patrzyła co zrobi przeciwnik. Ciężko tak rozbijac czyjąś defensywę.

 

W ataku brakuje trójek, ba, nie ma ich w ogóle. Mam nadzieję, ze do trade deadline sprowadzą jakiegoś shootera.

 

Gordon, który bardzo fajnie się rozwija i już jest chyba w TOP10 (?) ligi

TOP 10 SG może, ale i tak bardzo naciągane(Wade, Kobe, JJ, Allen, Jackson, Manu, Mayo, Roy, Evans) bo za niego spokojnie brałbym Afflalo, Terrego, Williamsa czy Kev Marta.

Turnover prone, słaby w obronie, średnio slashuje i na dodatek to co było jego bronią czyli trójka zupełnie mu nie siedzi teraz. Więc raczej jest lipka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin z przodu wystarczy, pogra sobie post upy itp, a Jordan będzie walczył na tablicach i walił alleye.

 

no, że del negro na to nie wpadł:]

 

kurde nie róbcie tragedii

jordan jest fajny ale łapie miliard fauli w 10 min i narazie nie nadaje się na startera. daje dobrą energie z ławki i narazie to jest jego miejsce.

kaman jest dobry w ataku, gorzej z obroną. ale jakby del negro miał kawałek mózgu i nauczył ich grać team defense to źle by to nie wyglądało.

poza tym z griffinem graja dopiero kilka meczów to też musi się jakoś zazębić i muszę się dograć z kamanem.

 

co do gordona.

jak ktoś mówi że gra słaby D to polecam obejrzeć mistrzostwa świata z turcji.

slasherem może za dobrym nie jest, cokolwiek przez to rozumieć, ale penetruje dobrze a jak ma troche wolnego miejsca to kończy tak jak dzisiaj ze spurs. trójki zaczną wpadać, kwestia czasu.

poza tym z bledsoe w s5 to gordon jest ich najlepszym podającym, bo bledsoe o rozgrywaniu ma narazie niewielkie pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mi się zdaje, że Kaman jest 'ciut' przeceniany?

no no wszyscy mu tu cisną aż miło i przeceniany? Dla kogo?

Napisałeś to w kontekście mojego posta? 2 lata temu grał tak, że był w TOP3 C czy tego chcesz czy nie..

2 lata temu Kaman był raczej w TOP3 centrów, którzy zaliczyli season ending injury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.