Skocz do zawartości

Fanatycy Clippers i Warriors, łączmy się!


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki z Warriors graja naprawde fajnie.Zaskakuje mnie Biedrins który nie sądziłem, że w ofensywie potrafi zagrać up and under etc.

A Wright za kazdym razem doslownie nabiera obronce na pump fake i wjezdza sobie elegancko, albo rzuca pull up jumpera z 6 metra. Do tego rewelka w obronie.

Jak dla mnie nie ma przyjemniejszej do oglądania drużyny w NBA.

Co do Griffina to w obronie wygląda on nie za ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriorsi chyba przestali być pośmiewiskiem ligi i zaczęli grac w losza. Coś niesamowitego. Ale i tak ich w takiej formie nie lubię.

 

No, ale niestety z nimi Clippersi przejebali drugi mecz. Ceglili niemiłosiernie i o ile ich gra jako taka była ok to kończenie akcji do dupy.

Zresztą FG% i 3pt% mówią same za siebie:

GSW 53% i 58%(!!!!14/24)

Clipps 39% i 28%

 

I strasznie wkurwia mnie Kaman, który pierdoli seryjnie post moves i traci piłkę non stop(a złapanie przez niego trudniejszej piłki graniczy z cudem). Ogólnie jego dłonie a dłonie Blake'a to jest przepaść. Drewno straszliwe, jak na taki size żenująca obrona pomalowanego i przydałoby się żeby za to też wziął się Griffin.

 

Kurde no, panowie wygrywać trzeba. Teraz mecz z Dallas i szykuje się kolejny gładki wpierdol na wyjeździe. :[

Może potem sobie odbiją. Wierzę w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis to prawdziwy Fiat wśród PG. Żenujący, gra w chodzonego i ma wyjebane. Myślałem, że wzmocniony team go zmotywuje żeby coś pograć chociaż na początku, zanim będą mieć bilans rzędu 8-25, ale gdzie tam, cancer i pizdeczka jak przez całą karierę. Clippers od kopa uzbierali 0-3 i nie potrzebowali wiele czasu, żeby pokazać nam iż dalej są tylko nędznymi Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wczoraj pierwszy raz Clippersów i doszedłem do paru wniosków:

- głupie straty, naprawde głupie..

- B.Davis? japi****le, bez niego [jak wyżej pisali] grali 2x lepiej :roll:

- B.Griffin - k****, gdyby on tylko miał kogoś dobrego w obronie, bo w ataku jest mistrz :shock:

- Aminu i Bledsoe - bardzo fajni zmiennicy, w przyszłosci powinni stanowić trzon drużyny imo

- Jordan - o jeeeeebany ma przebysłki, wczoraj w ataku kozak w c***

- Gordonowi nie wchodziło nic za 3 niestety, ale mimo to i tak myślę, że będą z niego jeszcze ludzie.

 

Ogólnie to Dallas też jakiejś rewelki nie grało, gdyby nie chyba 8pkt [albo 6] z rzędu Haywooda to myślę inaczej by się mecz ułożył, no ale wszystko przed nimi, oby tylko w końcu cos wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler ma być niby lekarstwem na brak trójek - problem w tym że Aminu chyba trafia nawet trójki lepiej od niego.

 

W ogóle to tak - po pierwsze to bym wypierdolił Kamana z s5 i rzucał Griffinowi piłki na post up żeby sobie poćwiczył w meczach o cos a nie na treningu. Po drugiej opierdoliłbym Barona i kazał spalić trochę tego spasionego cielska. Po trzecie to niech w końcu ten Gordon zacznie trafiać za trzy bo trzy mecze z rzędu skuteczność zza łuku była po prostu żenująca.

 

Ciekaw jestem jak dziś wypadną, Parker nie będzie tak wkurwiał Barona jak Kidd a i SaS nie są tak mocni jak Dallas. W powietrzu węszę kolejny wpierdolik, ale nie obrażę się jeśli się pomylę.

 

Go for it Cliperrrrrrrrrrrrrrrrrrrs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.